ULMAS - viskas baldų gamybai!

Pilka spalva interjere

2021/09/07

Esu tikra, kad ne kartą teko išgirsti klientų baimes ,,užsipilkinti”. Man asmeniškai pilka spalva yra jauki ir tinkama visuose interjeruose. Spėju, kad baimės iškyla dėl to, kad pilką spalvą siejame su kuo nors nelabai maloniu, nors ir ne itin negatyviu: „pilka kasdienybė“, „pilkas dangus“. Tiesiog pilka suvokiama kaip spalvos nebuvimas, ji neturi ryškumo ir charakterio.

Pilka spalva interjere dabar ypač madinga. Nesutikčiau, kad ji per niūri ir per daug paprasta – ji diplomatiška. Be to, tai – puikiausias fonas pabrėžti kitų spalvų privalumams. Kuriant pilką interjerą su papildomais vienos dviejų spalvų intarpais, beveik negalima suklysti, nes pilki atspalviai harmoningai dera su visomis spalvomis. Brangios medžiagos pilkos fone atrodo dar vertingesnės. Ir net paprastiems paviršiams ši spalva sugeba suteikti iškilmingumo, ji niekuo neįpareigoja, visada pasirengusi įtikti kitoms spalvoms, švelniai ir taktiškai pabrėždama jų privalumus

Kalbant apie šiuolaikinį dizainą, pilka spalva ypač populiari. Kaip fonas ši spalva ideali minimalistinio stiliaus interjeruose: ji neatitraukia žvilgsnio nuo faktūrų ir daiktų, pabrėžia privalumus ir medžiagos estetiką. Pilka spalva nepamainoma ir industriniuose  interjeruose. Betoninės sienos, neužmaskuoti komunikacijų vamzdžiai, buvusios gamybos liekanos tik sustiprina čia esančių elegantiškų, prabangių ir išskirtinių baldų, spalvotų aksesuarų išraiškingumą. Pilkai kreminė ar pilkai karamelinė yra minkšta ir pastelinė, todėl puikiai tinka miegamuosiuose, nes sukuria labai švelnią, raminančią ir atpalaiduojančią atmosferą. Toks spalvinis sprendimas taip pat tiks svetainėse ir virtuvėse.

Kaip jau minėjome, pilka yra absoliučiai neutrali. Būtent dėl šių savybių pilki atspalviai – puikus fonas interjere. Išdažius sienas šviesiai pilkai, baldus ir audinius galima rinktis bet kokios spalvos, net labai ryškios – pavyzdžiui, žalios ar violetinės. Interjeras vis tiek liks ramus, santūrus.

 

 

 

 

Atgal