ULMAS - viskas baldų gamybai!

Kavadienis su Šiaulių interjero dizaineriais

2020/10/02

Saulėtą rudens penktadienį atvykome į Šiaulius, į Agnės Petrylienės dizaino studiją (https://www.instagram.com/agnes_dizainas/). Mus pasitiko žavioji savininkė. Jos jaukioje studijoje prie didelio stalo susipažinome su Šiaulių interjero dizaineriais. Agnė subūrė juos į draugišką kolektyvą, kur dažnai susitinka tiesiog pabūti kartu.

Aplinkoje, kur netvyro konkurencijos įtampa, pristatėme UAB „Ulmas“ asortimentą. Vieni jau dirbo su mūsų medžiagomis, kitiems tai buvo naujiena, treti buvo mus primiršę . Smagu kalbėti apie medžiagas, kuriomis tiki, ir matyti susidomėjimą dizainerių akyse. Ypatingo dėmesio sulaukė laminuotų plokščių naujienos: lukštą primenantys medžio dekorai, gaivi vienspalvė paletė ir akmens imitacija su neįtikėtina tekstūra. Neabejojome, kad ir lukštas nepaliks abejingų: dizaineriai lietė pavyzdžius ir žavėjosi kolekcijos subtiliomis spalvomis. Sudėtinga nustebinti dizainerius, bet mums pavyko: pristatėme aukšto slėgio laminatus, kurių dar nebuvo matę. Nauji dekorų sprendimai ir spalvinė gama pakerėjo visus. Katalogas ėjo iš rankų į rankas, dizaineriai fotografavo aktualiausius variantus. Norisi kiekvienam palinkėti drąsių klientų!

Nieko nepalikome be dovanų,- visi gavo po komplektą pavyzdžių, kad galėtų įgyvendinti naujas idėjas.

Dar kartą norime padėkoti Agnei už svetingumą,  jaukią aplinką. Visiems dalyviams didžiulis ačiū už nuoširdžias emocijas ir gerą nuotaiką!

 

Atgal