Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Akumuliatoriniai diskiniai pjūklai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Vienas iš svarbiausių įrenginių staliaus dirbtuvėse, reikalingas ir profesionaliam baldininkui, ir mėgėjui, kuris vertina kokybišką pjovimą pasidaryk pats projektuose. FESTOOL akumuliatoriniai diskiniai pjūklai – vienas geriausių pasirinkimų bet kur internete. Puikią reputaciją turinčio gamintojo TSC serijos įrenginiai turi pakankamai galios, kad pjautų net per storus ar tankius medienos bei kitų medžiagų ruošinius. Tačiau tuo pat metu šie pjūklai džiugina patrauklia kaina, ergonomiška konstrukcija, gana nedideliu svoriu bei aukšto lygio valdymo kontrole. Jeigu norite patogiai ir gera kaina įsigyti akumuliatorinius diskinius FESTOOL pjūklus, esate ten, kur reikia. Prekės puslapyje galite susipažinti su TSC 55 įrenginių galimybėmis bei privalumais.

Jeigu susidomėjote ir norite patarimo arba reikia konsultacijos dėl įrenginių, galite kreptis į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys mūsų specialistai mielai patars ir rekomenduos, kas labiausiai tiks jūsų poreikiams.

Atraskite tikslų pjovimą su mūsų akumuliatoriniais diskiniais pjūklais

Akumuliatorinis diskinis pjūklas FESTOOL TSC 55 yra inovatyvus įrenginys, kuris turi daug išskirtinumų. Dėmesio iš profesionalų dažnai sulaukia Kickback Stop technologija, skirta smarkiai sumažinti atatrankos riziką - dažną traumų priežastį naudojant diskinius pjūklus. Skubiai sustabdydama pjūklo diską, kai aptinkamas atmetimas, ji saugo meistro rankas bei kūną.

Viena iš TSC 55 KEB savybių, kuri labai aktuali profesionalams – labai efektyvios dulkių surinkimo galimybės. Gamintojo informacija teigia, kad su maišu surenkama iki 90 % generuojamų dulkių, o su FESTOOL dulkių siurbliu - net iki 98 % dulkių. Švarą darbo vietoje palaikyti bus daug paprasčiau.

Dar viena stiprioji TSC 55 KEB pusė – galingas variklis. Pjūkle sumontuotas FESTOOL įrankių naudotojams jau puikiai pažįstamas bešepetėlinis EC-TEC variklis, maitinamas vienu arba dviem 18 V akumuliatoriais. Tokios konfigūracijos priežastis – našumas turi prilygti laidiniams pjūklams, todėl gaunama didelė galia be judėjimo apribojimų. Pjūklas suderinamas su naujos kartos pjovimo diskais, kuriuos galite įsigyti ir atskirai. Svarbu žinoti, kad diskui pakeisti reikalingas specialus raktelis.

Kiti svarbūs dalykai apie tai, kuo pasižymi akumuliatorinis įgilinamas diskinis pjūklas FESTOOL TSC 55 KEB:

  • Svoris – 5,3 kg (su akumuliatoriumi);

  • Pjovimo disko diametras – 160 mm;

  • Pjovimo gylis 45° - 43 mm;

  • Pjovimo kampas, ° - 1-47;

  • Perkant komplektą gausite ir daug priedų bei privalumų.

Atnaujinkite savo įrankių rinkinį

Visiems profesionalams, pusiau profesionaliems ar net mėgėjiškai tokius įrankius naudojantiems vartotojams rekomenduojame pagalvoti apie naujo akumuliatorinio įrenginio įsigijimą. Per pastaruosius metus taip ištobulėjo akumuliatorių technologijos, kad jie žymiai ilgiau išlaiko įkrovą bei generuoja daug didesnę galią (intensyvesnę iškrovą). Rinktis akumuliatorinį pjūklą apsimoka dar labiau nei bet kada anksčiau.

Be to, verta investuoti į homologuotą įrankių asortimentą, kurį sudarytų FESTOOL įrankiai. Jūs galėsite lengvai keisti akumuliatorius tarp įrenginių, kadangi jie suderinami tarpusavyje.

Galia ir mobilumas kiekvienam projektui

Akumuliatorinis diskinis pjūklas, kaip kad FESTOOL TSC 55 KEB suteikia galios ir mobilumo derinį, tinkamą kiekvienam projektui. Tokios įrankio galimybės iš esmės todėl keičia darbų atlikimo būdą tiek darbo vietoje, tiek už jos ribų.

Belaidis pjūklas išlaisvina naudotojus iš rūpesčio dėl elektros lizdų, prailgintuvų bei laidų ilgių keliamų apribojimų. Su tokio tipo technika galima sklandžiai judėti tarp dirbtuvių patalpose į lauko statybvietes, be jokio našumo nuostolio.

Pavyzdžiui, statant terasą lauke, akumuliatorinio pjūklo mobilumas leidžia tiksliai pjauti lentas tiesiai toje vietoje, kur jos bus montuojamos, užtikrinant, kad nereikės nusivilti lentas atnešus iš dirbtuvių bei pamačius, kad jos netinka.

Gaminant spinteles bei korpusinius arba bet kokio kito tipo baldus, belaidis pjūklas leidžia atlikti pakeitimus ir modifikacijas vietoje, sutrumpindamas laiką nuo matavimo iki darbų atlikimo.

Didelę naudą gauna ir renovacijos projektus darantys žmonės, nes su šiuo įrankiu galima lengvai pjauti gipskartonio plokštes, grindų dangą ir net stogo dangą vietoje, taip padidinant efektyvumą ir našumą.

Plačiau