Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Veidrodžio laikikliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Ant sienos kabinami veidrodžiai dažnai yra svarbus akcentas interjere. Vienur jis atlieka daugiau estetinę funkciją, tačiau daugumoje būstų, komercinių patalpų ar sanitariniuose mazguose veidrodžiai yra ir labai svarbūs iš praktinės pusės. Visų pirma, jie sukuria vizualų, erdvę didinantį efektą, tad juos galima skoningai priderinti net ir kompaktiškoje patalpoje. Antra, vonioje, prieškambaryje ar net miegamajame veidrodis leis rūpintis estetika, higiena ir išvaizda.

Tačiau tam, kad veidrodis tvirtai kabėtų ant sienos, reikalingi specialūs veidrodžio laikikliai. Patrauklia kaina, skaidrius laikiklius įvairių dydžių ir formų veidrodžiams galite įsigyti ir internetu. „Ulmo“ elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškus laikiklius. Įsidėkite prekes į krepšelį, patvirtinkite užsakymą ir atsiimkite juos iš artimiausios „Ulmo“ prekybos vietos arba atsiųsime kurjerį.

Kaip pasirinkti tinkamus veidrodžio laikiklius?

Renkantis tinkamus veidrodžių laikiklius reikia atsižvelgti į veidrodžio svorį ir stilių (formą bei dizaino ypatumus).

Pirmiausiai dėmesio reikalaus veidrodžio svoris, nes nuo to priklauso, kokio stiprumo arba kiek vienetų laikiklių reikia. Sunkesniems veidrodžiams reikia tvirtesnių laikiklių arba jų turi būti daugiau, nes tik taip užtikrinsite saugumą.

Tada atsižvelkite į veidrodžio stilių ir dizainą bei patalpą, kurioje jis bus kabinamas. Tam, kad veidrodis kuo vientisiau įsilietų į interjerą, reikalingi skaidrūs arba paslepiami veidrodžių laikikliai. Jei jie bus matomi ir tarnaus kaip dekoro dalis, rinkitės stilių, papildantį veidrodžio ir kambario estetiką. Tai gali būti – griežtos linijos ir kampai arba, priešingai, aptakios formos,

Taip pat atsižvelkite į tvirtinimo paviršių - skirtingoms sienų medžiagoms gali prireikti specifinių laikiklių tipų. Galiausiai patikrinkite, ar lengva montuoti ir ar pakabinus laikiklius galima reguliuoti.

Veidrodžio laikikliai: ką reikia žinoti prieš perkant?

Prieš perkant veidrodžių laikiklius reikėtų žinoti:

1. Ar jie atlaikys veidrodžio svorį arba kiek laikiklių reikės svoriui išlaikyti?

2. Koks yra veidrodžio dydis ir forma? Nuo to taip pat priklauso laikiklių tipas bei skaičius.

3. Koks yra sienų tipas? Skirtingoms sieninių konstrukcijų medžiagoms (gipso kartonas, mūras, medžio drožlių plokštė) reikia skirtingų tvirtinimo sprendimų.

4. Atsižvelgdami į savo interjerą, nuspręskite, ar geriau tiks matomi, ar nematomi veidrodžio laikikliai.

5. Pagalvokite ar pavyks viską padaryti vienam. Jeigu veidrodis – didokas, geriau pasikviesti pagalbą, nes net menkiausias pažeidimas ant stiklo labai matysis.

6. Kai kurie laikikliai yra reguliuojami, o tai naudinga savybė, jei reikia išlyginti veidrodį po montavimo.

Kaip pritvirtinti veidrodį?

Visų pirma, dėl stiklo delikatumo rekomenduojame pasikviesti antrą žmogų į pagalbą.

Darbas turėtų prasidėti nuo laikiklių ir pačio veidrodžio vietos pažymėjimo. Pažymėkite veidrodžio viršų (abu viršutinius kampus – keturkampiui arba viršutinį tašką apskritimui).

Pažymėkite tas vietas, kuriose tvirtinsis laikikliai ir išgręžkite skyles bei pritvirtinkite laikiklius. Jei reikia, įdėkite kaiščius arba inkariukus, o tada galutinai pritvirtinkite laikiklius. Dabar reikia uždėti veidrodį ant laikiklio. Kai kurie veidrodžiai turi movas laikikliams, o kituose gali būti fiksavimo mechanizmas.

Veidrodis pakabintas? Jei reikia, atlikite reguliavimą, kad išlygintumėte.

Plačiau