Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Festool pjūklai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Akumuliatoriniai įgilinamieji diskiniai, siaurapjūkliai bei daugiafunkciai pjovimo įrankiai – patrauklūs pasirinkimai baldininkams, staliams, pasidaryk pats projektų mėgėjams ar apdailos specialistams. „Ulmo“ elektroninės parduotuvės asortimente ir prekių salonuose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose galima rasti platų FESTOOL pjūklų pasirinkimą.

Visi įrankiai turi savo prekės puslapį. Jame yra nurodyta svarbiausia techninė informacija – galingumas, matmenys, svoris, papildomos funkcijos ir kiti aktualūs parametrai. Jie vaidina svarbų vaidmenį renkantis, kurį pjūklą pirkti. Jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje, o specialiai pažymėtos prekės turėtų ypatingai traukti pirkėjų žvilgsnius, kadangi joms taikomos ypatingos akcijos.

Kaip gauti puikų pjovimo rezultatą su Festool įrankiais?

Nors Festool pjūklas gali turėti didžiausią galią, aštriausius ašmenis ir pilnai pakrautą akumuliatorių, tai nebūtinai reiškia, jog kiekviena pjovimo užduotis bus atlikta maksimaliai tiksliai. Labai daug kas priklauso nuo to ar Festool siaurapjūklis, diskinis pjūklas, stalinis ar grandininis pjūklas pasirinktas tinkamai ir, be abejo, nuo to, kas jį naudoja.

Tad pradėkite nuo savo užduoties ar projekto vertinimo. Būtina žinoti, kokias medžiagas reikės pjauti ir su kokio storio medienos, drožlių plokštės, metalo, mūro ar kitos medžiagos ruošiniais dirbsite. Nuo to priklauso pačio modelio pasirinkimas, reikalinga galia bei antgaliai. Jei pjausite tiesėmis ir reikia tikslumo, pravers Festool diskinis pjūklas, kaip kad TS 55 ar TSC 55 K modeliai. Na, o dirbantiems su įvairaus sudėtingumo projektais, geriau tiks CARVEX modeliai – Festool siaurapjūklis.

Būtinai atkreipkite dėmesį į informaciją prekės puslapyje, nes ji parodys, kokiam darbui įtaisas bus tinkamas.

Visada patogiausia, kad Festool pjūklas (nesvarbu ar tai diskinis, ar siaurapjūklis) būtų nesunkiai pakeliamas ir nešiojamas, tačiau kai kurie modeliai yra skirti stacionariai darbo vietai.

Kodėl verta pirkti Festool pjūklus – funkcijos ir privalumai

Nereikia daug laiko, kad pamatytumėte, jog Festool pjūklai – vienas geriausių pasirinkimų bet kam. Galima tiesiog apžvelgti funkcijas ir ypatumus, kuriais pasižymi „Ulmo“ parduodami Festool pjūklai ir pasidarys aišku, kodėl verta investuoti.

Akumuliatorinis įgilinamasis diskinis pjūklas Festool TSC 55 KEB-BASIC-5,0

  • Iki 160 mm diametro pjovimo diskas;

  • Papildoma apsauga nuo atplaišų komplekte;

  • Dulkių surinkimo maišelis.

Siaurapjūklis Festool TRION PS 300 EQ-PLUS

  • 720 W galia;

  • Iki 2900 aps/min;

  • 4 greičiai/eigos;

  • Pritaikytas darbui viena ranka, sveria tik 2,4 kg.

Akumuliatorinis siaurapjūklis Festool CARVEX PSBC 420 EB-BASIC

  • Iki 3800 aps/min;

  • Vos 2,4 kg svoris – nėra taip sunku dirbti ilgesnį laiką;

  • 4 švytuoklės reguliavimo nustatymai.

Plačiau