ULMAS - viskas baldų gamybai!

Antibakterinis paviršius – saugu ir estetiška

2021/07/07

„MicroPLUS®“ paviršiai suteikia realios vertės interjero projektams, kurie reikalauja ypatingos priežiūros palaikyti higienai.

Naudojant naujos kartos „Pfleiderer“ „MicroPLUS®“ paviršių, interjero dizainas gali atlikti svarbų vaidmenį apsaugant sveikatą. Taip yra todėl, kad „microPLUS®“ pasižymi unikalia šios formos apsaugos koncepcija: paviršius neutralizuoja mikrobus, bakterijas ir virusus.

Bakterijos ir mikrobai yra nuolatiniai mūsų palydovai. Nesvarbu kur: namuose, biure, viešosiose įstaigose, slaugos namuose ar ligoninėse – infekcijų pavojus yra opi problema. „MicroPLUS®“ su greitai veikiančiu antimikrobiniu paviršiumi yra geriausias sprendimas ieškantiems būdų išlaikyti nepriekaištingą švarą.

Cheminiai plovikliai paprastai naudojami kovai su virusais ir mikrobais, tačiau laikui bėgant daugelis mikrobų susikuria atsparumą net agresyvioms medžiagoms, o patys plovikliai taip pat daro neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Norėdami išspręsti šią problemą, „Pfleiderer“ 2005 metais sukūrė sprendimą, kurį patvirtino nepriklausomi bandymų institutai („Isega“, „Fraunhofer“ institutas, GfPS). 

„MicroPLUS®“ sudėtyje esantis išvalytas sidabras veiksmingai kovoja su mikrobais ir virusais, tačiau nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Net ir susidėvėjus paviršiui, „MicroPLUS®“ išlieka visiškai efektyvus visą jo naudojimo laiką. Ši technologija turi didelį potencialą medicinoje, pramonėje ar namų ūkiuose.

Galime jums pasiūlyti drožlių stalviršius su „MicroPLUS®“ danga:

https://www.ulmas.lt/lt/plokstines-medziagos/stalvirsiai/balta-arktine-40896?search=11027

https://www.ulmas.lt/lt/plokstines-medziagos/stalvirsiai/vulkanine-juoda-39546?search=12000

 

 

Atgal