Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Lovos lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Įsirenginėjantiems namus, gaminantiems baldus arba ieškantiems novatoriško, patogaus sprendimo taupyti vietą, reikalinga kokybiška furnitūra. Lovos lankstai – idealus sprendimas ten, kur reikia pakėlimo, suskleidimo, išskleidimo ar atvėrimo mechanizmo. Su juo gerokai padidėja lovos, kaip baldo, funkcionalumas, atsiranda naujų vietų daiktams laikyti, galima erdves labiau pritaikyti poilsiui ar laisvalaikiui.

„Ulmo“ el. parduotuvėje visi norintys gali rasti pakankamai platų baldų furnitūros prekių asortimentą, į kurį patenka įvairūs lovų lankstai. Tai – pakėlimo ir suskleidimo mechanizmai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu, tikslumu bei patrauklia kaina. Internetu padarytus užsakymus greitai suruošiame ir pristatome visoje Lietuvoje.

Kas yra lovos lankstai?

Lovų lankstai - tai specializuota furnitūros įranga, naudojama lovų konstrukcijose. Dažniausiai lankstus rasime lovose transformeriuose, sofose-lovose ar kituose balduose, kurių sudedamosios dalys yra reguliuojamos arba turi judančią konstrukciją. Vienas populiarus pavyzdys – Murphy arba Merfio lovos, kurios susistumia į vertikalią padėtį bei pasislepia sienoje, o bet kada gali būti išskleidžiamos. Tai – itin gerai vietą taupantis sprendimas.

Lovos lankstas leidžia lovos dalims, pavyzdžiui, rėmui ar galvūgaliui, judėti bei lankstytis. Tai nėra tik paprasti lankstai (vyriai). Lovai pritaikyta furnitūra turi išlaikyti didelį svorį ir užtikrinti sklandų, kontroliuojamą judėjimą, kad pavyktų pakelti ir išskleidžiant nuleisti baldą be rizikos susižeisti ar sutrenkimo

Išskleidžiant ar klinojant lovą galima ne tik paruošti poilsiui ir/ar paslėpti, bet ir atverti po baldu esančias sandėliavimo erdves.

Kodėl mums reikia lovos lankstų?

Lankstai lovoms reikalingi dėl kelių priežasčių. Jie užtikrina dvigubą tam tikrų lovų funkcionalumą, todėl galima patogiai, be didelių pastangų jas transformuoti. Lovose su dėžėmis lankstai suteikia prieigą prie po jomis esančios talpos, kad savomis jėgomis nereikėtų kelti viso čiužinio.

Tai ne tik patogiau, bet ir praplečia pačios lovos galimybes, kadangi galima susidėti patalynę ar kitus miegamajame reikalingus, dekoratyvinius daiktus.

Be to, lovų lankstai padeda taupyti erdvę, tad idealiai tinka kompaktiškose gyvenamosiose patalpose. Užtikrindami sklandų ir kontroliuojamą transformavimą, jie taip pat padidina lovos saugumą ir ilgaamžiškumą, nes apsaugo nuo pažeidimų dėl sutrenkimų.

Lengvai valdomi lovos lankstai Jūsų miegamajam

„Ulmo“ el. parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų KP lovos pakėlimo mechanizmus – lankstus. Juos sumontavus, lovadėžės atidarymas, lovos sulankstymas ar išskleidimas pasidarys daug patogesnis. Tai – idealūs pasirinkimai baldininkams ar užsiimantiems remontu savo namuose. Kiekvienas lovos lankstas turi savo prekės puslapį, kuriame rasite ir daugiau informacijos apie juos.

Plačiau