Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Baldų kojos, atramos, ratukai

Jeigu ieškote elektra reguliuojamų stalo kojų, jas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:

Reguliuojamo aukščio stalo kojos

 

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Gaminant baldus, juos remontuojant ar tobulinant labai svarbu turėti visą reikalingą furnitūrą tikslui pasiekti. Bene svarbiausias baldų furnitūros elementas namuose ar komercinėse patalpose stovintiems baldams – kojelės, atramos arba ratukai. Kojelės ir atramos suteikia stabilumo bei išbaigia estetiką, leidžia pasiekti balansą tarp skirtingų proporcijų linijų ir kitų elementų.

Na, o kai kurie stalai, spintelės, komodos ar kiti baldai turi išlikti mobilūs, kad juos pavyktų perkelti į tinkamiausią vietą. Baldininkams, pasidaryk pats (angl. DIY) projektų mėgėjams ar remontu užsiimantiems specialistams „Ulmo“ el. parduotuvė gali pasiūlyti didžiulį furnitūros asortimentą, kurį sudaro: baldų kojos, atramos, ratukai ir kitos susijusios detalės. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame yra svarbiausia techninė informacija apie matmenis, medžiagas bei tvirtinimą. Pagal ją lengva rasti idealiausią variantą. Sudomino kažkurios baldinės kojos, atramos ar ratukai? Dėkite jas į krepšelį bei apmokėkite ir rinkitės pristatymą sau patogiausiu būdu.

Kaip pasirinkti tinkamas baldų kojas, atramas ir ratukus?

Rinkdamiesi baldų kojeles, atramas ir ratukus daugiausiai dėmesio kreipkite į pačio baldo stilių ir svorį.

Jūsų prekių krepšelyje arba dėmesio centre turi atsidurti tokios kojos baldams, kurios papildo bendrą jo dizainą, nesvarbu, ar tai būtų modernus, ar tradicinis stilius. Po to įsitikinkite, kad jos galės išlaikyti baldo svorį ir užtikrinti stabilumą.

Ratukai – kita kategorija nei kojelės ar atramos, kadangi jie leidžia judėti. Tačiau nepaisant esminio skirtumo, pasirinkimo kriterijus yra toks pats – reikia įvertinti jų keliamąją galią ir tai, ar ratukus galima užrakinti tam, kad baldas atsitiktinai nenuriedėtų. Be to, jeigu perkate ratukus, įvertinkite grindų medžiagą ir tipą, kad ratukai nepažeistų paviršiaus bei jo nebraižytų.

Galiausiai - atsižvelkite į kojelių ar ratukų aukštį, kad baldų prošvaisa būtų pakankama tam, kad pavyktų po jais valyti, tačiau ir pats baldas būtų patogiame aukštyje.

Baldų kojos, atramos ir ratukai: svarbios detalės jūsų baldams

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje yra įvairių tipų kojos, atramos ir ratukai baldams. Čia galite rasti specialių modelių, kurie pritaikyti konkretiems baldams, pavyzdžiui, valgomojo stalams ar spintelėms ir universalių sprendimų su reguliuojamu aukščiu.

Baldų kojos, atramos ir ratukai paskirsto baldo svorį ir suteikia jam reikiamą atramą. Tuo pat metu, šios furnitūros detalės leidžia papildyti baldo estetiką ir kontroliuoti aukštį. Ratukai dar suteikia ir mobilumo, kad baldus būtų lengva perkelti, kai norite valyti ar reikia estetiškos ir mažiau apkrautos patalpos.

Kaip lengvai pakeisti baldų kojas?

Dauguma baldų kojų gali būti tiesiog atsukamos ir nuimamos nuo baldo korpuso. Tai pavyks padaryti su vieno ar kelių varžtų ir/ar tvirtinimo elementų pagalba. Tam paprastai pakaks tik atsuktuvo ar mentelės, kad nukrapštytumėte klijų sluoksnį.

Rekomenduojame baldą ištuštinti ir paguldyti, kad kojeles nuimtumėte nerizikuodami jo nuversti ar užsimesti. Pritvirtinti naujas kojeles ar ratukus galima į tą pačią vietą. Paprastai tam nereikia jokių specifinių žinių.

Plačiau