Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Storis
Ar yra sandelyje?

OSB plokštės su špuntu (išdroža)

Jeigu norite klijuoti OSB plokštę ir ieškote klijų, juos galite rasti: Klijai OSB plokštei

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Statybos, įrengimo, baldų ar kitų konstrukcijų gamybai bei tvėrimui ieškote patvarių žaliavų? Internetu, iš „Ulmo“ elektroninio prekių katalogo galite užsisakyti įvairių matmenų ir savybių OSB-3 plokštes su išdroža (vadinamuoju špuntu). Išdroža arba špuntas yra tam tikras OSB plokščių konstrukcinis elementas. Jeigu tai yra OSB plokštė su špuntu, ji gauna žymėjimą OSB TG4. Būtent jį pamatę prie pavadinimo galite iš karto žinoti, jog plokštė turi išdrožas prie kraštų lengvesniam jungimui tarpusavyje.

Domina patraukli OSB plokštės su špuntu kaina? Rinkitės fiksuotų matmenų plokštes iš internetinio katalogo arba pateikite individualų užsakymą. Net jeigu prekių kataloge ir nematote tinkamų matmenų ar idealių savybių pozicijos – rasime sprendimą. Pateikite individualų užsakymą. Susisiekite su Jums artimiausiu „Ulmo“ pardavimo skyriumi ir praneškite, kad domina individualizuotų matmenų OSB-3 plokštė su išdroža (OSB-3 TG4). Pasiūlysime konsultaciją, sprendimus ir lanksčius pristatymo terminus bei patrauklią kainą.

Kas yra OSB plokštė su špuntu (išdroža)?

OSB yra Oriented Strand Board arba orientuotos skiedrų plokštės pavadinimas. Šis produktas yra labai plačiai paplitęs visame pasaulyje, tačiau egzistuoja tam tikros jo variacijos ir modifikacijos, apie kurias verta žinoti. Viena populiariausių – OSB-3 plokštė su špuntu, taip vadinamąja išdroža. Pati OSB gaminama aukštoje temperatūroje ir dideliame slėgyje supresuojant medienos pluoštą, sumaišytą su sintetinėmis dervomis ir klijais.

Įprasta OSB plokštė išpjovų ir griovelių gali ir neturėti, tačiau jie yra labai naudingi. Šie grioveliai praverčia statyboje, jungiant plokštes tarpusavyje. Įprastai špuntai yra iš visų keturių pusių, todėl jas galima jungti ir montuoti tarpusavyje į tokias formas, kokias numato konstrukcija. Paprastai OSB plokštės (tiek su špuntu, tiek be jo), tvirtinamos po čerpėmis ar kita stogo danga, klojamos po parketu ar kilimine grindų danga, pritaikomos ir karkasinėje statyboje.

Kaip pasirinkti tinkamą OSB plokštę su išdroža?

Nesvarbu ar tai yra plokštė su išdroža ar be jos, pasirinkimui yra tie patys kriterijai. Vienintelis unikalumas, kai dėmesio centre – OSB-3 plokštė su išdroža – vienodumas. Montavimas įmanomas tik tada, kai lakštai vienodo tipo, tad rinkitės viską įsigyti iš vieno tiekėjo.

Na, o pati OSB plokštė pasirenkama įvertinus šiuos faktorius:

 • Kur ji bus naudojama. Įvertinkite ar OSB plokštės bus naudojamos konstrukcijoms, kaip pagrindo sluoksniai, ar bus paliekamos išorėje.

 • Aplinka. OSB-3 TG4 yra pakankamai atspari drėgmei, kad būtų galima naudoti aplinkoje, kur drėgmė – aukštesnė nei įprastai.

 • Storis ir plokštės matmenys. OSB plokščių storį ir matmenis pasirinkite atsižvelgę į konkrečius projekto reikalavimus.

 • Apkrova. Įsitikinkite, kad OSB plokštės gali išlaikyti apkrovą, su kuria susidurs. Tai be galo svarbu grindims, sienoms ir stogams.

 • Biudžetas. Ieškokite kokybiškos OSB už patrauklią kainą.

Ką reikia žinoti apie OSB plokštės su išdroža naudojimą?

Turime keletą patarimų apie teisingą montavimą ir naudojimą:

 • Nepamirškite, kad OSB plokštės su išdroža tinka labai įvairioms sritims bei palengvina jungimą, konstravimą.

 • Rekomenduojama naudoti specialius klijus dėl papildomo tvirtumo.

 • Aplink konstrukcijos perimetrą rekomenduojama palikti poros mm tarpus laisvam judėjimui ir išsiplėtimui/susitraukimui.

Kodėl verta OSB-3 TG4 plokštes pirkti iš „Ulmo“?

Kodėl OSB-3 TG4 plokštes su špuntu verta pirkti iš „Ulmo“?

 • Itin platus pozicijų asortimentas;

 • Labai kokybiška ir patvari plokštė iš patikimų tiekėjų;

 • Galimybė pateikti individualų užsakymą bei gauti norimų matmenų ir norimo storio plokštę;

 • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje;

 • Konsultacijos ir patarimai klientams dėl to, kad būtų lengviau priimti tinkamiausią individualų sprendimą;

 • Išsamūs produktų aprašymai bei daug naudingos informacijos pačiame prekės puslapyje;

 • Lanksčios apmokėjimo galimybės;

 • Patogūs prekių filtrai, kurie leis rasti geriausią jau sandėliuojamą produktą pagal net ir labiausiai specifinius poreikius.

OSB plokščių su išdroža kainos

Galutinė produkto kaina priklauso nuo kelių faktorių. Jie yra: gaminio matmenys, storis bei tai ar gaminama pagal individualų užsakymų, ar užsisakote iš katalogo. Standartizuotų gaminių kainas matysite internetiniame kataloge, o sąmatas individualiems užsakymams pateiksime el. paštu arba telefonu. Dėl jų susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Plačiau