Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Statybų ir kūrybinių pasidaryk pats projektų srityje įrankiai yra nepakeičiamas priedas, tarsi jungiantis viziją ir tikslą su realybe bei įgūdžiais. Nesvarbu, ar tai būtų kruopštus medinių baldų gaminimas, ar preciziškas metalo apdirbimas pagal užsakymą, ar paprasti DIY projektai, tinkami įrankiai ne tik palengvina šiuos darbus, bet ir gali gerokai pagerinti jų kokybę ir sklandumą darbo metu. „Ulmo“ el. parduotuvėje įrankiai patrauklia kaina prieinami ir internetu. Prekių katalogas patogiai suskirstytas į kategorijas, kad jums būtų lengva rasti, kur yra: frezos, specialūs medžio apdirbimo įrankiai, pjovimo įrankiai, statybiniai įrankiai, grąžtai ir daugelis kitų. Visos prekės turi savo puslapius, tad bus lengva matyti, kurie įrankiai visiems parduodami su akcija, kokiomis savybėmis jie pasižymi ir ne tik.

Kaip išsirinkti įrankius?

Įrankių pasirinkimas neprivalo būti sudėtingas procesas. Tačiau norint geriausio rezultato reikia apgalvoti įvairius faktorius, įskaitant daromų darbų pobūdį, jūsų patirties lygį ir, be abejonės, finansus.

Svarbiausias dalykas, į kurį remiasi procesas, kai perkami įrankiai internetu - nusistatyti konkrečius jūsų darbo reikalavimus. Tik pagal tai galima jaustis užtikrintai, kad visi įsigyti įrankiai būtų patikimi, galėtų atlikti užduotį, ir išliktų universalūs bei lankstūs pritaikymui būsimiems projektams.

Mažiau patirtiems turintiems rekomenduojame rinktis populiariausius, biudžetinės arba vidutinės klasės įrankius. Na, o profesionalai „Ulmo“ el. parduotuvės kataloge gali ieškoti specializuotos įrangos, pasižyminčios tam tikromis specifikacijomis. Nepriklausomai nuo jūsų patirties bei įgūdžių, stipriai rekomenduojame investuoti į aukštos kokybės įrankius, kurie atlaikytų daugkartinį naudojimą ir patikimai tarnautų kuo ilgiau. Jei reikia patarimo - kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Įrankių nauda

Įrankių nauda neapsiriboja vien tik tuo, kad įrankis padeda užbaigti projektą ar darbą. Tinkami įrankiai dar padeda pasiekti tokį preciziškumo ir detalumo lygį, kad bet kokio darbo rezultatas iš įprasto tampa išskirtiniu.

Mėgėjiški ar profesionalūs įrankiai gali smarkiai sutaupyti laiko ir pastangų, kadangi tą patį procesą atliksite per daug trumpesnį laiką su daug mažiau pastangų.

Su geru įrankiu kiekvienas pjūvis, sujungimas ar apdailos darbas atliekamas itin kruopščiai. Be to, tinkami įrankiai visiems prisideda prie saugesnės darbo aplinkos, sumažina nelaimingų atsitikimų ir sužeidimų tikimybę, nes turi saugančius mechanizmus ir priedus, leidžiančius išvengti problemų.

Įrankiai internetu

„Ulmo“ el. parduotuvė siūlo didžiulį medžio, metalo ir kitų medžiagų apdirbimui skirtų įrankių pasirinkimą visiems įmanomiems projektams, konkurencingomis kainomis. Šie įrankiai visems projektams su plokšte ar mediena tiks ne išrankiausiam staliui ar baldininkui. Pas mus daugiausiai rasite vieno iš rinkos lyderių gaminant akumuliatorinius įrankius FESTOOL įrangą bei daug rankinių įrankių bei jiems skirtų priedų, tinkančių net unikaliausiai užduočiai.

Prekių kataloge galima lengvai ir sau patogiu laiku atlikti išsamius tyrimus ir prekių palyginimus, o išsamūs aprašymai prekės puslapyje padeda priimti sprendimus dėl pirkimo.

Kiekvienas įrankis gali būti per 2-3 dienas pristatomas visoje Lietuvoje arba paruošiamas atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ar Šiauliuose.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis įrankius?

Vertindami įrankius turėtumėte daugiausiai dėmesio kreipti į technines jų savybes, ne tik kainą.

Galima kalbėti apie galingumą, tačiau bene svarbiausiu dalyku šiuolaikiniame pasaulyje tampa ergonomiškas dizainas. Jis yra labai svarbus dažnai ir ilgai naudojamiems įrankiams, nes mažesnis svoris, patogesnė rankena, antivibracinės funkcijos ir kitos panašios savybės gali padėti išvengti perteklinės įtampos ir nuovargio.

Apie įrankių kokybę ir patikimumą dažnai byloja prekės ženklo reputacija, o tokie prekių ženklai kaip FESTOOL paprastai siūlo vieną geriausių aptarnavimo ir remonto politikų, tad ištikus problemai jūsų įranga bus pasirūpinta.

Na, o tokie aspektai kaip galingumas, akumuliatoriaus talpa, laido ilgis ir kiti gali daryti didžiulę įtaką, tačiau juos reikėtų vertinti priklausomai nuo įrankio. Svarbus ir suderinamumas su įvairiais priedais ir aksesuarais.

Kokius įrankius yra patartina turėti namuose?

Jeigu kalba eina apie tai, kokie įrankiai yra būtini kasdieniam remontui ir pasidaryk pats projektams, galima išskirti kelis skirtingus produktus.

  • Universalus plaktukas vinims kalti ir laužyti, griauti;

  • Rankinių ir elektrinių suktuvų rinkinys, tinkantis baldams surinkti ir tvirtinimo detalėms priveržti;

  • Galingas grąžtas ar perforatorius skylėms ir sudėtingiems darbams daryti;

  • Pjūklas pjovimui ir smulkinimui;

  • Replės medžiagoms sugriebti ir lankstyti;

  • Matuoklis, gulsčiukas ir kiti matavimo prietaisai tiksliems dydžiams ir atstumams nustatyti. kokiems darbams - nuo paveikslų kabinimo iki baldų surinkimo.

Kokie yra pagrindiniai įrankių tipai?

Įrankius galima suskirstyti į kelis pagrindinius tipus, kuriems priklausys visi įrankiai.

Tai bus:

  • Rankiniai;

  • Elektriniai;

  • Specializuoti įrankiai.

Rankiniai arba mechaniniai įrankiai valdomi rankiniu būdu. Tai - plaktukai, atsuktuvai ir kaltai. Jie nėra brangūs, bet nepakeičiami, kadangi suteikia galimybę atlikti įvairias užduotis.

Elektriniai įrankiai varomi elektra iš tinklo (gaunama laidu) arba akumuliatoriais. Populiariausi pavyzdžiai yra: gręžtuvai, frezos, pjūklai ir šlifuokliai. Elektriniai motorai leidžia greičiau atlikti net dideles užduotis, kurių darymas rankomis būtų sunkus arba neįmanomas.

Visus rankinius, elektrinius ar specializuotus įrankius rasite mūsų prekių kataloge, kuris yra patogiai suskirstytas į kategorijas pagal tipus. Kiekvienas pirkėjas lengvai ir greit ras tai, ko reikia.

Plačiau