Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Ilgis, mm
Padengimas
Bėgelio apkrova
Ar yra sandelyje?

Blum stalčiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Jau ilgus metus Austrijos gamintojas Blum yra vienas iš pasaulinių lyderių furnitūros sprendimų srityje. Vienas iš populiariausių gaminių – Blum stalčiai. Savo kaina jie siūlo puikų vertės ir kokybės santykį, kadangi tinkamai prižiūrimi tarnaus eilę metų. Stalčius iš „Ulmo“ el. parduotuvės čia galite įsigyti baldininkai, interjero dizaineriai, baldų sprendimų įgyvendintojai, ir pasidaryk pats projektų mėgėjai bei namų šeimininkai, kurie pavargo nuo prastai veikiančių ar "neklausančių" stalčių.

Kataloge rasite LEGRABOX, MERIVOBOX, TANDEMBOX antaro bei METABOX stalčius, papildomus furnitūros elementus ir kitas, susijusias prekes. Kiekviena iš jų turi savo puslapį, kuriame galite rasti naudingą informaciją apie stalčiaus matmenis bei kitas savybes. Tai padeda renkantis Blum furnitūrą. Jūsų užsakymą greitai pristatysime visoje Lietuvoje, tad jums beliks tik džiaugtis savo pirkiniu bei furnitūrą sumontuoti arba Blum stalčių montavimą patikėti specialistams.

Kaip išimti Blum stalčių?

Dėl patogios konstrukcijos, beveik bet kokį Blum stalčių išimti nėra sudėtinga. Paprastai stalčių reikia atrakinti nuo jo bėgelių ir ištraukimo mechanizmo. Tam paprastai reikia panaudoti specialią svirtelę arba mygtuką, esantį ant stalčiaus bėgelių, prie tvirtinimo elementų. Blum apgalvojo paprastą priėjimą, tad jūsų patogumui kiekvienas Blum vidinis stalčius turi funkciją, kuri leidžia lengvai išimti ir vėl įdėti bei pritvirtinti stalčių. Toks supaprastinimas palengvina valymą ir pertvarkymą.

Kodėl Blum stalčiai yra protingas pasirinkimas jūsų namuose?

Blum stalčiai ir stalčių bėgeliai – protingas pasirinkimas kiekvienuose namuose. Kodėl?

  • Kokybė ir ilgaamžiškumas. Visi Blum sprendimai sukurti taip, kad atlaikytų dažną, intensyvų naudojimą bei pasiūlytų ilgaamžiškumą ir patikimumą.

  • Inovatyvus dizainas. Blum stalčių bėgeliai gali būti derinami su tokiomis funkcijomis kaip švelnus uždarymas ir atidarymas bei net visiško ištraukimo galimybė, kad būtų lengviau pasiekti daiktus, o stalčius judėtų tyliai.

  • Plačios pritaikymo galimybės. Mūsų kataloge siūlomi labai įvairūs stalčių stiliai ir dydžiai, tad pavyks rasti sprendimus, atitinkančius skirtingus saugojimo poreikius bei estetiką.

  • Patogus naudojimas. Naudojantis programėle EASY ASSEMBLY arba net ir be jos, daugumos Blum stalčių montavimas yra labai patogus bei paprastas.

  • Lengvesnis daiktų organizavimas ir tvarka. Blum gamina ne tik furnitūrą, bet ir priedus jai. Jūs galite įsigyti AMBIA-LINE ir ORGA-LINE daiktų organizavimo sistemas, su kurių pagalba tvarkos palaikymas stalčiuose tampa lengvas. Giliuose stalčiuose gali būti sumontuojamos ir Blum šiukšliadėžės.

Kas yra Blum stalčiai?

Blum stalčiai – universalus furnitūros sprendimas, kuris gali būti laikomas daugiau nei tik stalčiumi. Tai – baldo dalis, kuri galės pasiūlyti visą reikalingą funkcionalumą.

  • myLEGRABOX - įvairioms gyvenamosioms erdvėms skirti elegantiški, plono profilio stalčiai, kurie dar turi ir kelias spalvų opcijas.

  • TANDEMBOX - stalčiai metaliniais šonais, pasižymintys akiai maloniu ir laikui nepavaldžiu, klasikiniu, griežtų linijų, stačiakampiu dizainu.

  • METABOX – kokybiška sistema, kurią paprasta naudoti. Ji tinka tiek komercinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms.

Taip pat yra ir MERIVOBOX, kokybiškos ir šiuolaikiškam išdėstymui pritaikytos stalčių sistemos.

Plačiau