Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Darbo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Sveiki atvykę į „Ulmo" elektroninę parduotuvę, kur darbo įrankius ras ir profesionalai, ir mėgėjai. Mūsų kataloge jus pasitiks daug, aukščiausios vokiškos kokybės FESTOOL akumuliatorinių įrankių ir priedų jiems. Kiekvienas įrankis turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija apie įrankio našumą, matmenis ir, be abejonės, kaina. Jūs dar galite ir rūšiuoti produktus pagal norimą kriterijų, kad greičiau rastumėte, kurie darbo įrankiai labiausiai tiks pagal turimus reikalavimus. Internetu pateiktus darbo įrankių užsakymus greitai paruošime atsiėmimui fizinėse „Ulmo“ parduotuvėje arba per 2-3 dienas nurodytu adresu jas pristatys partneris kurjeris.

Pagrindiniai darbo įrankiai kiekvienam meistrui

Tiek profesionaliam, tiek namų meistrui reikalingas tinkamas įrankis. Pasirinkimas gali būti labai svarbus, nes gera įranga visada palengvina net sudėtingiausių užduočių atlikimą. Štai tie darbo įrankiai, kurių reikėtų kiekvienam meistrui:

 • Akumuliatoriniai suktuvai/gręžtuvai. FESTOOL gręžtuvai ir suktuvai būtini tiksliam gręžimui ir varžtų įsukimui, užveržimui ar ištraukimui. Ši įranga pasižymi neprilygstama galia ir ilga akumuliatoriaus veikimo trukme.

 • Diskiniai pjūklai. FESTOOL diskiniai pjūklai yra nepakeičiami, jei norite tiksliai ir gražiai pjauti per medieną, plastiką ar net įvairias kitas medžiagas. Jie praverčia bet kokiose dirbtuvėse.

 • Perforatoriai. Dirbant su mūru ir betonu, perforatoriai atlieka bene sunkiausią užduotį ir pragręžia kietus paviršius arba pro juos prasikala.

 • Orbitiniai / ekscentriniai šlifuokliai. FESTOOL šlifavimo įrangos asortimentas pritaikytas efektyviam ir paprastam naudojimui tiek profesionalų, tiek mėgėjų rankose. Apdirbkite savo medinių baldų, ruošinių ar net metalo paviršius.

Kiekvienas kataloge esantis įrankis sukurtas atsižvelgiant į pačius skirtingiausius poreikius bei siūlo patikimumą, aukštą našumą už patrauklią kainą.

Kaip išsirinkti tinkamą darbo įrankį?

Ieškant įrankio darbui reikia pažinti jo techninius parametrus ir įvertinti konkrečius reikalavimus, kuriuos kelia jūsų darbas. Pristatome kelis patarimus, kurie padės renkantis akumuliatorinius FESTOOL įrankius iš elektroninės „Ulmo“ parduotuvės.

 • Maitinimas ir baterijos veikimo laikas. Žiūrėkite į įtampos (V) įvertinimą (kuo daugiau voltų, tuo daugiau galios įrankis realizuoja) ir akumuliatoriaus talpos - ampervalandžių (Ah) rodiklius. Didesni skaičiai reiškia didesnę galią ir ilgesnį veikimo laiką.

 • Greičio ir sukimo momento skaičiai. Ieškokite įrankių su aukštesniu ir reguliuojamu greičiu (matuojamu apsisukimais per minutę, RPM) ir sukimo momentu (matuojamu Niutonmetrais, Nm). Didelis galios rezervas ir reguliuojami nustatymai leidžia dirbti su skirtingomis medžiagomis ir atlikti įvairias užduotis per trumpesnį laiką ir tiksliau.

 • Dydis ir svoris. Ergonomiškumas - labai svarbus. Lengvesni ir kompaktiškesni įrankiai apsaugo nuo nuovargio, juos patogiau transportuoti bei juos panaudoti net ankštose erdvėse.

 • Priedų suderinamumas. Įsitikinkite, kad įrankis suderinamas su antgaliais ar kitais priedais, kurių reikia jūsų darbe. Tai padidina universalumą.

Nesvarbu, ar jums reikia gręžtuvo su konkretaus tipo griebtuvu sunkiems darbams atlikti, ar šlifuoklio su keičiamais diskais, briaunų klijavimo įrankio ar bet ko kito – prekių kataloge rasite viską, ko reikia.

Darbo įrankiai internetu

Pirkdami darbo įrankius čia, internetu, galite mėgautis įvairiais privalumais:

 • Patogumas. Naršykite sau patogiu metu, iš sau patogios vietos ir pirkite tai, kas reikalinga. Patogus elektroninės parduotuvės išdėstymas leidžia lengvai rasti tai, ko jums reikia.

 • Didelis pasirinkimas. Apsipirkimas internetu suteikia prieigą prie viso FESTOOL gaminių ir priedų asortimento. Specialiu ženklu žymimos naujienos, o patogus kategorizavimas leidžia lengvai naviguoti po virtualias lentynas, kur yra jums aktualūs produktai.

 • Konkurencingos kainos. Dėl konkurencingų kainų ir išskirtinių internetinių pasiūlymų, net ir profesionalaus lygio FESTOOL įrankiai tampa prieinami kiekvienam.

 • Informacija ir pagalba. Prekių puslapiuose rasite visą techninę informaciją apie įtampas (V), galią (W), svorį, ilgį, plotį (mm arba cm), akumuliatoriaus talpą (mAh). Na, o jei kils klausimų ar reikės patarimo – visada galėsite kreiptis į mūsų komandą dėl pagalbos

Plačiau