Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Ventiliacijos grotelės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje galima gera kaina įsigyti apvalių, pailgų ir pačių įvairiausių matmenų ventiliacijos groteles baldams. Norintiems rasti kokybišką furnitūrą „Ulmas“ gali pasiūlyti viską, ko reikia kokybiškam interjero įrengimui ar baldo apdailinimui. Ventiliacijos grotelės – vienas iš tų sprendimų, kurio gali reikėti oro srauto užtikrinimui tiek namuose, tiek darbo vietose. Geriausia yra tai, kad kiekvienos grotelės turi savo prekės puslapį, o jame yra nurodomi grotelių matmenys bei kita svarbiausia informacija, galinti padėti renkantis.

Jeigu susidomėjote kažkuriuo produktu ir norite jį įsigyti – tai galite padaryti internetu. Išvenkite eilių ir sutaupykite laiką pirkdami iš sau patogios vietos, sau patogiausiu metu. Elektroninėje parduotuvėje pateiktus užsakymus paruošime atsiėmimui bet kurioje „Ulmo“ parduotuvėje arba pristatysime visoje Lietuvoje. Suruošimas ir/ar pristatymas trunka vos 1-5 darbo dienas. Kartu su ventiliacijos grotelėmis, mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti ir kitos furnitūros bei priedų baldams, tad po katalogą verta pasidairyti ir baldininkams, ir mėgstantiems pasidaryk pats projektus.

Kaip tinkamai pasirinkti ventiliacijos groteles?

Renkantis tinkamas ventiliacijos groteles reikia atsižvelgti į konkrečius poreikius dėl oro srauto estetikos.

Pirmiausia nustatoma grotelių paskirtis - ar jos skirtos įsiurbiamajam, ar ištraukiamajam vėdinimui. Vietose, kur svarbi nuolatinė oro cirkuliacija, pavyzdžiui, virtuvė, valgomasis, vonios kambarys ar biuras, reikės daugiau grotelių arba didesnių angų. Praverčia ir galimybė reguliuoti.

Be to, atsižvelkite ne tik į grotelių dydį, bet ir formą. Jos turi tinkamai priglusti prie kanalų, ortakių ar paties baldo, kad atrodytų estetiškai bei atliktų savo funkciją. Tam ieškokite, kurios ventiliacijos grotelės atitinka likusio interjero ir/ar baldo spalvą bei apdailą. Nepamirškite ir apie filtravimą ar kitus poreikius, kuriuos reikia patenkinti.

Kur naudojamos ventiliacinės grotelės?

Ventiliacija yra svarbi bet kuriuose namuose ar biuruose, komercinėse patalpose. Ventiliacijos grotelės plačiai naudojamos baldų konstrukcijoje. Jas lengva pritaikyti ten, kur svarbu, kad elektroninė įranga neperkaistų. Tai gali būti multimedijos spintelė, serverinė spintelė ir kompiuterio stalas. Šios grotelės leidžia laisvai cirkuliuoti orui, todėl jis gali efektyviau vėsintis ir sumažėja gedimų, susijusių su perkaitimu, rizika. Integruotos į minėtų baldų dizainą, grotelės padeda palaikyti optimalias elektronikos prietaisų veikimo sąlygas ir kartu mažina triukšmą, nes ventiliatoriai gali dirbti efektyviau.

Labai dažnai tokių grotelių reikia prie šildymo sistemos arba virtuvėje, valgomajame, kur norisi ištraukti kvapus, vėdintis.

Be funkcinės naudos, tam tikrais atvejais, baldinės vėdinimo grotelės gali padidinti estetinį baldo patrauklumą, nes tai yra industrinio stiliaus akcentas, tinkantis urban bei modernaus stiliaus interjerams.

Renkantis tinkamas groteles baldams, reikia atsižvelgti į ventiliuojamos erdvės plotą/tūrį bei bendrą dizaino darną.

Iš kokios medžiagos pagamintos ventiliacinės grotelės?

Medžiagos yra labai svarbios bet kokios furnitūros patvarumui ir poreikiams dėl priežiūros. Populiariausi pasirinkimai tarp medžiagų yra aliuminis bei kitų rūšių metalas arba plastikas. Bendrąja prasme, metalinės grotelės bus labai tvirtos ir idealiai tinka naudoti išorėje arba ten, kur intensyvus judėjimas, didesnė tikimybė groteles užkliudyti, o plastikinės gali būti estetiškesnės naudoti interjere, mažiau kris į akis. Jos paprastai pasižymi ir patrauklesne kaina.

Dar vienas svarbus skirtumas yra poveikis bei santykis su drėgme. Plastikas yra mažiau veikiamas drėgmės, tačiau trapesnis ir mažiau atsparus lenkimui, spaudimui bei kitoms deformacijoms. Metalas yra daug standesnis.

Ventiliacinės grotelės ir kita furnitūra internetu

Mūsų kataloge rasite ne tik apvalių bei pailgų formų ventiliacijos groteles baldams, tačiau taip pat ir daug kitos furnitūros, tinkamos jūsų baldams, projektams ar interjero vizijoms. Pateikite užsakymą internetu bei džiaukitės sparčiu pristatymu ir kokybiška furnitūra.

Plačiau