Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Festool frezos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkams, staliams, užsiimantiems gamyba bei remontu ar tiesiog mėgstantiems pasidaryk pats projektus galime pasiūlyti kokybiškas ir pajėgias Festool frezas bei frezerius. Itin pajėgūs elektriniai įrankiai palengvins darbus bei paspartins užduočių atlikimą frezuojant bei atliekant kitas, susijusias užduotis.

„Ulmo“ kataloge galima rasti įvairių galingumų bei tipų frezas ir frezerius. Kiekvienas iš jų turi ir savo prekės puslapį, kuriame nurodoma, kokiomis techninėmis savybėmis pasižymi atitinkamos Festool frezos, kad jūs rastumėte optimalų variantą. Įrankius galima apžiūrėti ir mūsų salonuose.

Įsigykite frezą internetu, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje.

Kaip pasirinkti tinkamą Festool frezavimo įrankį savo darbui?

Norint, kad būtų įsigyta geriausia Festool freza, reikia atsižvelgti į tam tikrus faktorius:

 • Įvertinkite medžiagą, su kuria dirbsite. Festool turi įrankius, pritaikytus darbui su įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, mediena, drožlių plokštėmis, plastiku ar metalu.

 • Nustatykite konkrečią užduotį, kurią daugiausiai darote. Tai gali būti kraštų apdaila, formų, griovelių pjovimas ar drožinėjimas. Įvairioms frezavimo užduotims atlikti, vėlgi, galima rasti specializuotus Festool įrankius.

 • Jei darbui reikalingas didelis tikslumas, ieškokite įrankių, kur galima kuo smulkmeniškiau reguliuoti frezavimo gylį, griebtuvą ir kitus įrankio parametrus.

 • Apgalvokite, kokios galios ir greičio jums reikia darbui. Didesnio galingumo frezos geriau tinka sunkiems darbams ar nuolatiniam krūviui, o ~500 W turėtų pilnai pakakti standartinėms užduotims.

 • Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas įrankis ergonomiškas (tinkamų matmenų bei ne per sunkus). Tai aktualu jį naudojant ilgesnį laiką. Be to, svarbu žinoti, kad jis turi saugos funkcijas, pvz., dulkių ištraukimą ar avarinį stabdį.

Įvertinę šiuos veiksnius bei komplekte esančius priedus, galite pasirinkti, kuri Festool freza jums labiausiai tiks.

Kokia yra Festool frezavimo įrankių nauda?

Rasti kokybiškos elektrinės frezos naudas nėra sudėtinga. Jeigu atliekate pjovimo ar apdailos darbus, Festool frezos jums pasitarnaus:

 • Tikslumas. Šie įrankiai atitinka aukščiausius profesionalų lygio standartus, tad leidžia pjauti maksimaliai tiksliai.

 • Ilgaamžiškumas ir patikimumas. Festool įrankiai gali atlaikyti intensyvų naudojimą ir tarnaus ilgus metus.

 • Universalumas. Dėl plataus modelių ir priedų asortimento, „Ulmo“ asortimente galima rasti Festool frezavimo įrankių ar priedų, kurie tinka skirtingoms užduotims.

 • Ergonomiškumas. Šie įrankiai sukurti atsižvelgiant į naudotojo patogumą, todėl yra pakankamai lengvi, patogiai valdomi, laikomi.

 • Saugus naudojimas. Festool įrankiai dažnai turi modernias saugos funkcijas, pavyzdžiui, efektyvias dulkių ištraukimo sistemas, avarinį stabdį.

 • Puikus garantinis aptarnavimas. Festool garsėja kokybišku klientų aptarnavimu, visiems įrankiams suteikiama trijų metų garantija bei draudimas nuo vagystės, rūpinasi įrankių remontu ir keitimu.

Plačiau