Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Virtuvės priedai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Furnitūra svarbi kiekvienoje namų erdvėje. Virtuvė – ta patalpa, kurioje nuolat verda ne tik maistas, bet ir veiksmas. Čia reikia ergonomiškų sprendimų, kuo daugiau patogumo ir sumanumo. Jeigu virtuvėje lengva rasti bei pasiekti reikiamus daiktus, juos sandėliuoti ir viską išsidėlioti, darbas gerokai palengvėja. Būtent tam reikalingi įvairūs virtuvės priedai, kuriais prekiaujame ir „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje. Kiekviena prekė turi savo puslapį, kuriame rasite visą naudingą informaciją apie matmenis, tinkamumą ir ne tik.

Internetu padarytus užsakymus galėsime pristatyti visoje Lietuvoje arba paruošti atsiėmimui „Ulmo“ fizinėse parduotuvėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei Šiauliuose. Atkreipkite dėmesį ir į specialiu akcijos bei išpardavimo ženklu pažymėtus produktus – tai gali būti puikūs pasiūlymai. Na, o jeigu tai naujiena – tie virtuvės priedai jums galės pasiūlyti inovatyvius bei itin praktiškus sprendimus.

Virtuvės priedai internetu

Internetu jūs galite rasti labai platų virtuvės priedų asortimentą. Tam, kad būtų lengviau rasti tai, ko ieškote, galite naudotis rūšiavimo įrankiu arba atsidaryti vieną iš kategorijų, kurių priedais prekiaujame. Tie virtuvės priedai, kuriuos siūlome:

  • Indų džiovyklos;

  • Virtuviniai krepšiai;

  • Stalo įrankių dėklai;

  • Rankšluosčių kabyklos;

  • Šiukšliadėžės;

  • Kampiniai mechanizmai;

  • Relingo sistema;

  • Baro sistema;

  • Ištraukiamos rankšluosčių kabyklos;

  • Indų džiovyklos stalčiuje.

Didelė įvairovė užtikrina, kad rasite viską, ko reikia jūsų namams, sodybai ar aptarnaujamam objektui. „Ulmo“ komanda skiria didžiulį dėmesį produktų atrinkimui ir kokybės kontrolei. Dėl to kataloge yra Baltijos šalių regiono, visos Europos ir net pasaulinėje rinkoje lyderiaujančių gamintojų furnitūra.

Jeigu nuspręsite priedus virtuvei užsisakyti internetu, atsiėmimui prekes paprastai paruošiame per 1–5 darbo dienas, o apmokėti užsakymai nurodytu adresu pristatomi per 2-3 dienas.

Kokie virtuvės priedai yra esminiai jūsų virtuvėje ir kodėl?

Svarbiausi virtuvės reikmenys bei priedai pagerina ne tik tam tikros zonos, bet ir net visos patalpos funkcionalumą, palengvina daiktų organizavimą.

Dėl didesnio funkcionalumo ir prasiplėtusių organizavimo galimybių maisto gaminimas ir valymas gali supaprastėti ir pagreitėti. Visgi konkreti nauda priklauso nuo pasirinktų priedų. Norint išsiaiškinti, kurie priedai esminiai reikia įvertinti savo poreikius bei lūkesčius.

Indų džiovintuvai ir stalčiuose esantys indų laikikliai padeda išvengti netvarkos ant stalviršių ir užtikrina saugų indų laikymą džiovinimo metu. Taip nereikia papildomai valyti stalviršių ar kitų paviršių, drėgmė nenulaša ten, kur nereikia bei palaikomas organizuotumas.

Virtuviniai krepšiai ir stalo įrankių padėklai padeda organizuotai išsidėlioti indus, reikmenis ir stalo įrankius, kad jie būtų lengvai pasiekiami. Atskirsite kasdienius įrankius nuo svečių, išnaudosite erdvę stalčiuose bei spintelėse taip, kad visi ingredientai ar svarbūs dalykai būtų ranka pasiekiami.

Paprastos ir ištraukiamos rankšluosčių kabyklos padeda laikyti virtuvinius rankšluosčius pasiekiamoje vietoje. Jeigu rankšluostukai turi savo vietą, išvengiate betvarkės bei galite visada žinoti, kur jų ieškoti.

Dabar labai populiarėja į stalčių integruotos šiukšliadėžės. Kadangi rūšiavimas daro vis svarbesnis, integruota šiukšliadėžė yra tas priedas, su kurio pagalba lengviau pasirūpinsite namų ar kitų patalpų higiena bei komfortu.

Yra ir daug kitų priedų virtuvėms, kurie turi didelę naudą. Pavyzdžiui, kampiniai mechanizmai leidžia maksimaliai padidinti sunkiai pasiekiamose vietose laikomų daiktų kiekį, o reilingo bei barų sistemos sukuria progą kūrybiškai ir taupiai (vietos atžvilgiu) laikyti indus, butelius, skanėstus ir kita.

Visi šie priedai bei kitos prekės, esančios asortimente, orientuotos į ergonomiškumo, komforto ir praktiškumo didinimą.

Kaip pasirinkti tinkamus virtuvės priedus pagal jūsų poreikius ir stilių?

Rinkdamiesi virtuvės priedus atsižvelkite į: savo virtuvės dydį, išplanavimą ir maisto gaminimo įpročius.

Kompaktiškose virtuvėse pirmenybę teikite sprendimams, kurie taupo vietą bei leidžia ją kuo labiau išnaudoti. Tai gali būti indų džiovyklos stalčiuose, kampiniai mechanizmai arba ištraukiamos rankšluosčių kabyklos.

Rinkitės patvarias medžiagas, papildančias virtuvės stilių, pavyzdžiui, nerūdijantį plieną, kad viskas atrodytų moderniai, arba medžio akcentus, kad gautumėte klasikinės, tradiciškesnės estetikos elementą.

Modernių virtuvių esmė – funkcionalumas, todėl geriausia rinktis sprendimus bei priedus, kurie suteikia daugiau naudos, lankstumo ir komforto. Prioritetą teikite lengvai valomoms ir ištuštinamoms šiukšliadėžėms arba reguliuojamiems kampiniams mechanizmams, atitinkantiems jūsų saugojimo poreikius.

„Ulmas“ siūlo labai didelę įvairovę tarp priedų, tad kiekvienas ras prie savo patalpos stiliaus tinkančius produktus.

Plačiau