Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

LED juostos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vienas iš svarbiausių dalykų bet kuriame moderniame interjere yra apšvietimas. Seniau jis tarnavo tik tam, kad apšviestų erdvę (funkcinė paskirtis). Dabartiniame pasaulyje ir pagal moderniausias interjero tendencijas, apšvietimas gali dar daugiau ir atlieka dar įvairesnes funkcijas. Tokie sprendimai kaip LED juostos sukuria jaukumo efektą, prideda estetinės vertės ir leidžia sukurti tokią atmosferą, apie kokią galima svajoti.

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje visi interjero dizaineriai, apdailos darbų profesionalai, baldininkai, elektrikai ir tiesiog pasidaryk pats projektų entuziastai gali patrauklia kaina įsigyti hermetizuotas ir nehermetizuotas LED juostas vidui bei laukui, o taip pat ir priedus: sensorius, transformatorius, sujungimus, laikiklius, maitinimo šaltinius bei visa kita, ko reikia LED juostų montavimui, įrengimui. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informacija bei aprašomi pagrindiniai jų privalumai. Susipažinkite su produktų matmenimis, šviesos srauto statistika, spalvos temperatūra ir kitomis savybėmis, kad greitai rastumėte, į ką verta investuoti.  

Ką reikia žinoti apie LED apšvietimą?

Šviesos diodų (LED) apšvietimo technologija sukėlė tikrą revoliuciją apšvietimo sprendimų rinkoje. Skirtingai nuo tradicinių kaitrinių lempučių, LED gali gerokai taupiau naudoti energiją (nes negeneruoja tokios kaitros), ilgiau tarnauti ir šviesti ryškiau bei skirtingomis spalvomis.

LED šviesos diodai didesnę dalį energijos paverčia šviesa, todėl jie yra ekonomiškai efektyvus pasirinkimas, mat, sumažėja išlaidos elektrai.

Kompaktiškas diodų dydis užtikrina pritaikymo universalumą funkcine ir estetine prasme. LED juosta tiks ir virtuvei, ir miegamajam, svetainei ar net laukui - gyvenamųjų namų apšvietimui ir sudėtingoms instaliacijoms apšviesti.

Norint priimti geriausią sprendimą perkant LED juostas, labai svarbu suprasti pagrindinius LED technologijos pliusus. Čia taip pat reikėtų nepamiršti žiūrėti ne tik į kainas, bet ir į liumenus, vatus, pačių diodų skaičių ir juostų ilgį.

Kokie yra LED juostų privalumai ir kur jas galima naudoti?

LED juostos - tai lanksčios, ilgos plokštelės, ant kurių yra pritvirtinta itin daug individualių šviesos diodų. Tokios juostos turi daug pranašumų, palyginti su paprastomis lemputėmis.

Kaip ir visi LED šviestuvai, juostos efektyviai naudoja energiją, ryškiai šviečia ir sunaudoja palyginti nedaug energijos.

Dėl jų lankstumo (tiesiogine prasme), juostas galima montuoti įvairiose vietose, pavyzdžiui, po spintelėmis, palei laiptus ar už televizorių ekranų, taip gerinant ir apšvietimo funkcionalumą, ir bendrą estetiką. Vidaus ar lauko LED juosta apšvies gražias vietas, darbo zonas ar svarbiausius elementus.

LED juostelės dažnai naudojamos visų tipų: gyvenamosiose, komercinėse ir pramoninėse patalpose. Jos pritaikomos kuriant aplinkos (ambient), užduočių (task) ar akcentinį (accent) apšvietimą. Galimybė jas segmentuoti ir trumpinti iki norimo ilgio ir hermetizuoti produktai dar labiau išplečia pritaikymo galimybes, nes juostelės pasidaro tinkamos ir vonioms, ir pirtims, baseinams ar laukui.

LED juostos – kaip tinkamai pasirinkti ir į ką atkreipti dėmesį?

1. Pirma, įvertinkite, kokio ryškumo, nurodomo liumenais (lm), reikia, kad jūsų erdvė būtų tinkamai apšviesta. Tam naudojamos modeliavimo programos arba remiamasi analogais, pagal jau turimą sprendimą.

2. Spalvos temperatūra, matuojama Kelvinais (K), turi įtakos šviesos daromam poveikiui. Šiltesnės spalvos – jaukesnės, o šaltesnės – akcentuoja produktyvumą, modernumą. Reikia pasirinkti tinkamai, nes darbo kambariui ar parduotuvės salei geriau tiktų šaltesnė balta, o miegamajam ar svetainei – gelsvesni tonai.

3. Yra ir LED juostos su RGB (raudonos, žalios, mėlynos) diodais. Jie gali keisti spalvą. Tai tinka žaidimų, vaikų kambaryje, pramogų zonoje.

4. Būtinai patikrinkite juostų IP klasę, kad suprastumėte, ar ji tinkama naudoti lauke arba drėgnoje aplinkoje, jeigu sprendimas reikalingas ten.

5. Dauguma LED juostų turi lipnią nugarėlę, tad montavimas įmanomas net ir neturint didelių įgūdžių. Visgi reikia iš anksto pagalvoti apie matmenis, montavimo vietą ir tam pasiruošti, įsigyti pakankamai juostos.

6. Nepamirškite ir to, jog svarbus ir suderinamumas su reguliatoriais arba išmaniųjų namų sistemomis, todėl pasirūpinkite, kad gaminys turėtų reikalingas technines savybes.

Plačiau apie LED juostas komercinėse patalpose

Komercinėse patalpose (daugiausiai kalbama apie parduotuves, biurus, konferencijų erdves), LED juostos naudojamos ir funkciniais, ir dekoratyviniais tikslais.

Jos gali išryškinti tam tikrus estetinius, architektūrinius elementus, padėti lankytojams orientuotis aplinkoje arba sukurti patrauklią atmosferą mažmeninės prekybos ir svetingumo įstaigose. Pirkėjai geriau matys prekių linijas, galėsite išryškinti naujienas, parodyti svarbiausius akcentus.

Verslui labai svarbus ir energijos vartojimo efektyvumas bei nedidelės priežiūros sąnaudos, dėl kurių gerokai sumažėja kaštai aptarnavimui, valymui, priežiūrai.

Planuodami LED įrenginių įrengimą komercinėse patalpose, atsižvelkite į ryškumą ir spalvų temperatūrą, kad apšvietimas atitiktų patalpos paskirtį.

Pavyzdžiui, nors darbui geriau tinka šalta, neutrali balta, restoranuose ar baruose vienareikšmiškai labiau tinka šiltesni tonai, nes sukuriamas jaukumas.

Čia svarbu nepamiršti ir apie išmaniąsias bei sceninio apšvietimo galimybes. Turėdami įrankius reguliavimui visada prisitaikysite prie lankytojų srauto, norų bei gausite maksimalią naudą.

Plačiau apie LED juostas namuose

Keletas pasiūlymų, kaip LED juosta, parduodama tikrai patrauklia kaina, gali būti pritaikoma bet kuriuose namuose. Sumontuokite jas:

  • Po virtuvės spintelėmis;

  • Aplink televizorių;

  • Miegamajame prie lovos;

  • Palei laiptus ir pertvaras;

  • Prie knygų lentynų;

  • Drabužinėse ir spintose.

Namų savininkai, LED juostų pagalba gali pritaikyti apšvietimą pagal asmeninius pageidavimus ir unikalias savo erdvės savybes (proporcijas, interjero detales, norimą nuotaiką). Su reguliuojamu apšvietimu visos vietos taps gerokai asmeniškesnės.

Plačiau