Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool gręžtuvai, suktuvai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Viena populiariausių Festool įrankių kategorijų – akumuliatoriniai suktuvai ir gręžtuvai. Šių įrankių reikia ir baldininkams, staliams, ir statybose, interjero apdailos srityje dirbantiems, mėgstantiems pasidaryk pats projektus ir ne tik. „Ulmas“ gali pasiūlyti internetu, dažnai ir labai patraukliomis kainomis įsigyti įvairių dydžių ir tipų Festool akumuliatorinius gręžtuvus ir suktuvus. Turime T, BHC, C, CXS, TXS ir kitų modelių. Kiekvienas akumuliatorinis Festool suktuvas turi savo prekės puslapį su aktualia informacija, tad kartu su prekių filtrų ir rūšiavimo įrankio pagalba bus labai nesudėtinga rasti idealų variantą net tarp didelio asortimento.

Ieškokite specialiu ženklu pažymėtų įrankių ir juos pirkite su akcija. Jeigu norite, Festool įrankius galite apžiūrėti gyvai, „Ulmo“ salonuose adresais:

  • Kaunas, Draugystės g. 12 A

  • Vilnius, Račių g. 8

  • Klaipėda, Sandėlių g. 68

  • Šiauliai, Tilžės g. 68C

Taip pat, jeigu norisi patarimo prieš perkant arba domina dar platesnis akumuliatorinių Festool gręžtuvų bei kitų įrankių asortimentas, rašykite į [email protected].

Kodėl akumuliatoriniai Festool gręžtuvai ir suktuvai yra profesionalų pasirinkimas?

Kiekvienoje kategorijoje Festool įrankiai bei gręžtuvai ir suktuvai yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Kiekvienas modelis turi reguliuojamus greičio nustatymus, tad visada įmanoma preciziškai kontroliuoti gręžimą. Visi modeliai gaminami su patogia rankena ir subalansuoto svorio konstrukcija. Tai, ypač dirbant ilgesnį laiką, apsaugo rankas nuo per didelio nuovargio. Tokios funkcijos kaip FastFix sistema (skirta greitam antgalių keitimui), ir EC-TEC (bešepetėlinio variklio technologija) tik dar labiau padidina našumą darbe.

Dėmesio vertas ir aptarnavimas bei garantija. Kiekvienas naujas akumuliatorinis Festool gręžtuvas ar suktuvas, viso 3 metų garantinio laikotarpiu metu galės gauti profesionalaus serviso dėmesį bei aptarnavimą problemos atveju.

Jeigu žvelgsime tik į suktuvų asortimentą, lengva pamatyti, kad yra visų tipų gręžtuvų bei jų modifikacijų, skirtų pačioms įvairiausioms užduotims. Vieni modeliai tiks gręžti medį, kiti – betoną/mūrą ar metalą.

Profesionalams patinka ir tai, jog beveik kiekvienas akumuliatorinis Festool suktukas ar gręžtuvas yra lengvas ir kartu galingas. Tai leidžia per optimalų laiką atlikti ir sudėtingesnes užduotis.

Ką reikia žinoti apie akumuliatorinių Festool gręžtuvų ir suktuvų galimybes?

Bene kiekvienas akumuliatorinis Festool suktuvas ir gręžtuvas gali atlikti daug. Svarbu palyginti jų technines galimybes, kad rastumėte geriausią variantą:

  • Galia (W) ir sukimo momentas (Nm) užtikrins pajėgumą atliekant užduotis;

  • Akumuliatoriaus talpa (mAh) - didelės talpos ličio jonų akumuliatoriai džiugina ilgesniu veikimu tarp įkrovimų;

  • Keletas greičio nustatymų leidžia preciziškai kontroliuoti Festool suktuką;

  • Jeigu prie įrankio yra papildomas LED apšvietimas, tai padidina matomumą prasto apšvietimo sąlygomis;

  • Bešepetėliniai elektriniai varikliai tarnauja ilgiau ir veikia efektyviau;

  • Galima įsigyti papildomų antgalių bei priedų.

Plačiau