Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Baldų rankenėlės

Siūlome platų baldinių rankenėlių pasirinkimą, patrauklias kainas bei greitą ir operatyvų pristatymą

Pasinaudokite filtro pagalba, kuri yra puslapio apačioje kairėje pusėje (pagal vieną iš kriterijų):

  • rankenėlių spalva,

  • rankenėlių tipas,

  • žingsnis (atstumas tarp tvirtinimo taškų),

taip lengviau rasite tinkamas rankenėles savo virtuvės baldams, komodai, spintai ar spintelėms.

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

„Ulmas“ yra vienas iš furnitūros sprendimų lyderių visoje Lietuvoje. Savo klientams – baldų gamintojams, pasidaryk pats projektų mėgėjams, interjero dizaineriaims, dekoratoriams ir visiems ieškantiems galime pasiūlyti šimtus skirtingų tipų, spalvų, formų ir savybių rankenėles baldams. Kiekviename interjere baldų rankenėlės atlieka labai svarbų funkcinį ir estetinį vaidmenį. Jos leidžia patogiai atidaryti stalčius, atitraukti spinteles, atverti, užverti duris bei išbaigia baldo estetiką.

Jūsų patogumui visos baldinės rankenėlės turi savo prekės puslapį. Jame yra nurodoma svarbiausia informacija – padengimas, medžiaga, iš kurios rankenėlės baldams pagamintos, koks yra žingsnis, matmenys, kaina bei likutis sandėlyje. Rankenėles galite dėti į krepšelį bei užsisakyti internetu arba pateikti individualų pasiūlymą susisiekę su jums artimiausiu „Ulmo“ pardavimo skyriumi.

Rankenėlės baldams – kaip tinkamai pasirinkti?

Kadangi prekių kataloge yra labai įvairios baldų rankenėlės, tikrai pravers patarimai, kaip tinkamai pasirinkti. Turime 5 pagrindinius patarimus, kaip rasti geriausią variantą virtuvės baldams, komodoms, miegamojo spintelėms, naktiniams staliukams, vonios baldams ir ne tik:

1. Pasinaudokite patogiais kategorijų filtravimo įrankiais. Jeigu tiksliai žinote, kokia baldų furnitūra domina ar yra reikalinga, rankenėles rasti nebus sunku. Tiesiog atsidarykite reikiamą kategoriją ir pasiūlymų sąrašas susiaurės.

2. Pasinaudokite ir patogiais produktų filtravimo įrankiais. Jūs galite pasirinkti norimą spalvą, tipą bei žingsnį. Baldininkams ir interjero dizaino specialistams labai svarbu žinoti technines rankenėlių specifikacijas, kad pavyktų tinkamai viską sumontuoti.

3. Atsidarykite dominančių prekių puslapius, kad susipažintumėte su svarbiausiomis produkto savybėmis. Štai, pavyzdžiui, vonios kambariui norėsis drėgmei kuo atsparesnių medžiagų, o miegamajamojo įrengime galima naudoti daugiau medžio.

4. Įvertinkite baldo bei viso interjero stilių. Kadangi „Ulmo“ kataloge produkcija skirstoma ne tik pagal technines savybes, bet ir estetiką, jūs galite įsigyti daug tokių nišinių furnitūros elementų, kaip retro rankenėlės, tik sendinto žalvario spalvos sprendimą ar vieno taško, medines rankenėles. Taip pat galima rinktis ir atstumą tarp tvirtinimo taškų (vadinamąjį žingsnį).

5. Stenkitės visą užsakymą pateikti vienu kartu, tad konkrečiai įvertinkite poreikius ir iš karto užsisakykite rankenėles svarbiausiems baldams. Taip sutaupysite savo laiką. Galiausiai, jeigu tai sprendimas jūsų namams, įsigykite ir atsargų. Net kažkam sulūžus ar pažeidus, visada turėsite kuo jas pakeisti.

Būtent taip efektyviausiai pasirenkamos baldinės rankenėlės iš „Ulmo“.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis rankenėles baldams?

Renkantis rankenėles baldams, reikia atsižvelgti į kelis svarbiausius faktorius bei aspektus. Jos turi pagerinti baldo estetiką bei funkcionalumą. Tam, kad tai pasiektumėte, rinkitės rankenėles pagal šiuos kriterijus.

Stilius ir dizainas

Rinkitės rankenėles, atitinkančias baldų, prie kurių jos tvirtinamos, stilių ir bendrą kambario interjerą.

Šiuolaikiškam interjerui tinka elegantiškos, minimalistinės, pailgos ar kampuotesnės, o klasikiniam arba egzotiškesniam interjerui – puošnios, retro, apvalesnių formų rankenėlės. Universaliai tikti gali ir įfrezuojamos – įleidžiamos rankenėlės baldams, kurios visada prideda prabangos.

Medžiaga ir apdaila

Rankenėlės gaminamos iš įvairių medžiagų: skirtingo metalo, silikono, stiklo, medžio ir keramikos. Nors kiekvienas turi pasirinkti estetiką pagal savo skonį, tačiau nepamirškite, kad vienos medžiagos daug atsparesnės drėgmei. Rinkitės silikoną, nerūdijantį metalą, stiklą ar keramiką į vonios kambarį, virtuvę. Medžiui reikės daugiau priežiūros.

Po to, kai įvertinote rankenėlės medžiagos patvarumą, pagalvokite, kaip jos apdaila (matinė, blizgi, ryškiaspalvė) atrodys prie baldų.

