Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Storis
Daugiau
Matmenys mm.:
Išdroža (špuntas)
Ar yra sandelyje?

OSB-3

Jeigu norite klijuoti OSB plokštę ir ieškote klijų, juos galite rasti: Klijai OSB plokštei

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

„Ulmas“ jums gali pasiūlyti gausų kokybiškos OSB-3 orientuotos skiedrų plokštės pozicijų asortimentą. OSB-3 taip pat gaminame OSB-3 ruošinius pagal užsakymą, tad baldininkai, statytojai ar pasidaryk pats projektų entuziastai gali įsigyti tai, kas patinka. Norite OSB-3 pirkti geriausia kaina arba reikia individualios ruošinių gamybos? Susisiekite su jums artimiausiu „Ulmo“ pardavimo skyriumi dėl individualaus pasiūlymo arba konsultacijos.

OSB-3 plokštės privalumai

OSB-3 yra daug privalumų turinti statybinė, iš medžio pagaminta lakštinė medžiaga. OSB-3 plokštė pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu drėgmei.

Ji gaminama taip, kad galėtų išlikti tvirta net drėgnoje aplinkoje, todėl idealiai tinka naudoti ir įprastų patalpų viduje, ir virtuvėse, voniose bei net lauke ar pusiau atvirose vietose. Turėkite omenyje, kad priklausomai nuo salygų ji privalo būti atitinkamai apdirbama.

Kokybiškos OSB-3 tvirtumas ir standumas tikrai pakankamas, kad šios plokštės atlaikytų dideles apkrovas, tad jos tinka grindims, stogams ir sienoms, apkrautoms konstrukcijoms.

Nors gamyboje ir stengiamasi, kad OSB-3 minimaliai plėstųsi ar susitraukinėtų nuo drėgmės, norint geresnio atsparumo drėgmei OSB-3 plokštę reikia papildomai nudažyti ar naudoti kitas priemones, medžio porų užsandarinimui nuo tiesioginio drėgmės poveikio.

Dar verta paminėti, kad šis produktas bus tvarus pasirinkimas, nes OSB-3 plokštė gaminama iš mažesnių, greitai augančių medžių.

10 priežasčių, kodėl OSB-3 plokštė yra naudinga ir populiari medienos skiedrų medžiaga

1. Atsparumas drėgmei. OSB-3 plokštės atsparumas drėgmei ir drėgnai aplinkai yra didesnis nei OSB-2 ar OSB-1.

2. Konstrukcijos stiprumas. Ji tinka apkrovas laikančioms konstrukcijoms.

3. Ekonomiškumas. OSB-3 kaina yra patrauklesnė nei kitų statybinių medžiagų su analogiška paskirtimi ir specifikacijomis.

4. Tvarumas. Paprastai gaminama iš jaunų, greitai augančių medžių.

5. Matmenų stabilumas. Tiknamai papildomai apdirbtos plokštės išlaiko formą ir dydį įvairiomis sąlygomis, net ir veikiamos drėgmės.

6. Universalumas. Idealiai tinka stogų, grindų ir sienų dengimui.

7. Vienodumas. Vienodai aukšta kokybė visuose lakštuose.

8. Lengvas apdirbimas. Plokštes nesunku pjaustyti ir montuoti.

9. Ilgaamžiškumas. Plokštės atsparios nusidėvėjimui.

10. Saugumas. Paprastai OSB-3 neišskiria kenksmingų lakiųjų organinių junginių (LOJ), todėl jas saugu naudoti patalpose.

Iš ko pagaminta OSB-3?

OSB-3 arba orientuotų skiedrų plokštės gaminamos iš plonų, ilgų medienos pluoštų (skiedrų).

Šios pluošto gijos sumaišomos su vašku ir sintetinėmis dervomis, tada išklojamos sluoksniais, kurių gijos orientuojamos statmenai prieš tai buvusiam sluoksniui, kad galutinis produktas būtų tvirtas.

Sluoksniai suspaudžiami dideliame karštyje ir dideliu slėgiu, taip suformuojant tankią konstrukcinę plokštę.

Dėka būtent tokio gamybos proceso OSB-3 plokštės tampa atsparesnės drėgmei ir vientisesnės.

Kas yra OSB-3?

OSB-3 arba Orientuotų skiedrų plokštė 3 yra tam tikras inžinerinės medienos lakšto tipas. Jis specialiai sukurtas tam, kad atlaikytų apkrovas pakankamai drėgnomis sąlygomis. OSB-3 dažniausiai naudojama statybose ar ūkinių patalpų lentynoms, baldams gaminti.

Plačiau