Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stalviršio priedai

Jeigu ieškote stalviršių, jas rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Gaminantiems baldus, įrenginėjantiems virtuvę, valgomąjį ar net biurą gali praversti stalviršio priedai. Šie furnitūros elementai padeda išgauti norimą estetiką, padidinti baldų funkcionalumą ar prailginti jų tarnavimo laiką, apsaugant svarbiausius konstrukcinius elementus. Internetu pirkti tokius priedus labai patogu ir apsimoka, kadangi „Ulmas“ gali pasiūlyti platų asortimentą patraukliomis kainomis. Rinkitės viską, ko reikia projektui įgyvendinti bei įsigykite priedus stalviršiams labai patrauklia kaina. Net, jeigu turite klausimų arba reikia patarimo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai maloniai atsakys ir rekomenduos tai, kas labiausiai tinka.

Patarimai renkantis stalviršio priedus

Rinkdamiesi stalviršio priedus atsižvelkite į jų estetiką, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Dėl šių priežasčių furnitūrą visada pirkite iš patikimų pardavėjų.

Pasirūpinkite, kad stalviršių sujungimai derėtų prie stalviršių medžiagos ir spalvos, kad galutinis vaizdas būtų harmoningas ir darnus.

Stalviršių priedus reikėtų rinktis atsižvelgiant ir į atsparumą nusidėvėjimui bei tai, kaip lengva juos bus prižiūrėti. Tai ypač aktualu vietose, kur priedai bus naudojami intensyviai. Tvirtam sujungimui labai naudingos sąvaržos, kurias taip pat rasite kataloge.

Dėl didelių reikalavimų visada rinkitės tik tvirtus, patikimus priedus, kurie atlaiko svorį ir apkrovą.

Profiliai yra ne tik dekoratyvinis elementas. Jis apsaugo stalviršio kraštus nuo pažeidimų.

Įvertinkite savo baldų ir vietos poreikius, pasirinksite priedus, tinkančius nuo A iki Ž.

Kokius stalviršio priedus rinktis?

  • Rinkitės baldo bei visos patalpos stilių ir praktinius poreikius atitinkančius stalviršio priedus.

  • Sujungimai turi derėti ir spalva, ir formomis bei tekstūra.

  • Patikrinkite matmenis ir įsigykite tokius priedus, kurie tinka jūsų projekte.

  • Jeigu turite stiklinį stalviršį, jam reikės ypatingų priedų bei tvirtinimo elementų.

Stalviršio priedai internetu

Internetu galite įsigyti tiesius stalviršio sujungimus, juodos ir blizgios spalvos sujungimus bei profilius, sąvaržas ir ne tik. Geriausia yra tai, kad internetu galite įsigyti ne tik DUROPAL, QUATRO ar HPL Compact stalviršio priedus, bet ir daug kitų furnitūros elementų. Internetu pirkti verta ir dėl didelės įvairovės, ir dėl patrauklių kainų.

Prekių puslapyje yra pateikiama išsami informacija apie matmenis ar savybes (tai – labai svarbu žinoti prieš perkant). Jeigu užsakymą pateiksite internetu, nereikia taikytis prie parduotuvės darbo laiko, o ir apmokėjimui bei pristatymui galima rinktis patogiausius būdus. Stalviršio priedus bei kitą furnitūrą pristatysime visoje Lietuvoje.

Plačiau