Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Blum vyriai

BLUM lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Ulmo el. parduotuvė yra puiki vieta įsigyti kokybišką, austrišką Blum furnitūrą. Blum vyriai yra reikalingi kone kiekvienuose namuose, kiekviename objekte ar gaminant beveik bet kokį modernų baldų komplektą. Asortimente turime CLIP top, CLIP top BLUMOTION, MODUL vyrius (lankstus), pakėlimo mechanizmus bei kitą furnitūrą, kurios gali prireikti. Nesvarbu kokius poreikius turite ir kokį projektą kuriate, čia galėsite įsigyti viską, ko reikia jūsų baldams. Prekės puslapyje bus pateikiama svarbiausia techninė informacija, kuri padės ieškant geriausio sprendimo iš gausaus katalogo. Jeigu tiksliai žinote, ko ieškote, galite pasinaudoti prekių filtrais, kad jums būtų rodomi tik tie Blum vyriai, kurie atitinka keliamus kriterijus.

Kaip pritvirtinti Blum vyrius?

Visą pritvirtinimo procesą gerokai palengvins EASY ASSEMBLY programėlė, kurią galite nemokamai parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Norint pritvirtinti Blum vyrius, lankstus, jums reikia tik kelių pagrindinių įrankių:

  • Išmatuokite ir pasižymėkite. Nustatykite, kur ant durelių ir spintelės rėmo bus montuojami vyriai. Tiksliai pažymėkite vietas architektūriniu pieštuku ar kitu žymekliu.

  • Gręžkite skyles. Naudodami tinkamo skersmens grąžtą, durelėse padarykite skyles vyrių tvirtinimui. Dar kartą įsitikinkite, kad skylės sutampa su žymėjimo taškais ir yra tinkamo skersmens vyriams. Kartais naudinga padaryti pirmines, mažesnio skersmens skylutes, o vėliau jas praplatinti.

  • Pritvirtinkite vyrius. Vyrius  (lankstus) uždėkite ant išgręžtų skylių iš spintelės pusės. Pritvirtinkite juos kartu su komplekte buvusiais varžtais.

  • Uždėkite dureles. Pridėkite duris prie spintelės rėmo toje vietoje, kur jos turėtų tvirtintis. Pažymėkite montavimo plokštelių padėtis.

  • Sumontuokite tvirtinimo detales. Pažymėtose vietose pritvirtinkite montavimo elementus prie spintelės rėmo.

  • Sujunkite dureles su baldo karkasu. Vyrius sulygiuokite su montavimo detalėmis ir užfiksuokite. Kai kurie Blum vyriai turi mechanizmą kurį galima pritvirtinti be jokių įrankių.

  • Reguliavimas. Sumontavę, naudokite ant vyrių esančius varžtus, kad tinkamai išlygiuotumėte dureles, jų užsidarymą.

Net jei neturite laiko ar noro montavimą atlikti patys, neturėtų būti sunku rasti baldininkus, kurie šį darbą padarytų už jus.

Kaip pasirinkti tinkamus Blum vyrius?

Renkantis Blum vyrius reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

Viskas prasideda nuo durelių tipo nustatymo. Tipu dažniausiai apibrėžiamas atidarymo tipas. Nuo jo priklauso, kuris vyrių variantas bus geriausias. Po to nuspręskite, kiek plačiai durelės turėtų atsiverti. Blum sprendimai tinka įvairioms durelėms, tad galite rasti ir standartinį 110 laipsnių, ir daugiau atsiveriantį mechanizmą.

Jei galvojate apie prabangą, verta investuoti į BLUMOTION mechanizmus, kurie švelniai uždaro dureles ir apsaugo nuo trinktelėjimo.

Nereikėtų pamiršti to, kad vyriai turėtų atlaikyti durelių svorį, tad atsižvelkite ir į šią techninę savybę, kai rinksitės sau tinkamus Blum vyrius (lankstus).

Plačiau