Gilios struktūros ypatumai

2023/04/25

Žvelgdami į savo stalviršių asortimentą, galime pasakyti, kad turime trijų rūšių dekorus. Vieni imituoja medį, kiti – akmenį, trečia grupė – vienspalvių dekorų imitacija.

Manau pastebėjote, kad kalbame apie imitacijas. Todėl labai svarbus visų dekorų paviršius. Jei liečiame akmens imitacijos stalviršį, norime jausti grubesnį paviršių, jei medžio – norime jausti rieves. Pojūtis yra labai svarbu. Tik reikia nepamišti, kad gilių struktūrų eksploatacija skiriasi nuo lygių paviršių naudojimo.

Priminsime, kad compact hpl plokštė atspari vandeniui ir tai leidžia kriauklę/praustuvą montuoti iš apačios. Taip sukuriamas vientisas ir lakoniškas stalviršio paviršiaus vaizdas. Kadangi compact hpl plokštės  viršutinis sluoksnis yra aukšto slėgio laminatas, gamintojas nerekomenduoja ant jo dėti karštus puodus ir pjaustyti ant jo. Tai nereiškia, kad prisilietus peilio ašmenimis, pažeisite paviršių, bet jei nuolat jį naudosite vietoj pjaustymo lentelės, ilgainiui paviršius bus sugadintas.

Gili struktūra, kuri sukuria natūralios medžiagos imitaciją, turi savo eksploatavimo taisykles. Kadangi compact hpl plokštę sudaro tarpusavyje supresuoti aukšto slėgio laminatai, o aukšto slėgio laminatas yra kraftinis popierius, išmirkytas dervose, tad akivaizdu, kad ši medžiaga nėra ,,neužmušama“. Nekalbėsime sudėtingais terminais, o aprašysime situacijas, kuriose galite pažeisti gilios struktūros compact hpl paviršių. Gilios struktūros paviršių   pažeisite jei:

  1. sunkų daiktą, pvz., puodą, trauksite per stalviršio paviršių;
  2. pjaustysite peiliu,
  3. nuolat valysite kempinės šiurkščiąja dalimi ar priemonėmis su abrazyvo dalelėmis;

 

Tad jei karštus puodus paliekate ant viryklės ar dedate ant karščiui atsparių padėkliukų, pjaustymui naudojate lentelę ir valote paviršių neagresyviomis priemonėmis – Jums nėra ko baimintis gilių struktūrų!

 

Atkreipkite dėmesį į šias compact hpl plokštes su gilia struktūra:

Juodas jaspis

Marmumas Alesundo

Smiltainis Aworae

Pilkas

Brela akmuo

Marmumas Efeso

Atgal