Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Medžio frezos

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Esate baldininkai? Savo dirbtuvėse ar aptarnaujamuose objektuose, o gal tiesiog namuose dažnai dirbate su mediena? Tuomet jums tikrai gali praversti medienos frezos. Patogiai ir paprastai, įvairių tipų medienos frezas ir joms pritaikomus priedus galite pirkti internetu, iš „Ulmo“ elektroninės parduotuvės. Atkreipkite dėmesį į naujienas, taikomas akcijas bei išpardavimus, kad nepraleistumėte progos įsigyti paskutinius likučius prieš išimant taip pažymėtas medienos frezas iš prekybos. Visi produktai turi savo puslapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija, tad nebus taip sudėtinga ieškoti frezos medžiui apdirbti.

Medienos frezavimas: Rinkitės tinkamą frezą

Frezuojant medieną labai svarbu turėti tinkamo tipo frezą. Tik tokiu būdu įmanoma pasiekti norimą apdailą ir preciziškumą.

Nors gali būti sunku taip galvoti, tačiau mediena yra pakankamai minkšta medžiaga, sudaryta iš plaušų, tad reikia frezų, kurios galėtų atlikti švarius pjūvius ir nesudarytų atplaišų ar nesubraižytų, nenusvilintų medienos.

Tiesinio tipo frezos idealiai tinka lygiems ir tiesiems pjūviams į minkštesnę medieną, o spiralinės frezos, ypač su kryptiniu pjovimu, geriau tinka kietesnei medienai frezuoti, nes nukreipia drožles tolyn nuo pjovimo zonos. Taip gaunama lygesnė apdaila.

Sudėtingiems raštams ir detaliems darbams pasirenkamos apvalios frezos, kuris padeda išgauti tikslumą, reikalingą drožybai ir kontūravimui. Kitos frezos tinka griovelių, nuožulnių ir užapvalintų formų darymui ir ne tik. Atsižvelgdami į medienos rūšį (kietmedis ar minkšta mediena) ir konkrečią užduotį, kurią turite padaryti, lengviau žinosite, kokie frezos antgaliai medienai leis pasiekti optimalius rezultatus.

Kaip pasirinkti medžio frezas?

  • Reikia atsižvelgti į medienos rūšį, su kuria dirbate.

  • Turite įvertinti projekto sudėtingumą ir pageidaujamą galutinį rezultatą (apdaila).

  • Paprastesniems darbams pakanka tiesiog populiarių, standartinių frezų, kurios daug nekainuotų.

  • Jeigu atliekate delikatų frezavimą, ieškokite, kurios medienos frezos atitinka reikalavimus dėl ilgio, formos ir skersmens.

Svarbus vaidmuo tenka ir griovelių skaičiui ant frezos. Jeigu ant antgalis yra su karbidu, tokia freza efektyviai šalina drožles, kur kiti antgaliai greičiau atbuktų ir atšiptų. Jei ypač svarbu dirbti paprastai, ieškokite variantų su mažiau briaunų ir išsikišimų. Jie efektyviau pašalina drožles ir tada skylės arba kraštai neužsikemša ir nesigeneruoja tokia didelė trintis, karštis. To reikia dirbant su minkštesne mediena.

Na, o jei norite atlikti preciziškumo reikalaujančius darbus, rinkitės frezas su daugiau griovelių, kad išgautumėte norimą efektą. Jeigu dvejojate tarp kelių pasirinkimų arba reikia rekomendacijos, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Ten dirbantys specialistai greitai pasiūlys, kurias frezas medžio apdirbimui reikia rinktis.

Medžio frezos internetu

  • Asortimente yra įvairių formų, ilgių ir tipų frezos medienai. Pagal informaciją prekės puslapyje lengviau rasite tinkamiausią variantą.

  • Galite rinktis patogiausią pristatymo ir apmokėjimo būdą iš daugelio galimų.

  • Kartu su bet kokia medžio freza įmanoma įsigyti ir kitus reikmenis, kurie reikalingi su mediena dirbantiems profesionalams ar mėgėjams.

Plačiau