ULMAS - viskas baldų gamybai!

Plačiau apie blizgią plokštę

2021/05/10

Blizgios plokštės

Dažnai girdžiu klausimą, kuri plokštė praktiškesnė – blizgi ar matinė. Kurią lengviau valyti? Ant kurios labiau matosi pirštų antspaudai? Dažniausiai viskas priklauso nuo požiūrio į valymą – kiekvienam paviršiui yra skirtos tam tikros priemonės.

Blizgų paviršių geriausia valyti švariu šiltu vandeniu su plovikliu. Didesni nešvarumai turi būti valomi švariu šiltu vandeniu, kol pasišalina visi valymo priemonės likučiai. Tuomet paviršių reikėtų nusausinti nepūkuota šluoste. Tam, kad išvengtumėte tepimo ir dryžių, valyti reikia viena kryptimi.

Valymui negalima naudoti priemonių, audinių arba kempinių su abrazyvais. Bet kokios abrazyvinės valymo priemonės gali visiškai sugadinti paviršių. Taip pat netinkami alkoholio pagrindu pagaminti produktai, pavyzdžiui, stiklo ir plastiko valikliai.

Blizgus paviršius, skirtingai nei matinis, atspindi šviesą, taip pripildydamas erdvę natūralios šviesos. Dėl to ši medžiaga tiks tiek mažoms patalpoms – jas optiškai padidindama, tiek didelėms – sukurdama jose prabangos jausmą.

Savo asortimente turime LMDP su blizgia tekstūra. Ją žymime HG raidėmis. Jos pagrindą sudaro drožlių plokštė, kuri nėra idealiai lygi, todėl blizgiame paviršiuje matomas nežymus raibuliavimas. Ši plokštė yra blizgi iš abiejų pusių – tai jai suteikia didelį privalumą, kai renkamos medžiagos atvirai lentynai ar spintai, kur plokštė bus matoma iš visų pusių. Tam, kad apsaugotų paviršius Pfleiderer gamintojas šias plokštes pristato su apsaugine plėvele. Taip pat galima papildomai užsisakyti beveik visų dekorų hpl‘ą. Dalį hpl‘ų Ulmas sandėliuoja, o kitus galima atvežti pagal užsakymą.

Kitas blizgios plokštės paviršius – akrilas. Jis dengiamas ant MDF‘o, tad paviršius yra lygus kaip veidrodis. Šią plokštę žymime AMDF raidėmis. Akrilas yra tik iš vienos plokštės pusės, kita pusė yra tokios pačios spalvos tik su kitos tekstūros melaminu. Kaip ir visos blizgios plokštės, akrilu dengtas MDF‘as turi apsauginę plėvelę.

Galime pasiūlyti ir akrilu dengtą padidinto atsparumo braižymui MDF plokštę. Viena plokštės pusė yra dengta akriline danga, o kitoje pusėje matinė melamino danga. Ši plokštė skirta tiems, kas bijo pažeisti blizgų paviršių, todėl visiškai jo atsisako.

Dar vienas blizgių paviršių variantas – lakuota plokštė. Labai blizgus, itin elegantiškas naujasis Pfleiderer Primeboard lakuotas paviršius „Xtreme High Gloss“ sukuria itin tolygų, trimatį veidrodinį blizgesį, kuris suteikia šiuolaikišką prisilietimą prie paprastų dekorų. Dėl savo didelio atsparumo dilimui ir įbrėžimams, aukštos kokybės paviršius ilgą laiką išlaiko blizgesį. Primeboard paviršius pasižymi ne tik puikia išvaizda, bet ir lengva priežiūra bei ilgaamžiškumu. Siekiant apsaugoti blizgų paviršių XTreme High Gloss, gamintojas pateikia su apsaugine plėvele.

Blizgios plokštės pasirinkimas gana platus, belieka atrasti savo variantą ir mėgautis naujais baldais.

Blizgios plokštės asortimentą rasite čia.

 

Atgal