Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Stalviršio priedai, baldiniai plintusai

Jeigu ieškote stalviršių, juos rasite paspaudę ant šių nuorodų:

Stalviršiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės visi baldininkai, profesionalūs apdailos ir remonto specialistai bei pasidaryk pats projektus mėgstantys vartotojai gali įsigyti ne tik stalviršius, bet ir priedus jiems. Tarp pastarųjų pirkėjai ras: kampukus staljuostėms, priedus stalvirišiams, sujungimus, užbaigimus, profilius sujungimams, staljuostes, ventiliacijos groteles ir ne tik. Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose yra svarbiausia techninė informacija, galinti padėti renkantis.

Net, jei tiksliai nežinote, kuris produktas labiausiai tinka, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai mielai parekomenduos ir patars, kurį sprendimą rinktis.

Baldinių plintusų privalumai

Baldų plintusai (dar vadinami kaip apvadai stalviršio užbaigimai arba grindjuostės) turi keletą privalumų, kurie padidina baldų funkcionalumą ir pagerina estetiką.

Pritvirtinti prie baldo jie suteikia išbaigtumo bei švarumo, nes paslepia erdvę tarp baldų ir grindų. Plintusai taip pat neleidžia po kauptis dulkėms ir šiukšlėms. Apvadai taip pat gali apsaugoti apatines baldų dalis nuo pažeidimų, nusidėvėjimo ir kitos žalos, taip pailgindami baldų tarnavimo laiką.

Be to, kartais plintusai tampa ir patraukliu estetiniu akcentu, kuris išsiskiria tam tikromis detalėmis ar akcentu, prisidėdamas prie bendro kambario interjero, tampantis akį traukiančiu objektu. Prie baldų spalvos, rašto ir grindų dangos derančiais arba kontrastuojančiais plintusais galima sukurti vientisą arba labai unikaliai atrodantį interjerą.

Stalviršio priedai internetu

Internetu pirkti ne tik stalviršio priedus, bet ir bet kurių kitų tipų furnitūrą apsimoka. Čia galite rasti didelę įvairovę, patrauklias kainas, išsamią informaciją prekės puslapyje, lanksčias apmokėjimo ir pristatymo galimybes bei daug kitų privalumų. Elektroninėje parduotuvėje pateiktus užsakymus greitai (vos per 1–5 darbo dienas) paruošiame atsiėmimui arba per 2-3 dienas pristatome visoje Lietuvoje. Nelaukite eilėse bei viską, ko reikia darbui ar užduočiai įsigykite sau patogiu metu, iš sau patogios vietos.

Baldinių plintusų montavimas

Plintusų montavimas yra nesudėtingas procesas, kuris gali turėti didelės įtakos tam, kaip baldai atrodys ir tam, kiek ilgai jie tarnaus.

Pradėkite išmatuodami baldo perimetrą, kad nustatytumėte, kokio ilgio apvado/plintuso reikia. Pasirinkite prie baldų stiliaus ir medžiagos labiausiai derančias grindjuostes, kad gautųsi vientisas ir estetiškai patrauklus vaizdas.

Montuojant plintusą gali reikėti pjūklo, klijų arba varžtų (ir gręžtuvo) tvirtinimui ir galbūt dažų, lako arba kitos priemonės apdailai.

Atsargiai, išilgai apatinį baldo kraštą išklokite apvadus, kad jie tvirtai ir patikimai priglustų, prigręžkite arba priklijuokite. Tinkamas montavimas ne tik pagerina baldų išvaizdą, bet ir apsaugo baldų apačią nuo drėgmės ir kitos žalos.

Plačiau