Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldų valikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu kiekvienas namų šeimininkas, interjero dekoro specialistas, remontu užsiimantis profesionalas, restauratorius ar baldininkas gali įsigyti chemiją baldų valymui. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje patrauklia kaina jums siūlome Hraniclean ir kitų gamintojų valiklius įvairiems baldams bei reikmenis, priedus valymui. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame rasite ir daugiau naudingos techninės informacijos. Be to, užsakymus galėsite atsiimti sau patogiausioje „Ulmo“ fizinėje parduotuvėje arba rinktis pristatymą nurodytu adresu. Atkreipkite dėmesį į tai, kas yra naujienos, kam taikoma akcija. Šie žymėjimai padės rasti geriausius pasiūlymus.

Baldų valikliai: kaip jie gali palengvinti namų priežiūrą?

Baldų valiklis, ypač tas, kuris skirtas konkrečioms reikmėms, pavyzdžiui, terminių klijų ir PUR klijų likučiams šalinti, bus labai svarbus siekiant supaprastinti namų priežiūros procesus.

Hraniclean produktai skirti jautriems paviršiams, kartu su specializuotais valikliais, poliroliu, priemonėmis blizgiems ir matiniams paviršiams, plastikui ir ABS briaunoms, tenkina įvairius valymo poreikius.

Šie valikliai veiksmingai ėsdina/tirpdo įsisenėjusius medžiagų ar dėmių likučius, atnaujina paviršius nepažeisdami jų apdailos ir atkuria pirminę, gražiausią baldų išvaizdą.

Naudodami tinkamiausią valiklį, namų savininkai gali lengvai susidoroti su dėmėmis ir nešvarumai, todėl išlaikyti gražią baldų estetiką ir apsaugoti nuo rimtesnės žalos pasidaro lengviau. Šie specializuoti produktai užtikrina, kad nepriklausomai nuo paviršiaus jautrumo, galėsite pasirūpinti savo ar savo klientų baldais.

Kodėl turėti tinkamą baldų valiklį yra svarbu namų tvarkymo procese?

Tinkamas metalinių ar medinių baldų valiklis yra labai svarbus namų ar bet kokių kitų patalpų priežiūros procese, nes turi tiesioginės įtakos baldų ilgaamžiškumui, išvaizdai ir higienai.

Jeigu pasirinktumėte netinkamą priemonę, kyla rizika pažeisti paviršius. Pavyzdžiui, naudojant įprastą, pernelyg chemiškai agresyvų valiklį blizgiam paviršiui gali atsirasti matinis efektas ar įbrėžimai, o tinkamas produktas apsaugoti blizgumą.

Panašiai ir tinkamas plastiko valiklis arba ABS briaunų valiklis gali pašalinti nešvarumus apsaugodamas nuo spalvos blukimų bei kitų pokyčių.

Efektyvus valymas su tinkamomis priemonėmis ne tik išlaiko estetinį baldų patrauklumą, bet ir prailgina jų tarnavimo laiką, nes neleidžia kauptis žalingoms medžiagoms. Be to, tinkamo valiklio naudojimas yra labai svarbus sveikatai, nes užtikrina, kad paviršiai būtų ne tik vizualiai švarūs, bet ir higieniški, o alergenai bei bakterijos – pašalinami.

Baldų valikliai internetu

Mūsų asortimente daugiausiai – kietų baldų paviršiams ir korpusinių baldų medžiagoms skirta chemija baldų valymui. Kiekvienas produktas turi unikalias savybes ir privalumus. Prekės puslapyje galite rasti aprašymą, kuriame bus nurodoma valiklio paskirtis, privalumai ir ne tik. Be to, jeigu kyla klausimų arba norisi patarimo dėl to, kuris baldų valiklis būtų geriausias - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys profesionalai mielai patars ir rekomenduos, ką verta rinktis.

Plačiau