Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool įrankiai

 

       
       

„Įrankiai reikliausiems vartotojams“ – taip skamba „Festool“ prekės ženklo šūkis ir pasižadėjimas savo klientams. „Festool“ savo klientams ir kartu su jais kuria gaminius, kurie palengvina profesionalių meistrų kasdienį darbą. Kurie jiems padeda dirbti paprasčiau, efektyviau ir saugiau. Šio įsipareigojimo pagrindu „Festool“ nuolat tobulina esamus gaminius bei kuria naujus.

„Festool“ siūlo ne vien aukštos kokybės elektrinius ir akumuliatorinius įrankius, atitinkamos kokybės servisą, kaip nemokamą pilną remontą pirmuosius tris metus, įrankio keitimą vagystės atveju ir kt.

„Festool“ programoje galima rasti specializuotų įrankių staliams, dailidėms, taip pat vidaus apdailos ir statybos darbams.

UAB „Ulmas“ Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos salonuose galite ne tik įsigyti „Festool“ gaminių bet taip pat gauti profesionalią konsultaciją ir patarimą dėl tinkamo įrankio pasirinkimo.

Jei turite klausimų ar domina platesnis „Festool“ įrankių asortimentas, prašome rašyti - [email protected]

 

Internetinėje svetainėje galite įsigyti šiuos „Festool“ įrankius:

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Festool įrankiai – profesionalams, mėgėjams ir bet kuriam poreikiui darbo vietoje. „Ulmas“ jums siūlo galimybę patogiai ir internetu patrauklia kaina pirkti Festool: akumuliatorius, gręžtuvus, suktuvus, pjūklus, dulkių siurblius, frezas, šlifuoklius ir daugybę kitų. Meistrams, baldininkams, staliams, dailidėms, interjero apdailos specialistams ir visiems kitiems, kam rūpi kokybiški įrankiai, galime pasiūlyti Festool. Adresais:

  • Kaunas, Draugystės g. 12 A

  • Vilnius, Račių g. 8

  • Klaipėda, Sandėlių g. 68

  • Šiauliai, Tilžės g. 68C

„Ulmo“ salonuose galite įrankius apžiūrėti ir išmėginti. Be to, fizinėje prekybos vietoje mūsų komanda mielai papasakos apie kiekvieną elektrinį ar akumuliatorinį Festool įrankį vidaus ar išorės darbams.

Užsisakykite internetu, o mes pasiūlysime lanksčias pristatymo sąlygas. Kreipkitės į [email protected] ir gaukite atsakymus į klausimus apie Festool įrankius net ir tuos kurių nerandate mūsų prekių kataloge, nes galime pasiūlyti visus Festool įrankius ir Festool priedus už prieinamą kainą. Pristatymo zona – visa Lietuva.

Geriausi Festool įrankiai, kuriuos verta įsigyti

Festool įrankiai jau ilgą laiką yra laikomi vienu patikimiausių pasirinkimų rinkoje.

Šis Vokietijos gamintojas į rinką tiekią aukščiausios kokybės, aukšto našumo įrankius, tarp kurių yra ir modeliai profesionalams, ir pasidaryk pats entuziastams. Tarp didžiausių Festool įrenginių privalumų – ilgai tarnaujantys, didelės talpos akumuliatoriai.

Kiekvienoje kategorijoje yra įrankių, kurie savo kategorijoje atitinka aukščiausius standartus. Pavyzdžiui, gręžtuvai-suktuvai CXS 18 yra universalūs ir pakankamai galingi, kad tiktų įvairiems gręžimo darbams atlikti. Tokį įrankį ganėtinai patogu sandėliuoti ir nešiotis, nes Festool savo įrankių ergonomikai skiria išskirtinį dėmesį.

Įgilinimas diskinis pjūklas TS 55 FEBQ-Plus-FS – našus, galingas ir labai aukštą preciziškumą profesionalo rankose galintis pasiekti modelis.

Ne visi įrankiai skirti tik gręžti ar pjauti. Populiarūs ir Festool dulkių siurbliai, pavyzdžiui, CLEANTEC CTLC SYS. Su jo pagalba visada galėsite užsitikrinti švarą darbo vietoje dirbdami ar po to, kai darbas baigtas.

Paminėjimo vertos ir Festool frezos. Frezeris FESTOOL OF 1400 EBQ-Plus – vienas pajėgiausių tokio tipo įrenginių savo kainos klasėje. Pakankamai nedideliu svoriu pasižymintis frezeris galės atlikti ir bene sudėtingiausias užduotis.

Netrūksta ir kitų kokybiškų įrenginių. Patogiai raskite tai, ko reikia pasinaudoję prekių filtrais arba kategorijų nuorodomis. Be to, jeigu Festool įrankiams taikoma akcija, pažymėtus produktus įsigysite daug pigiau nei įprastai.

Kaip pasirinkti tinkamą Festool įrankį savo projektui?

Visų pirma – reikia perprasti savo projekto poreikius. Apgalvokite, su kokiomis medžiagomis dirbsite, kokio storio bus plokštės, blokai ar ruošiniai. Jeigu norite įrankį išbandyti savo konkrečiam poreikiui ar projektui, susisiekite su mumis ir mes suorganizuosime įrankio demonstraciją pas jus kartu su Festool expertais. Pavyzdžiui, jeigu dirbate su mediena, įsigykite pjūklą, frezą, šlifuoklį ir gręžtuvą/suktuvą. Pastarieji dar labai tinka surenkant baldus, renovuojant patalpas ar erdves. Kiti įrankiai puikiai tinka kitoms, specifinėms užduotims, o treti yra universalūs bei visada atras savo vietą dirbtuvėse ar sandėliuke.

Antras dalykas – nusistatyti biudžetą. Su prekių filtru galima lengvai nustatyti norimą išlaidų ribą. Taip pat nepamirškite, jog įrankius galima pirkti ir išsimokėtinai.

Na ir trečia – atsižvelkite į įrankio techninę specifikaciją. Priklausomai nuo kategorijos, įrankiai gali turėti skirtingas technines savybes, tačiau: svoris, ergonomiškumas, matmenys ir akumuliatoriaus talpa –vienodai svarbūs visur.

Kaip Festool įrankiai gali pagerinti jūsų darbo efektyvumą?

Štai kaip Festool įrankiai gali pagerinti darbo efektyvumą:

  • Tikslumas. Tokie modeliai kaip TS 55 juostinis pjūklas, leidžia labai tiksliai pjauti, tad nereikia pjauti iš naujo.

  • Ergonomiškumas. Daug Festool įrankių sukurti taip, kad būtų patogūs ir kuo mažiau nuvargintų dirbant ilgą laiką.

  • Ilgas baterijos veikimo laikas. Daugumos modelių akumuliatoriaus veikimo laikas leis dirbti nepertraukiamai.

  • Universalumas. Daugiafunkciniai Festool įrankiai eliminuos poreikį pirkti kelis įrenginius.

  • Taupomas laikas. Priedai ir papildomi reikmenys Festool įrankiams iš „Ulmo“ asortimento leis greičiau daryti net ir įprastas užduotis.

Plačiau