ULMAS - viskas baldų gamybai!

Ruduo – spalvingiausias metų laikas

2020/11/30

Pristatome naujus laminuotos plokštės dekorus, kurie papildė platų mūsų sandėlio asortimentą.

Visi laminuotos plokštės gamintojai stengiasi medžio dekorus pagaminti kuo artimesnius lukštui. Atsižvelgiama į viso lapo piešinį, tekstūrą. Todėl džiaugiamės, kad asortimentą papildė nauji dekorai, kurie patiks išrankiausiam skoniui: turime natūralaus medžio su ramiu piešiniu pavyzdžių, mėgstantiems saldumą – šokoladines medžio variacijas ir pilko bei pilkesnio medžio atspalvius. Žavi ne tik visų pamėgtos spalvos, bet ir NW tekstūra, kuri labai primena lukštą, o matinis paviršius suteikia plokštei prabangos.

Medžio dekoro intensyvumui pabrėžti, dizaineriai papildo interjerą vienspalviais elementais, tad siūlome pažaisti su naujomis spalvomis ir suteikti interjerui savitą nuotaiką. Sodrios spalvos suteikia interjerui charakterį. Siūlome kelis dekorus, kurie gali tapti pagrindiniu jūsų namų akcentu.

 

Kolekciją taip pat papildė betono dekoras. Interjero dizaineriai ne visada betonui suteikia brutalumo, kartais jis tampa akcentu ramioje erdvėje. Tad galite drąsiai eksperimentuoti su betono dekoru – jis nėra tik industrinių interjerų elementas. Švelnią pilką spalvą lengva derinti tiek su medžio, tiek su vienspalviais dekorais.

Kai kalbame apie interjerą ir išgirstame žodžius akmuo, marmuras, „terrazzo“, iš karto įsivaizduojame stalviršį ar plyteles.

Mes siūlome kitaip pažiūrėti į šias medžiagas ir pristatome naujus akmens, marmuro ir ,,terrazzo“ laminuotos plokštės dekorus. Nauji dekorai pavergia savo tekstūra. Vienas malonumas liesti tokią plokštę, kuri atkartoja natūralios medžiagos šiurkštumą ir matiškumą.

Tikime, kad nauja paletė padės įgyvendinti išrankiausio kliento norus.

 

   

 

Atgal