Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Lankstai su pritraukimu

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldų gamintojams, remontuojantiems namus ar mėgstantiems pasidaryk pats projektus rekomenduojame aukštos kokybės lankstus su pritraukimu. Šie baldų furnitūros elementai gerokai padidins bet kokio baldo funkcionalumą ir naudojimąsi durelėmis, varteliais ar lentynėlėmis padarys dar patogesniu ir komfortiškesniu. „Ulmas“ turi vieną plačiausių furnitūros asortimentų internete, todėl verta pasidairyti po katalogą bei palyginti skirtingus produktus. Galite rasti idealiai savo projektui bei užduočiai tinkantį lankstą ir kitus furnitūros elementus. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija, kurią verta žinoti prieš perkant.

Internetinėje parduotuvėje padarytus lankstų ar kitų prekių užsakymus greitai suruošime ir pristatysime visoje Lietuvoje.

Ką reiškia lankstai su pritraukimu?

Lankstai su pritraukimu daug kam dar žinomi ir tarptautiniu soft-close pavadinimu. Tai – furnitūros elementas, kuriame yra specialus mechanizmas, neleidžiantis durelėmis smarkiai trenktis jas uždarant. Vietoje to, tam tikrame diapazone durelių judėjimas yra prislopinamas ir jos užsidaro švelniai. Tokia technologija jau ilgą laiką diegiama prabangiuose automobiliuose, tačiau pirmiausiai atsirado ir plačiausiai išvystyta būtent baldų sferoje. Lankstai su pritraukimu visada asocijuosis su komfortu, prabanga, aukšta klase.

Juose paprastai naudojamas hidraulinis arba pneumatinis amortizatorius/sklendė (slopintuvas). Minėtas elementas amortizuoja jėgą, veikiančią uždaromas dureles. Joms artėjant prie uždarymo padėties, slopintuvai aktyvuojasi ir švelniai pritraukia duris iki galo. Šis mechanizmas ne tik, kad neleidžia durims užsitrenkti. Jis sumažina triukšmą ir nusidėvėjimą. Kai kurie lankstai dar gali ir užlaikyti padėtį, tad lengva kontroliuoti atidarymą/uždarymą pagal reikiamą situaciją.

Kodėl rinktis lankstus su pritraukimu?

Jeigu esate baldininkai, tai lankstai su pritraukimu gali gerokai padidinti jūsų baldo vertę, nes pakels komforto ir prabangos pojūtį į naujas aukštumas. Švelniai užsidarantys lankstai leis durelėms užsidaryti tyliai ir sklandžiai, todėl baldas geriau tiks bet kuriuose namuose. Juk tyla ir ramybė – neįkainojamas turtas.

Antras didelis privalumas yra tai, kad lankstai su pritraukimu padidina saugumą, nes geriau apsaugo nuo prispaudžiamų pirštų. Durys užsiveria lėtai ir dėl to lengviau spėti ištraukti pirštus. Trečia, švelniai užsidarantys lankstai prailgina baldo ir furnitūros tarnavimo laikus, nes sumažina įtampą, kurią patirtų durelės, kai jas stipriau uždarote.

Taip, laikui bėgant išvengiama pažeidimų ir atsilaisvinimo. Būtent paprasto naudojimo ir ilgaamžiškumo jie yra populiarus šiuolaikinių spintelių pasirinkimas.

Paprastai ir efektyviai: lankstai su pritraukimu

Tokio tipo lankstai gali būti naudojami labai įvairaus tipo balduose. Turime keletą patarimų, kur galite paprastai ir efektyviai sumontuoti šį furnitūros elementą:

1. Spintelės virtuvėje. Iš karto pastebėsite, kaip sumažės triukšmas ir nusidėvėjimas intensyviai naudojamuose balduose.

2. Vonios kambario spintelės. Vonioje prabangos tikrai norisi. Na, o svarbu ir apsaugoti baldus nuo pernelyg didelių apkrovų ten, kur ir taip daug drėgmės.

3. Miegamojo baldai. Spintelės, staliukai, komodos. Viskas tam, kad erdvė taptų ramesnė.

4. Biuro spintos. Dėl ramybės ir komforto ten, kur reikia koncentruotis bei dirbti.

5. Medijos baldai. Elektronikai saugoti ir svetainės atmosferai kurti skirti baldai, pavyzdžiui, TV staliukas, garso kolonėlių spintelės ir kiti panašūs baldai puikiai dera su pritraukiančiais lankstais.

6. Sandėliavimo spintos. Su patogiu funkcionalumu, uždarant ir atidarant duris.

Plačiau