ULMAS - viskas baldų gamybai!

Lukšto prabanga ir compact HPL plokštės subtilumas

2020/09/25

Niekam nebus naujiena, kad laminatų gamintojai stengiasi maksimaliai priartinti kurtus dekorus prie natūralių medžiagų. Atkartoti piešinį, tekstūrą ir pojūtį tų dekorų, kuriuos imituoja. Interjero dizaineriai iš didelio compact hpl plokštė pasirinkimo sunkiai atranda tą medžio dekorą, kuris reikalingas konkrečiam objektui. Mes siūlome išeitį: nevargti su laminatais ir rinktis neįprastą ir netikėtą dalyką – compact hpl plokštė su natūralaus lukšto paviršiumi. Suprantama, kad tokia medžiaga tiks ne kiekvienam, bet tie, kas renkasi įdomesnius ir novatoriškus sprendimus tikrai mus palaikys ir pritars.

Kam gali nepatikti tokia medžiaga?

 • kas nemėgsta natūralių paviršių,
 • kas nori, kad baldo išvaizda nepakistų per ilgus eksplotavimo metus,
 • kas neketina prisitaikyti prie natūralių paviršių valymo ypatumų.

Natūralaus lukšto compactą rinksis tie:

 • kas vertina natūralias medžiagas interjere,
 • kam patinka ,,gyva” medžiaga ir stalviršio pasikeitimai reiškia, kad namuose gyvenama, o ne tarnaujama baldui,
 • kas natūralias medžiagas prižiūri ir valo priemonėmis, skirtomis būtent joms. Taip,  kaip matiniai ir blizgūs paviršiai turi skirtingas valymo priemones, taip ir lukšto ar laminato dangų priežiūra skirtinga.

Compact hpl plokštė su natūralaus lukšto paviršiumi, tai ledai su sūdyta karamele. Atrodo, kad suderino nesuderinamus dalykus: vandeniui atsparų compact hpl plokštę ir lepų lukštą. Compact hpl stalviršiai užkariavo daugelio širdis dėl savo plonumo ir galimybės klijuoti kriauklę iš apačios. Tai virtuvę paverčia ne tokia ,,virtuviška”, kas dabar itin aktualu, nes dažnai virtuvė būna sujungta su gyvenamąja zona. Natūralaus lukšto paviršius šiuo atveju, kaip sūdyta karamelė, nes akivaizdu, jog virtuvės zonoje, kur yra kriauklė, šios medžiagos nepanaudosime.

Tokia compact hpl plokštė puikiai tiks konceptualiems baldams, valgomųjų stalų ir salų sprendimams.  Kaip prabangiai gali atrodyti rašomasis stalas, lentynos, kavos staliukas ar net palangės.

Mūsų siūlomas Compact hpl stalviršis su natūralaus lukšto paviršiumi yra ypatingas tuo, kad:

 • turi 7 apsauginius sluoksnius,
 • atsparus saikingiems įbrėžimams,
 • jau paruoštas naudoti,
 • yra saugus, nes turi antibakterinį paviršių,
 • atsparus kenksmingoms cheminėms medžiagoms ir organiniams tirpikliams,
 • atsparus ugniai,
 • panaudojamas vertikaliose ir horizontaliose padėtyse.

Kolekciją sudaro 15 lukšto variantų. Galima rinktis natūralią spalvą, su beicu ar padūmavusią. Paviršius gali būti blizgus ar matinis, šukuotas ar lygus.

Nebandome lukštą paversti geriausia medžiaga stalviršiui, bet ir nesakome, kad tai nepraktiška. Kadangi siūlomas compactas turi tiek privalumų, tai ir panaudojimas tampa labai platus. Viskas priklauso nuo požiūrio. Mes siūlome variantus, o Jums paliekame teisę rinktis.

 

       

           Riešutas afrikietiškas                           Klevas amerikietiškas                                  Uosis amerikietiškas                                        Anegre                                                          Ebony      

       

              Tikmedis auksinis                                         Raudonmedis                                     Ąžuolas raudonas                                               Sapele                                             Cocobolo rūkytas

       

              Eukaliptas rūkytas                                        Bukas garintas                                       Tikmedis                                                        Wenge                                                       Zebrano

 

 

 

Atgal