Dydis ir patogumas

Rankenėlės dydis turėtų būti proporcingas baldo dydžiui. Didesnes rankenėles lengviau suimti, tačiau jos gali užgožti mažesnius stalčius ar spinteles. Taip pat svarbu, kad rankenėlė estetiškai derėtų prie baldo. Tad ant siaurų, aukštų durelių tiks siauros, ilgos rankenos, o ant stambių stalčių – apvalios ar pastebimesnės rankenėlės.

Įvertinkite tai, kad rankenėlės ir gražiai atrodytų, ir palengvintų naudojimąsi - atidarymą bei uždarymą.

Sumontavimo būdas ir sudėtingumas

Patikrinkite, kaip rankenėlę reikėtų pritvirtinti. Kai kurios turi tik vieną tvirtinimo tašką, o kitos yra įleidžiamos arba turės labai specifinį žingsnį.

Ar baldų rankenėlės tinka skirtingiems baldams?

Nors „Ulmo“ kataloge visos baldinės rankenėlės yra suskirstytos į kategorijas, tačiau tai tikrai nėra apribojimas jų naudojimui. Patikrinkite rankenėlės montavimo būdą. Kai kurioms gali reikėti vieno varžto ar dviejų, o kitoms - sudėtingesnio montavimo. Mūsų siūlomas rankenėles galima pritvirtinti prie įvairių tipų baldų. Jūs galite pakeisti senas rankenėles naujomis ir taip atnaujinti kambario interjerą ar baldo stilių.

Svarbu tik tai, kad tiktų rankenėlės tvirtinimo tipas (žingsnis), matmenys ir estetika. Na, o pati rankenėlė gali būti tvirtinama ant visų baldų: komodų, spintų, stalčių, staliukų ir kitų baldų.

Kai kada pasitaiko situacijų, kada įsigyjamas ar sumontuojamas baldas, kuris puikiai atrodo ir idealiai atlieka savo funkciją, tačiau nėra patogus naudoti. Tada pakanka išsirinkti tokio pat žingsnio rankenėles (arba išgręžti papildomas skyles) ir senas baldų rankenėles pakeisti naujomis.

Na, o, jeigu ieškote rankenėlės ar ją keisite, atsižvelkite į bendrą patalpų ir baldo estetiką. Juk klasikinė žalvarinė rankenėlė ne taip gerai derės prie modernių baldų kaip medinė ar paprasta metalinė. Tuo pat metu – silikonas ar ryškus paauksavimas netiks prie Hygge ar minimalizmo stilistikos.  

Iš kokių medžiagų gaminamos baldų rankenėlės?

„Ulmo“ kataloge rasite iš daug skirtingų medžiagų pagamintas baldų rankenėles. Kiekviena medžiaga turi savo unikalią charakteristiką bei savitą estetiką. Jeigu pažinsite medžiagų ypatumus bei privalumus, lengviau rasite, kurios baldų rankenėlės tiks. „Ulmo“ asortimente populiariausi yra 4 variantai.

Aliuminis. Tai yra populiari medžiaga, iš kurios gaminama furnitūra. Aliuminis atsparus korozijai ir dėl lengvumo gali būti įvairiai apdirbamas, todėl tarp aliuminio rankenėlių rasite įvairius stilius – modernų, tradicišką ir ne tik. Dėl lengvumo bei metalo fizinių savybių aliumininės baldų rankenėlės atrodo šiuolaikiškai ir puikiai dera prie modernaus interjero dizaino.

Cinko aliuminio lydinys. Dar viena, baldų rankenėlių gamyboje dažnai naudojama medžiaga. Jis sunkesnis ir tvirtesnis nei aliuminis, todėl cinko ir aliuminio lydinio rankenėlės bus tvirtos. Neretai sutiksite ir cinkuoto aliuminio rankenėles, kur suderinami abiejų medžiagų privalumai. Ši kategorija rankenėlių iš cinko ir aliuminio metalų lydinio (ZnAL lydinys). Svarbiausias šios medžiagos privalumas ir yra, kad jos yra tvirtesnės, mažesnė tikimybė sugadinti rankenėlės sriegį, jei nepavyks iš pirmo karto įsukti varžtelio.

Silikonas. Pakankamai naujo stiliaus furnitūros sprendimas. Silikoninės rankenėlės baldams malonios tuo, kad yra minkštos ir dažnai turi neslystančius paviršius. Tai lemia, kad jos idealiai tinka vaikų kambario baldams arba, kai norisi švelnumo atidarant, uždarant.

Mediena. Iš medžio pagamintos rankenos yra klasikinis variantas, kuris nesensta ir nepraranda patrauklumo. Medinės baldų rankenėlės gali būti pagamintos iš įvairios medienos. Nuo jos priklauso rankenėlės spalva, raštas, tad kiekvienas produktas gali būti unikalus. Asortimente bus visko nuo paprasto iki elegantiško varianto, nuo tradicinio iki labai modernaus.

Sudomino baldų rankenėlės? Kaunas, Vilnius, Šiauliai, Klaipėda – šiuose miestuose yra mūsų pardavimo skyriai. Pateikite užsakymą ir jį atsiimkite arba leiskite mums pasirūpinti sparčiu pristatymu. „Ulmo“ komanda mielai atsakys ir į klausimus bei padės priimti geriausią sprendimą dėl Jūsų pasirinktos furnitūros.

Plačiau