ULMAS - viskas baldų gamybai!

Magnetinio HPL'o panaudojimo galimybės

2020/08/07

Kartais medžiaga nenaudojama ne todėl, kad yra prasta, o todėl, kad trūksta minčių, kur galima ją panaudoti. Siūlome aptarti magnetinio HPL‘o panaudojimo galimybes. Šios medžiagos veikimo principas užkoduotas pavadinime: ,,magnetinis“. HPL‘ą galima tiesiog supjaustyti norimo dydžio detalėmis ir įrėminti. Toks ,,paveikslas“ virtuvėje ar prieškambaryje gali tarnauti kaip išskirtinis dekoras ir tuo pačiu atlikti tikslingą funkciją.

 

   

 

Dabar vis daugiau žmonių pasirenka įmontuojamus šaldytuvus, tad iš kelionių atvežtiems magnetukams jau nebėra vietos. Magnetinis HPL‘as gali išgelbėti šią situaciją. Mūsų ilgametis tiekėjas Pfleiderer siūlo platų laminuotos plokštės asortimentą ir pagal kiekvieną dekorą gali pagaminti magnetinį hPL‘ą. HPL‘ą galima užpresuoti ant drožlių plokštės ir įmontuojamo šaldytuvo durelės bus tokios pačios kaip visos virtuvės komplekto, tik magnetinės. Galima tiesiog spintos duris padaryti su magnetiniu HPL‘u ir turėti daug vietos užrašams ir mieloms smulkmenoms pakabinti matomoje vietoje.

 

 

Magnetinis HPL‘as yra universalus, nes jis gali būti naudojamas toks koks yra plonas arba presuojamas ant kitų žaliavinių medžiągų: drožlių plokštės, faneros, MDF plokščių. Užpresuotas magnetinis HPL‘as jau nėra lankstus, tad juo galima apdailinti sieną/as vaikų kambaryje, kad vaikai galėtų panaudoti žaidimams. Prie tokios sienos gerai prilips metalinės detalės ir suteiks vaikams daug džiaugsmo. Visi tėvai sutiks, kad vaikai mėgsta piešti ant sienų. Kadangi tai yra draudžiama, vaikams dar labiau norisi. Magnetinis HPL‘as dar geras ir tuo, kad ant jo galima piešti markeriais ir kreidelėmis. Tad suteikime vaikams džiaugsmą be žalos sienoms.

 

       

Nuotraukos iš www.pinterest.com

 

 

Atgal