Filtruoti
Kainos rėžiai
Padengimas
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Lentynų laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Čia rasite iš įvairiausių medžiagų pagamintus, skirtingų formų, tipų ir pajėgumų laikiklius, skirtus būtent lentynoms. Atkreipkite dėmesį į tai, ar pažymėtoms prekėms netaikoma akcija, ar tai nėra naujienos bei ar nevyksta išpardavimas (iš prekybos išimama prekė). Visi laikikliai lentynoms mūsų el. parduotuvėje turi savo puslapį. Jame rasite svarbiausią informaciją apie laikiklio matmenis bei maksimalų atlaikomą svorį. Tai yra svarbiausi parametrai, darantys įtaką pasirinkimui.

Į krepšelį įsidėtas prekes galėsite patogiai įsigyti ir užsakymą apmokėti sau patogiausiu būdu. Jeigu įrenginėjate būstą, gaminate baldus, renovuojate ar remontuojate, pasidairykite po visą prekių katalogą. Jame yra ne vienas lentynų laikiklis, bet ir kitos, kokybiškos furnitūros.

Kokį svorį gali išlaikyti lentynų laikikliai?

Maksimalus svoris, kurį atlaikys lentynos laikikliai gali labai skirtis. Tai priklauso nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti, pačio laikiklio konstrukcijos ir dydžio.

Mūsų kataloge esantys metaliniai lentynų laikikliai gali išlaikyti net iki 30 kilogramų svorį. Maksimalų apkrovos svorį pasitinkite prekės aprašyme ir jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su Ulmo pardavėjais ir mes mielai Jus pakonsultuosime. Specializuoti, didelę apkrovą pakeliantys laikikliai pajėgs ir daug daugiau, o štai plastikiniai arba labai unikalaus dizaino, į estetiką orientuoti lentynų laikikliai jau, ko gero, turės mažesnius pajėgumus. Ši informacija nurodoma prekės puslapyje.

Sienų tipas ir montavimui naudojamos tvirtinimo detalės taip pat turi įtakos nustatant maksimalų atlaikomą svorį. Pavyzdžiui, montuojant ant smeigės arba naudojant sieninius inkarus, laikiklis lentynai galės atlaikyti daug didesnį svorį.

Svarbu visada patikrinti specifikacijas bei stengtis palikti svorio rezervą.

Kokius lentynų laikiklius pasirinkti?

Jei reikalingi lentynų laikikliai, štai keletas patarimų, į ką atsižvelgti prieš perkant:

1. Svoris. Sumontuotas lentynos laikiklis (ar jų pora) turi be problemų išlaikyti lentyną ir jos turinio svorį.

2. Medžiaga ir patvarumas. Metaliniai laikikliai įprastai būna tvirtesni, o plastikiniai – pigesni bei mažiau krinta į akis.

3. Dizainas ir estetika. Atsižvelkite į laikiklių dizainą ir tai, kaip jie dera prie jūsų interjero. Parduodami ir nematomi lentynų laikikliai, ir tokia furnitūra, kur derės prie netradicinių formų baldų, išplanavimo ir ne tik.

4. Lentynos tipas ir dydis. Laikiklius derinkite prie lentynos dydžio ir tipo. Didesnėms lentynoms gali reikėti didesnio jų kiekio.

5. Montavimo reikalavimai. Įsitikinkite, kad turite tinkamus įrankius ir įrangą montavimui. Įsigykite papildomas tvirtinimo detales, jeigu jų reikia.

Plačiau