Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Spintų priedai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmas“ gali pasiūlyti patrauklia kaina internetu įsigyti pačių įvairiausių spintų priedų. Mūsų el. parduotuvė turi vieną plačiausių furnitūros prekių asortimentų Lietuvoje, tarp kurio patenka ir daugybė sprendimų spintų įrengimui, tobulinimui, restauravimui bei gamybai. Spintos priedai reikalingi ir baldininkams, ir baldų restauratoriams, ir namų savininkams, kurie nori daugiau organizuotumo. Jūsų patogumui visi priedai suskirstyti į kategorijas bei turi savo prekės puslapį. Pasirinkę kategoriją galite lengviau matyti, kurie priedai spintoms labiausiai jums tinka, o prekės puslapyje matysite informaciją apie technines produkto savybes.

Svarbiausi spintų priedai

Būtiniausi ir svarbiausi priedai spintoms gali patenkinti įvairius poreikius, spręsti problemas, palengvinti kasdienybę.

Batų arba avalynės stalčiai - tai elegantiškas sprendimas laikyti ir eksponuoti avalynės kolekciją. Ištraukiami mūsų krepšiai užtikrins lengvą prieigą prie bet kurios poros ir tuo pačiu saugos batus nuo dulkių.

Ištraukiamuose krepšiuose galima laikyti aksesuarus, tvarkingai sulankstytus drabužius ir smulkius daiktus. Tokie krepšiai lengvai integruojami į beveik bet kokį spintos dizainą. Su jų pagalba išvengiama stalčių perpildymo ir netvarkos spintoje.  

Montuojamas arba atskiras krepšys skalbiniams iš esmės palengvina tvarkymąsi ir skalbimosi užduotis. Integravę krepšį į spintą atlaisvinate vietą vonios kambaryje, sanitariniame mazge (kur stovi skalbinių krepšys) bei palaikote tvarką išvengdami nešvarių ir švarių rūbų maišymosi.

Na, o pantografai efektyviai išnaudoja vertikalią erdvę, todėl drabužius galima patogiai pakabinti pasiekiamame aukštyje.

Visi šie priedai spintoms yra labai svarbūs ir gali būti be galo naudingi.

Optimizuokite spintą – geriausi priedai jūsų namams

Mūsų aksesuarų asortimentas leis praplėsti spintos galimybes, taupyti vietą ar pagerinti organizuotumą be didelio vargo.

„Ulmo“ siūlomi sprendimai pritaikyti net labai išrankiems vartotojams ir atitinka net aukščiausius reikalavimus. Visus juos pakankamai lengva sumontuoti, o nuosaiki daugumos priedų išvaizda lemia, kad jie tiks ir prie šviesių tonų medienos dekoro, ir prie ryškaus laminato ar tamsaus medžio masyvo. Svarbiausia, kad aksesuarai leidžia palaikyti tvarką ir saugo daiktus. Tokie priedai kaip montuojami skalbinių krepšiai ir pantografai net ir išradingai išnaudoja vertikalias erdves, todėl kiekvienas jūsų spintos centimetras duoda maksimalią naudą. Su priedais įmanoma paskirti atskiras zonas visoms daiktų rūšims (pavyzdžiui, diržams, kojinėms, marškinėliams, miego drabužiams ir kitiems), kad jie nesimaišytų tarpusavyje.

Be to, patogus rūšiavimas ir dėliojimas padeda išvengti papildomo darbo rankiojant ir dėliojant, tad buitis gali palengvėti.

Spintų priedai internetu

Internetu visi spintų priedai – ranka pasiekiami. Tiesiog įsidėkite patikusį produktą į krepšelį, pereikite prie apmokėjimo, o mūsų komanda pasirūpins sparčiu suruošimu atsiimti arba pristatymu visoje Lietuvoje. Užsakymai įvykdomi per 1-5 darbo dienas.

Furnitūrą pirkdami internetu išvengiate eilių bei neeikvojate laiko pasirinkimui vietoje. Visus svarbiausius dalykus galima išspręsti sau patogiu metu, sau patogioje vietoje.

Plačiau