Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool dulkių siurbliai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Tvarkinga darbo vieta, remonto erdvė ar bet kuri kita patalpa prideda komforto bei padeda apsaugoti daiktus ir sveikatą. Norint pasirūpinti tvarka ir švara, reikalingi pajėgūs įtaisai. Festool dulkių siurbliai – vieni iš jų. Internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės galite išsirinkti daugybę skirtingų akumuliatorinių mobilių ir laidinių Festool dulkių siurblių bei jų priedų ir juos įsigyti iš sau patogios vietos. Be to, jei norite, produktus galite atvykti gyvai apžiūrėti bei išbandyti mūsų prekybos salonuose: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Visi dulkių siurbliai turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija, padedanti pasirinkti. Pasinaudokite ir prekių filtrais bei rūšiavimo įrankiu, kad rastumėte, kurie Festool dulkių siurbliai atitiks poreikius ir lūkesčius. Toks siurblys pravers ir statybininkams, ir baldininkams, ir staliams, ir apdailos specialistams ar tiesiog mėgstantiems pasidaryk pats darbus.

Kur gaminami Festool dulkių siurbliai?

Festool yra vienas iš didžiausių akumuliatorinės ir elektrinės technikos gamintojų pasaulyje. Tai yra Vokietijos kompanija, kuri turi pasaulinį pripažinimą bei didžiulį dėmesį skiria gaminių kokybei. Festool dulkių siurbliai, kaip ir kiti kompanijos gaminiai, daugiausia gaminami Neidlingen ir Ilertisen miestuose Vokietijoje bei Čekijoje, Česka Lipa mieste. Jūsų įrenginio gamybos vieta gali kiek skirtis, priklausomai nuo partijos numerio ir modelio. Kadangi Festool gamintojas visą gamybos procesą ir technologiją prižiūri pagal aukščiausius vokiškos gamybos standartus, visi Festool įrankiai ir priedai atitiks aukščiausios vokiškos kokybės reikalavimus.

Ar galite naudoti Festool dulkių siurblį vandeniui?

Jei norite su dulkių siurbliu siurbti šlapias atliekas ir vandenį, reikia įsitikinti, kad modelis tam tinkamas. Kai kurie modeliai siurbia tik sausas atliekas ir šiukšles, kitiems užteks vandeniui ir drėgnom medžiagom siurbti pritaikyto maišelio, net ir mobilūs akukumuliatoriniai siurbliai kaip Festool dulkių siurblys CLEANTEC CTL SYS gali išsiurbti dulkes, purvą ir vandenį tik naudojant specialius drėgmei atsparius maišelius, kuriuos galite įsigyti kartu su kitais priedais. Net 4,5 l bendros talpos konteineris ir ergonomiška konstrukcija leidžia efektyviai susitvarkyti su netvarka, todėl tokį siurblį galima naudoti statybvietėse, gamybos cechuose ir namų dirbtuvėse.

Na, o dėl kitų modelių – visada ieškokite informacijos prekės puslapyje.

Kaip išsirinkti geriausią Festool dulkių siurblį internetu?

1. Įvertinkite savo poreikius. Nustatykite, ar jums reikia dulkių siurblio sausoms šiukšlėms, drėgnai nešvarai ar mišriems poreikiams.

2. Patikrinkite Festool dulkių siurblių specifikacijas. Atkreipkite dėmesį į: siurbimo galią, filtravimo mechanizmą, išmanaus valdymo galimybes (su Bluetooth), ir surinktuvo talpą. Kokias medžiagas siurbsite, jeigu tai pavojingos atliekos, įsitikinkite ar siurblys turi atitinkamus filtrus ir pritaikytas tokiom atliekoms siurbti.

3. Mobilumas. Pasitikrinkite Festool dulkių siurblio svorį ir mobilumą, ypač jei su juo keliausite iš objekto į objektą ar dirbsite per kelis aukštus.

4. Triukšmo lygis. Kai kurie modeliai sukurti taip, kad veiktų tyliau. Tai – labai svarbu, jeigu dirbate be ausinių arba tvarkysite namus.

5. Priedai komplekte. Patikrinkite, ar komplekte yra papildomų antgalių bei priedų, pavyzdžiui, šepečių ar laikiklių, skirtų konkrečioms valymo užduotims arba pačio siurblio naudojimui, palengvinti. Jeigu jie reikalingi, visada galite užsisakyti papildomai iš didelės priedų įvairovės.

Na, o galiausiai jau galima lyginti kainas bei ieškoti idealiai biudžetą atitinkančio modelio.

Plačiau