Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Plastikinės tvirtinimo detalės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldų gamyboje, interjero apdailos projektuose ir net darant didelius remonto darbus praverčia įvairi smulki furnitūra. Plastikinės tvirtinimo detalės yra būtinos daugybėje vietų atliekant vidaus darbus, tad tiek profesionalams, tiek pasidaryk pats projektų entuziastams pravartu turėti jų atsargų. Būtent galimybę įsigyti net didelius kiekius kokybiškų plastikinių tvirtinimo detalių ir siūlo „Ulmo“ elektroninė parduotuvė. Kiekvienas elementas čia turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija, kurią norėtųsi žinoti prieš perkant. Be to, įsidėję prekes į krepšelį galėsite rinktis patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą. Savo furnitūrą galėsite atsiimti bet kuriame fiziniame „Ulmo“ pardavimo skyriuje arba rinktis pristatymą nurodytu adresu.

Plastikinės tvirtinimo detalės: privalumai ir paskirtis

Plastikinės tvirtinimo detalės yra skirtos baldinių detalių sutvirtinimui arba tvirtinimui prie paviršių. Vienas iš pagrindinių plastikinių tvirtinimo detalių privalumų yra žema jų kaina. Vieno vieneto ar visam baldui reikalingos furnitūros kaina tikrai nėra didelė, todėl dažnai apsimoka rinktis plastikines detales. Be to, minkštas, tačiau patvarus plastikas taip pat tinka tam tikriems poreikiams, kur įprastos metalinės detalės netiktų ir galbūt apgadintų paviršių, jį pažeistų.

Didelė plastikinių detalių įvairovė taip pat yra privalumas, kadangi galima rasti net ir labai nišiniam poreikiui tinkantį sprendimą. Kaip paskutinį privalumą galima įvardinti estetiką. Plastikinės detalės gali susilieti su likusiu interjeru ar baldo dizainu, kad gautumėte geriausią įmanomą vizualinį išpildymą.

Plastikinių tvirtinimo detalių paskirtis yra tvirtinimas bei sujungimas, tačiau panaudojimo vieta gali kiek skirtis, priklausomai nuo to, kokią detalę renkatės.

Plastikinių tvirtinimo detalių svarba

Tvirtinimo detalės iš plastiko yra nepakeičiamos. Jos leidžia sujungti stalo kojas ar kraštus su stalviršiu, veidrodį pritvirtinti prie spintelės, sujungti kitus baldinius elementus.

Bendrąja prasme, plastikinės baldų tvirtinimo detalės atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikinių baldų projektavimo, gamybos ir montavimo procesuose.

Šios tvirtinimo detalės labai tinka lengviems ir moduliniams baldams, nes metalinės tvirtinimo detalės gali pridėti nereikalingo svorio arba reikalauti pernelyg invazyvaus montavimo. Plastikinės tvirtinimo detalės taip pat nėra linkusios koroduoti, todėl idealiai tinka naudoti aplinkoje, kur gali būti didelis drėgmės poveikis.

Pasirinkus tinkamas plastikines tvirtinimo detales galima prailginti baldų tarnavimo laiką ir padidinti funkcionalumą.

Plastikinės tvirtinimo detalės internetu

Pirkdami plastikines baldų tvirtinimo detales internetu galite patogiai rinktis iš didelio asortimento, kuriame yra įvairių tipų baldams ir įvairioms reikmėms pritaikytų sprendimų. Mūsų kataloge yra: kampukų, veidrodžių laikiklių, įvorių, kampinių jungčių, plokštelių-tarpinių ir ne tik.

Pirkdami šias tvirtinimo detales internetu vartotojai ir specialistai gali rasti geriausius produktus savo projektams sau patogiu laiku ir negaišdami laiko eilėse. Be to, jei kiltų klausimų arba reikėtų patarimo - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai mielai parekomenduos ir patars.

Plačiau