Durų fiksatoriai

Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Jeigu įrenginėjate, renovuojate savo būstą arba gaminate baldus, jums gali būti reikalinga speciali furnitūra – durų fiksatoriai. Šie mechanizmai yra skirti ne patalpų, o baldinėms durims. Kokybiški baldiniai mechanizmai iš „Ulmo“ el. parduotuvės leis patogiai ir sklandžiai atidarinėti bei uždarinėti dureles su minimaliomis pastangomis. Geriausia tai, kad kiekvienas durų fiksatorius ar priedas turi savo prekės puslapį. Jame pateikiama svarbiausia techninė informacija apie mechanizmą, tad jūs galite lengviau išsirinkti tai, kas tinka.

Kai jau žinote, kurie durų uždarymo mechanizmai ar priedai tinka, galite juos įsidėti į krepšelį. „Ulmas“ pasiūlys laisvę renkantis patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. Užsakymus greitai išsiųsime visoje Lietuvoje arba paruošime atsiėmimui fizinėse parduotuvėse.

Durų fiksatorių rūšys

Tiek mūsų asortimente, tiek baldų industrijoje yra labai didelė fiksatorių įvairovė. Kiekvienas iš jų yra pritaikytas tam tikriems poreikiams, durų stiliams ar situacijoms.

Dažnai sutinkami vamzdelio formos, užraktą primenantys mechanizmai, kurie jungia durų rankeną su skląsčiu. Pajudinimas leidžia atverti ir užverti duris.

Paprasti varstomi fiksatoriai dažnai naudojami spintose ir spintelėse, leidžia lengvai atverti ir užverti duris bei užfiksuoti jų padėtį.

Vis dažniau sutinkamas ir magnetinis durų fiksatorius. Paprastai jis naudoja magnetuką ir metalą, kad pritrauktų ir sulaikytų duris. Tai yra minimalistinis, vietą taupantis ir nebrangus sprendimas, kai nesinori montuoti didesnio mechanizmo.

Galiausiai paminėjimo verti ir durų fiksatoriai su spyruokle. Ji yra užrakto viduje, bei leidžia dureles lengvai atidaryti be rakto ar sunkesnio judesio. Mechanizmas jas atmeta.

Durų fiksatorių montavimas

Durų fiksatoriai montuojami vadovaujantis identiškais principais, kaip ir dauguma kitų baldinių mechanizmų ir/ar furnitūros elementų.

Montuojant durų fiksatorius atliekami keli pagrindiniai veiksmai, kurių eiliškumas ar bendras pobūdis gali nežymiai skirtis priklausomai nuo pačio mechanizmo tipo.

1. Nustatykite vietą, kur bus montuojamas mechanizmas ir pažymėkite (pieštuku) ją ant durų ir rėmo. Žymimos gręžimo vietos.

2. Gręžtuvu padarykite skyles fiksatoriaus korpusui ir tvirtinimo detalėms, kurias mechanizmas naudos

3. Įstatykite fiksatorių į vietą naudodami tvirtinimo elementus arba įstatykite jį į jam paruoštą angą.

4. Tvirtinimo elementų pagalba priveržkite mechanizmą prie durelių. Jeigu reikia, ant viršaus tvirtinkite kitą furnitūrą.

5. Belieka tik išbandyti, kad įsitikintumėte, jog mechanizmas veikia sklandžiai ir, jei reikia, pareguliuokite.

Plačiau