Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Ar yra sandelyje?

Šlifavimo įrankiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Šlifavimo įrankiai nepakeičiami tiek profesionalių baldininkų, remonto meistrų, autopramonės atstovų veikloje, tiek „pasidaryk pats" projektus mėgstančių žmonių dirbtuvėse. Su jais įmanomas medžio, metalo ir kitų medžiagų apdirbimas ir apdailos gerinimas. Metalo, plastiko ar medžio šlifavimo įrankiai gali išlyginti paviršius, pašalinti perteklinį, nereikalingą dažų, lako ar kitos dangos sluoksnį. Šlifuojant užtikrinama, kad paviršiai būtų lygūs, sumažėtų plika akimi matomų ar liečiant juntamų trūkumų, o galutinis produktas atrodytų gražiai bei būtų paruoštas dažymui, sandarinimui.

Šlifavimo įrankių tipai

Elektriniai ir, būtent, akumuliatoriniai šlifavimo įrankiai iš esmės pakeitė tai, kaip mes šlifuojame. Jie yra galingi, universalūs ir patogūs naudoti, ypač, palyginus su rankiniais, mechaniniais šlifavimo blokeliais ar švitriniu popieriumi.

Tarp lyderių gaminant akumuliatorinius medienos šlifavimo įrankius yra FESTOOL. Šio ženklo akumuliatorinių šlifavimo įrankių asortimentas, įskaitant pažangius AGC serijos kampinius šlifuoklius ir ETC serijos ekscentrinius, orbitinius šlifuoklius, išsiskiria:

  • Ergonomišku dizainu;

  • Dulkių surinkimu;

  • Lengvai keičiamais antgaliais;

  • Ilgai veikiančiu ir neišsikraunančiu akumuliatoriumi.

Visi akumuliatortiniai FESTOOL šlifavimo įrankiai sukurti taip, kad tobulą rezultatą pavyktų pasiekti su kuo mažesnėmis pastangomis ir laiko sąnaudomis.

Akumuliatoriniai šlifuokliai suteikia laisvę dirbti be elektros lizdo, todėl idealiai tinka naujiems projektams, darbui atviresnėse erdvėse arba nepatogiose vietose. Informaciją apie kiekvieno FESTOOL akumuliatorinio šlifuoklio technines savybes rasite jo prekės puslapyje.

Kaip pasirinkti tinkamą šlifavimo įrankį?

Jeigu jums reikia patikimo ir kokybiško šlifavimo įrankio, esate ten, kur reikia. Visgi, pasirinkimas priklausys nuo konkrečių jūsų projekto reikalavimų bei darbo pobūdžio. Atsižvelkite į šiuos dalykus:

  • Paviršiaus plotą ir medžiagą, su kuria dirbate. Didesnių paviršiaus plotų šlifavimui naudingi orbitiniai šlifuokliai su plačiu šlifavimo padu, o sudėtingoms ar sunkiai pasiekiamoms vietoms labiau tiks kampinis šlifuoklis.

  • Darbo pobūdį. Jei pageidaujate šalinti didelius medžiagos kiekius arba dirbate su labai kietomis medžiagomis, dideliais plotais – rinkitės galingiausius įrenginius (akumuliatorinėje technikoje tai žymima įtampa, V). Smulkiems baigiamiesiems, apdailos darbams geriau naudoti ekscentrinį šlifuoklį su reguliuojamu greičiu.

  • Ergonomika ir dulkių ištraukimas. Profesionalai žino, bet ir mėgėjai neturėtų pamiršti to, kaip svarbu darbo metu jaustis patogiai. Ieškokite lengvų šlifavimo aparatų su patogia rankena ir efektyviomis dulkių išsiurbimo sistemomis, kad darbo vieta liktų švari, o jūs jaustumėtės geriau.

Pavyzdžiui, FESTOOL AGC serijos kampinis šlifuoklis, išsiskiria kompaktiška konstrukcija (sveria vos 1,6 kg), puikiai tinka šlifuoti medžio ir metalo dirbinių kampus bei briaunas.

Tuo tarpu ETS serijos ekscentriniai, orbitiniai šlifuokliai idealiai tinka aukštos kokybės plokščių paviršių apdailai gerinti, tad yra pritaikomi darbui su įvairioms medžiagoms.

Šlifavimo įrankiai internetu

Tad, jei jus domina metalo, plastiko ar, pavyzdžiui, medžio šlifavimo įrankiai internetu, pirkimas „Ulmo“ el. parduotuvėje pasiūlys daug privalumų. Šis sprendimas suteikia galimybę susipažinti su platesniu produktų asortimentu, išsamiais produktų aprašymais ir net geriausiais kainos pasiūlymais. Kadangi prekės puslapyje yra visa aktuali techninė informacija, iškart žinosite ar FESTOOL įranga atitinka Jūsų poreikius.

Pirkdami šlifavimo įrankius internetu gausite visas garantijas ir turėsite prieigą prie puikaus klientų aptarnavimo. Jei reikia patarimo, rekomendacijos ar pasiūlymo, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Be to, perkantys internetu, užsakymą gali pateikti iš sau patogios vietos, sau patogiu laiku.

Internetu pateiktus užsakymus, kaip oficialus FESTOOL įrankių atstovas, pristatysime visoje Lietuvoje per 2-3 dienas arba paruošime atsiėmimui bet kurioje fizinėje „Ulmo“ parduotuvėje per 1-5 darbo dienas.

Plačiau