Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Spalva
Aukštis, mm
Diametras, mm
Ar yra sandelyje?

Reguliuojamos kojelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Itin patogu ir naudinga, kai jūsų baldų furnitūros elementai gali būti reguliuojami ir koreguojami. Tada, priklausomai nuo situacijos arba pasikeitus aplinkybėms galima juos reguliuoti ir sukurti ergonomiškiausią, gražiausiai atrodantį arba visapusiškai funkcionaliausią baldą bei interjerą. „Ulmo“ elektroniniame prekių kataloge rasite įvairių formų, juodos, baltos ar chromo spalvos metalines reguliuojamas kojeles baldams. Jos puikiai prisiderins prie likusio interjero bei palaikys baldą, suteikdamos reikiamą atramą. Geriausia tai, kad dėka reguliavimo, šios kojelės leis sukurti idealų išdėstymą ir keisti baldo aukštį, jį stabilizuoti.

Kas yra reguliuojamos kojelės?

Reguliuojamos baldų kojelės - tai universalūs furnitūriniai komponentai. Kaip ir sako pats pavadinimas, jų aukštį galima keisti. Tai yra itin naudinga turint nelygias grindis, skirtingo aukščio baldus ar itin specifiškus asmeninius lūkesčius.

Tokios kojelės paprastai turi sraigtinį mechanizmą arba jas galima užfiksuoti, ištraukus iki skirtingo ilgio. Kojeles lengva pritaikyti valgomuosiuose, virtuvėse, namų biure (darbo kambaryje) bei komercinėse patalpose.

Reguliuojamos kojos leidžia prisitaikyti prie įvairios aplinkos, todėl jos yra praktiškas bet kokio baldo priedas. Svarbiausia yra tai, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsidaryti bet kurio produkto puslapį ir pamatyti jo matmenis, savybes bei pateikti užsakymus.

Kaip lengvai panaudoti reguliuojamas kojeles jūsų interjere?

Reguliuojamas baldų kojeles į interjerą įtraukti bus pakankamai paprasta.

Jas galima pritaikyti prie įvairių tipų ir stilių baldų. Kojelės idealiai tinka daugiafunkcinėms erdvėms, kur, pavyzdžiui, ir dirbama, ir ilsimasi. Prireikus baldus galima pakeisti kojelių aukštį ir paruošti juos skirtingoms užduotims.

Tinkamas reguliuojamas kojeles rasti nesudėtinga. Jos tiks jūsų: darbo stalui, virtuvės stalams ir stalviršiams, virtuvės salai, pramogų centro spintelei, sofoms, foteliams ir kitiems minkštiems baldams, valgomojo stalams, pastatomoms spintelėms ar lentynoms.

Dėl lengvo montavimo ir naudojimo lankstumo jos dažniausiai pasirenkamos gyvenamosios erdvės funkcionalumui didinti.

Ar paprastos reguliuojamos kojelės yra patogus ir praktiškas pasirinkimas?

Būtų sunku rasti aspektą, pagal kurį reguliuojami baldų furnitūros elementai nebūtų patogūs ar praktiški.

Su tokių kojelių pagalba galima pagal poreikį ir labai tiksliai keisti baldų aukštį, taip, pavyzdžiui, išlyginant neatitikimus ar padidinant stabilumą ir patogumą naudotis.

Šios kojelės ypač naudingos patalpose, kur baldų poreikiai gali keistis arba tenka priimti svečius. Dėl tvirtos konstrukcijos (kadangi yra gaminamos iš metalo) ir lengvo reguliavimo, „Ulmo“ siūlomos kojos baldams yra patikimas sprendimas dinamiškam ir ergonomiškam interjerui gyvenamosiose ar komercinėse patalpose.

Plačiau