Reguliuojamo aukščio stalo kojos

Išsirinkite stalviršį pasirinktom stalo kojoms:

Stalviršiai stalui

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldų gamintojams, biurų administratoriams ar tiesiog vartotojams, kurie yra suinteresuoti patogumu bei ergonomiškumu darbo vietoje yra siūlomos reguliuojamos stalo kojos. Šis stalų sistemų sprendimas leidžia reguliuoti stalo aukštį ir taip didina komfortą. „Ulmo“ el. parduotuvėje rasite net kelis skirtingus elektra reguliuojamų sistemų modelius bei valdymo blokus ir kitus priedus. Daugiausiai siūlome ROL ERGO sistemas bei valdymo blokus ir pultus ECS+ sistemoms.

Visos prekės turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia techninė informaciją. Renkantis tokį svarbų ir pajėgų mechanizmą, būtina įvertinti techninius parametrus bei išsirinkti geriausią. Kai pateiksite užsakymą, mūsų komanda pasirūpins sparčiu paruošimu atsiėmimui ar išsiuntimu visoje Lietuvoje.

Kodėl pasirinkti reguliuojamas aukščio stalo kojas jūsų projektui?

Reguliuojamo aukščio stalo kojos padaro jį lengviau pritaikomą įvairioms paskirtims. Naudojantis elektriniu valdymo pultu galima keisti stalo aukštį, kad jį būtų galima pritaikyti prie skirtingų naudotojų ugių bei užduočių, darbo tipo.

Toks pritaikomumas ypač naudingas bendradarbystės biuruose ar erdvėse, kurias darbui naudoja keli žmonės arba jūsų namuose, kur darbo stalas gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Dažniausiai elektrinės, reguliuojamos stalo kojos randamos bendrose biuro patalpose, kūrybinėse studijose, namų biuruose arba daugiafunkcinėse namų erdvėse. Tai ne taspats kas reguliuojamo aukščio kojelės, kurios dažniausiai naudojamos spintelių aukščiui reguliuoti, jas galite rasti kitose kategorijose.

Reguliuojamas aukštis taip pat leidžia greitai pritaikyti erdves skirtingoms reikmėms, pavyzdžiui, darbo stalą pakeisti į stovimą stalą ar stalą rankdarbiams, kai prie jo sėda keli žmonės ir/ar vaikai. Tokia funkcija gerokai padidina baldų naudingumą ir ilgaamžiškumą, todėl tai – protinga investicija.

Ar reguliuojamos aukščio stalo kojos gali pagerinti darbo vietos ergonomiką ir komfortą?

Net neverta abejoti dėl to, jog reguliuojamo aukščio stalo mechanizmas pajėgus pagerinti darbo vietos ergonomiką ir komfortą. Reguliuojamo aukščio stalo kojos akimirksniu leis laisvai reguliuoti stalo aukštį pagal savo poreikius. Taip visi žmonės susikurs padėtį, kad dirbti ir kurti bus patogiau tiek sėdinti, tiek stovint.

Ši pritaikymo galimybė sumažina įtampą bei apkrovą nugaros, kaklo ir pečių srityse, todėl mažiau pavargstama ir gaunama didžiulė nauda sveikatai, ypač žvelgiant į viską ilguoju laikotarpiu.

Aplinkoje, kurioje žmonės dirba ilgai, pavyzdžiui, biuruose, galimybė keisti sėdėjimo ir stovėjimo padėtį taip pat gali padidinti ir produktyvumą. Juk kai žmogui nepatogu, susikoncentruoti į darbą yra labai sunku ar net neįmanoma.

Kaip pasirinkti tinkamas reguliuojamas aukščio stalo kojas projektui?

Jeigu jus domina reguliuojamo aukščio stalo rėmas – kojos, dažniausiai svarstoma tarp dviejų variantų - ROL ERGO GOTTFRID ir ROL ERGO EPI EE RD3 S650 (R600).

ROL ERGO GOTTFRID

 • Du varikliukai;

 • Atlaiko iki 80 kg apkrovą;

 • Pigesnis už ERGO EPI;

 • Patentuota Glide technologija (itin švelnus judėjimas, o kolonos apsaugomos nuo įbrėžimų net 10 000 ciklų);

 • Kolonų nereikia tepti;

 • 5 metų garantija mechaninėms dalims;

 • Švelnaus stabdymo funkcija, programuojamos padėtys, kliūčių atpažinimas.

ROL ERGO EPI EE RD3 S650 (R600)

 • Du varikliukai;

 • Atlaiko iki 120 kg apkrovą;

 • Galima pritaikyti gilesnius ir ilgesnius stalviršius nei su ROL ERGO GOTTFRID;

 • Naudojama Glide technologija užtikriną švelnų judėjimą, o kolonos apsaugomos nuo įbrėžimų net 10 000 ciklų;

 • Itin ilgos pėdos suteikia stabilumo;

 • Programuojamos darbo vietos;

 • Kyla aukščiau nei senasis modelis, tad itin patogus naudoti ir aukštesniems žmonėms.

Pagal stalviršio matmenis ir reikalingą apkrovą galite rasti geriausią variantą internetu.

Plačiau