Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Spalva
Daugiau
Tipas
Daugiau
Žingsnis
Daugiau
Ar yra sandelyje?

Svetainės baldų rankenėlės

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Svetainėje esančioms spintelėms, komodoms, TV staliukams, sekcijoms ir kitiems baldams reikalinga furnitūra. Baldinės rankenėlės – vienas iš tų elementų. „Ulmas“ yra vienas lyderių siūlant aukštos kokybės furnitūrą visiems baldams. Svetainės baldams turime pačių įvairiausių formų, dydžių, padengimo, žingsnių ir medžiagų rankenėlių. Jas galite įsigyti po vieną arba didmeniniais kiekiais. Pasirinkite norimą rūšiavimo būdą arba ieškokite produktų su akcija. Sandėlyje palaikome platų asortimentą, todėl Jūsų užsakymą greitai paruošime ir išsiųsime bet kokiu adresu visoje Lietuvoje.

Kokia yra svetainės baldų rankenėlių įtaka funkcionalumui ir stiliui?

Baldinės rankenėlės – furnitūros elementas interjero akcentams, skirtas patogesniam stalčių, durelių ar kitų baldų skyrių atidarymui. Jis taip pat tarnauja ir estetiniais tikslais, kadangi gali pagyvinti bendrą baldo išvaizdą, žavingai kontrastuoti su likusiomis spalvomis, tekstūromis ir linijomis. Svetainė – reprezentacinė namų erdvė, tad čia esantys interjero dekoro elementai privalo atitikti aukščiausius standartus. Apvalios rankenėlės įprastai simbolizuoja klasiką ir turi laikui nepavaldaus grožio. Jas galima derinti tiek prie aptakių, tiek prie griežtesnių formų baldų. Dėl to, kad yra universalios formos, apvalios rankenėlės gali derėti tiek prie aukštų, tiek prie plačių baldų.

Funkcionalumo prasme, svetainėje esančią rankenėlę turi būti patogu suimti, kad pavyktų lengvai atidaryti stalčius, spinteles, spintas, dureles. Jos gali būti apvalios, pailgos ar retro formos.

Kaip svetainės baldų rankenėlės gali pakeisti jūsų erdvės išvaizdą?

Kaip ir bet kokiame kitame kambaryje, taip ir svetainėje esančios rankenėlės ant baldų tarnauja kaip dekoratyvinis ir funkcinis elementas. Jeigu kalbame tik apie estetinę furnitūros vertę, būtina paminėti tai, jog daugiausiai erdvei įtakos šie elementai daro papildydami spalvų gamą arba su ja kontrastuodami.

Dažniausiai, moderniuose interjeruose pasirenkamas spalvos papildymas. Pavyzdžiui, balta spintelė su juodais apvadais gali turėti ir juodas rankenas. Taip kuriama estetinė akcentų darna ir įsivyrauja balansas tarp spalvų, tonų, gamų.

Na, o apie erdvės transformavimą kalbėti galima tuo atveju, jeigu baldinės rankenėlės – labai unikalios išvaizdos, visiškai kontrastingos spalvos arba medžiagos. Tiems, kam norisi tokio unikalumo, mūsų kataloge su skirtingų filtrų ir subkategorijų pagalba greitai rasite net unikaliausius produktus atitinkančius Jūsų interjero viziją.

Kaip pasirinkti tinkamas svetainės baldų rankenėles savo dizaino projektui?

Pasinaudokite patogiai išskirstytomis subkategorijomis ir prekių filtrais ir iš karto matysite tuos produktus, kurie atitinka jūsų kainos ir vizualinius lūkesčius dėl žingsio, padengimo, medžiagų, spalvų, matmenų.

Plačiau