ULMAS - viskas baldų gamybai!

Dirbame kartu dėl Jūsų

2020/09/15

Bendraudami su tūkstančiais klientų, padarėme išvadą, kad baldai turi ne tik gerai atrodyti, bet ir būti ilgaamžiški. Dirbdami kartu su Blum furnitūra galime pasiūlyti būtent tokį variantą. Pasirinkome bendradarbiavimą su UAB "Blulita", nes jie atsižvelgia į klientų gyvenimo kokybę, stebi pasaulines tendencijas, plečia savo prekių asortimentą, jiems svarbūs klientų poreikiai, jie siekia aukščiausių standartų, daug dirbo ir dirba, kad klientai jais pasitikėtų.

Furnitūra yra neatsiejama baldo dalis, nuo jos kokybės priklauso, kaip ilgai baldas Jums tarnaus, todėl mes pasirinkome Blum furnitūrą, kad turėtumėte galimybę drąsiai kurti savo baldą. UAB "Blulita", savo ruožtu, renkasi mūsų medžiagas, kad vizualus baldo vaizdas būtų aukščiausios kokybės. Blulita Klaipėdoje atidaro saloną-ekspoziciją, kurio baldus ir koncepciją apgalvojo iki smulmenų. Užsukus į šį saloną, Jus pasitiks konceptualūs baldai, pagaminti iš Compacto ir aukščiausios klasės lukšto plokštės. Drąsiai teigiame, kad Querkus natūralaus lukšto plokštė atrodo geriau nei medžio masyvas. Užtenka paliesti Querkus plokštės paviršių ir įsimylėsite iš pirmo karto. Lukšto šiluma, gili tekstūra, šukuotas paviršius suteikia jaukumo jausmą, kurio dažnai ieškome, kurdami savo namų erdvę. Querkus išpildo visus Jūsų norus: Jūs renkatės  plokštės užpildą (mdf‘as, drožlių plokštė ar fanera), jos storį, lukšto storį ir rėvių gylį, šukuotą lukštą ar lygų, pasirenkate beico spalvą. Taip sukuriamas unikalus baldas. Juo galėsite mėgautis ilgus metus, nes, suderinus aukščiausios klasės lukšto plokštę ir Blum furnitūrą, baldas tampa amžinas.

Siūlome užsukti į UAB "Blulitos" ekspoziciją Klaipėdoje ir gyvai pamatyti apie ką pasakojame, o kol kas galite pamatyti, kaip atrodo Querkus lukštas įgyvendintame projekte.

   

           

  

 

Ulmas siūlomas BLUM furnitūros asortimentas

 

Faneruota plokštė - QUERKUS

 

Atgal