Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Išdroža (špuntas)
Ar yra sandelyje?

Durelis populair plokštės

  Durelis populair plokštė

Durelis populair plokščių gamyboje naudojama melamino karbamido formaldehido (MUF) klijų sistema (dvikomponenčiai klijai - naudojami su kietikliu), kuri užtikrina aukštą atsparumą vandeniui, terminį stabilumą, turi gerą atsparumą mikroorganizmams. Plokštės išorinis sluoksnis sudarytas iš smulkesnių medžio drožlių plokščių. Paviršius lygus. Durelis galimas su TopFinish® paviršiumi - paviršius padengtas papildomu parafino sluoksniu, kuris dar labiau padidina atsparumą drėgmei, plokštė tampa hermetiškesnė. Durelis plokštės naudojamos statybų sektoriuje, stogų ir sienų konstrukcijoms, taip pat vidaus patalpose kuriose yra didelis santykinis oro drėgnumas.

Sandėliuojame šias DURELIS plokščių pozicijas:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Techninės charakteristikos + standartas

Matavimo vienetas

Durelis

OSB3

Tankis EN 323

Kg /m3

710

625

Stiprumo riba lenkiant išilgai EN 310

N/mm2

20

20

Stiprumo riba lenkiant skersai EN 310

N/mm2

18

10

Išilginis tamprumo modulis EN 310

N/mm2

3000

3400

Skersinis tamprumo modulis EN 310

N/mm2

2800

1400

Stiprumo riba lenkiant EN 319

N/mm2

0,80

0,32

Išbrinkimas /24 valandos EN 317

%

9

15

 

Durelis - statybinė, drėgmei atspari, medžio drožlių plokštė. Durelis plokšė atitinka P5 klasę.  Dureli plokštės lygiais kraštais arba su išdroža.

Durelis Populair plokštės yra vienas populiariausių pasirinkimų statybinių plokštinių medžiagų kategorijoje, kai norisi didelio atsparumo drėgmei ir aplinkos poveikiui. Iš „Ulmo“ galite patrauklia kaina įsigyti struktūrines Durelis plokštes, kurios ne tik pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, bet ir atitinka aukščiausius aplinkosauginius, ekologinius standartus. Kiekvienas produktas turi savo puslapį, tad dar prieš pirkdami galite išsiaiškinti, kuo pasižymi Durelio plokštės, kokie jų matmenys, kaina ir ne tik. Kataloge matysite visas pozicijas, kurias parduodame, pavyzdžiui, Durelis 10 mm,  12 mm, 15 mm18 mm, 22 mm storio.

Visi užsakymai gali būti suruošiami atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse arba pristatomi visoje Lietuvoje. Jei reikia rekomendacijos, kyla klausimų arba norisi individualaus pasiūlymo, drąsiai kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Pagrindiniai privalumai

Durelis produkcija išsiskiria visoje statybos ir interjero įrengimo sprendimų pramonėje. Taip yra dėl jų išskirtinio patvarumo ir atsparumo drėgmei. Svarbus visų Durelis Populair produktų privalumas - patikima kaip OSB plokštės apsauga nuo drėgmės, todėl to jos yra idealus pasirinkimas patalpose, kur vyrauja aukštesnis drėgmės lygis.

Durelis tinka kaip analogas kai reikalingas pvz. OSB plokštės atsparumas vandeniui, jei norisi, kad būtų įsigytas ilgaamžis sprendimas. Drėgmei atsparių OSB plokščių analogo Durelis Populair kaina atspindi jų kokybę ir pažangias gamybos technologijas. Dėl šių priežasčių jos yra vertingas pirkinys ieškantiems geriausių eksploatacinių savybių.

Iš kitų Durelis plokštės išsiskiria savo struktūriniu stabilumu, tad gali būti pritaikomos įvairioms reikmėms - nuo grindų iki sienų apdailos. Rezultatas visada bus patikima, standi, stabili struktūra.

Panaudojimo sritys

Durelis plokštės yra labai universalios ir gali būti panaudojamos įvairiose statybos ir architektūros projektuose.

Kadangi savo savybėmis Durelis, į OSB panaši plokštė ir yra atspari drėgmei, jos savybės jos ypač tinka aplinkoje, kur svarbiausia būtent nuo to apsisaugoti. Gamintojas išskiria tai, kad be šios savybės, plokštės dar išlaiko terminį stabilumą bei nėra taip paveikiamos mikroorganizmų.

Šie privalumai lemia, kad Durelis plokštės gali būti pritaikomos kaip stogo ar grindų danga, sienų konstrukcijos ir išorinių apdailos sistemų pagrindas. Įvairių storių Durelis plokštes galima pritaikyti pagal konstrukcijos reikalavimus.

Nesvarbu, ar tai būtų gyvenamosios, komercinės, ar pramoninės paskirties objektas, šių plokščių atsparumas vandeniui užtikrina ilgaamžiškumą ir gerą tarnavimą įvairiomis sąlygomis, todėl jos yra patikimas pasirinkimas statytojams bei projektuotojams.

Apdorojimo ypatumai

Jeigu kalbame apie pačią plokštę, tai jos apdirbimo/apdorojimo ypatumai turi įtakos jos savybėms bei galutiniam pritaikomumui. Visų pirma, klijuojant naudojami MUF klijai. Melamino karbamido formaldehido klijų sistema, sumaišyta su kietikliu, suteikia medžiagai atsparumą drėgmei, terminį stabilumą bei minėtą atsparumą mikroorganizmams.

Išorinis Durelis produktų sluoksnis yra lygus, o paviršius gali būti padengiamas TopFinish® - papildomu parafino sluoksniu, dar labiau padidinančiu atsparumą drėgmei.

Ekologiškumas

Durelis plokštės atitinka E1 emisijų standartą, todėl išskiriamas itin mažas formaldehido kiekis ir nėra neigiamo poveikio sveikatai.

Kitus svarbius techninius parametrus galite pamatyti lentelėse viršuje.

Plačiau