Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Tirpikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Kokybiška chemija reikalinga tiek pasidaryk pats projektais užsiimantiems žmonėms, tiek baldininkams, remonto specialistams ir ne tik. Internetu iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite patrauklia kaina įsigyti 646 tirpiklio.

Šis Nitro pagrindo tirpiklis yra daugiausiai skirtas nitroceliuliozės pagrindo dažams skiesti, seniems nitroceliuliozės pagrindo dažams bei glaistui šalinti. Neretai 646 tipo tirpiklis pritaikomas ir įrangos ar paviršių valymui.

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie tirpiklius

Tirpikliai ir skiedikliai atlieka svarbų vaidmenį namų priežiūros užduotyse ir „pasidaryk pats" projektuose, nes padeda ištirpinti, praskiesti arba pašalinti tokias medžiagas kaip: dažai, klijai ir tam tikros kilmės dėmės.  

Norint užtikrinti, kad tirpikliai būtų panaudoti saugiai ir duotų rezultatą, būtina pažinti ir/ar suprasti jų chemines savybes. Pirmiausia verta suprasti tai, kuo skiriasi vandens ir aliejaus pagrindo tirpikliai. Vandens pagrindo priemonės paprastai būna mažiau toksiškos ir jas lengviau išvalyti, o aliejaus pagrindo tirpikliai yra stipresni ir tinka sunkiau pašalinamoms dėmėms arba labai sudėtingiems darbams.

Jei ruošiatės pirkti tirpiklį, patikrinkite jo suderinamumą su medžiagomis, kurias valysite, skiesite. Pavyzdžiui, silikono tirpiklis tinka silikonui ir panašiai.

Naudojant tirpiklius labai svarbu vėdinti patalpas, kadangi jų garai yra toksiški ir gali būti kenksmingi įkvėpus. Be to, labai svarbu šias priemones tinkamai laikyti, nes daugelis tirpiklių yra degūs.

Kaip pasirinkti ir naudoti tirpiklius paprastai namų priežiūrai?

Išsiaiškinkite ar tirpikliai yra saugūs darbui jūsų aplinkoje ir ar tinka medžiagoms, kurias norite valyti, skiesti. Patarimus čia gali duoti mūsų komandos specialistai.

Jeigu galima – naudokite kuo lengvesnę chemiją ir neutralesnes medžiagas, tačiau tais atvejais, kai vienintelis ir/ar pats efektyviausias sprendimas – būtent 646 tirpiklis, jį galite drąsiai rinktis.

Tirpikliai internetu

Šiuo metu internetu galite įsigyti 1 l arba 5 l talpos Tirpiklio-skiediklio 646. Informaciją apie kainas, talpas ir likučius pavyks rasti tiesiog prekės puslapyje. Na, o jeigu turite klausimų arba reikia patarimo dėl to ar priemonė jums tinka - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų specialistai atsakys, patars bei rekomenduos.

Internetu pateiktus užsakymus per 2-3 darbo dienas turėtume pristatyti visoje Lietuvoje arba per 1-5 darbo dienas paruošti atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje. Svarbu paminėti ir tai, kad internetu galėsite pirkti ne tik tirpiklius, bet ir kitą baldų priežiūrai, gamybai, dažymui ar tobulinimui reikalingą chemiją.

Plačiau