Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Daugiau
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Spintų stalčiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Susijusios kategorijos

Baldininkams, interjero dizaineriams, sprendimų kūrėjams, remonto specialistams ar tiesiog dažnai užsiimantiems pasidaryk pats projektais gali praversti įvairūs, „Ulmo“ el. parduotuvėje esantys spintų stalčiai. Spintoms turime skirtingų matmenų, tipų stalčius su unikaliais uždarymo/atidarymo mechanizmais bei jų komplektus ar pavienius furnitūros elementus, reikalingus stalčių įrengimui.

Tam, kad būtų paprasčiau rinktis, kiekvienos prekės puslapyje yra nemažai techninės informacijos apie matmenis, savybes ir ne tik. Šiuos dalykus būtina žinoti prieš renkantis, kad pavyktų rasti tinkamus stalčius bei jų priedus. Nepamirškite ir prekių filtrų bei rūšiavimo įrankio. Su jų pagalba sutrumpinsite paieškoms reikalingą laiką.

Kaip pasirinkti tinkamus spintų stalčius?

Kadangi asortimente tikrai netrūksta variantų, prieš dedant spintų stalčius į virtualų pirkinių krepšelį, rekomenduojame atsižvelgti į keletą aspektų. Taip tiksliai žinosite, kad jie atitiks jūsų poreikius daiktų laikymui ir derėtų prie spintos bei interjero.

1. Išmatuokite turimą erdvę spintoje, kad nustatytumėte, kokio dydžio stalčiai tiks. Svarbios visos dimensijos – aukštis, plotis, gylis.

2. Visada prioritetą teikite medžiagoms, kurios atitinka jūsų lūkesčius dėl tvirtumo ir stiliaus. Medžiagos kokybė turės įtakos stalčių ilgaamžiškumui ir išvaizdai.

3. Pagalvokite, ką laikysite stalčiuose. Drabužiams ieškokite gilesnių stalčių, o aksesuarams puikiai tiks ir žemesni stalčiai.

4. Rinkitės dizainą (proporcijos), kuris papildytų bendrą baldo estetiką. Furnitūros elementai (rankenėlės, apdaila) taip pat neturėtų iškriti iš konteksto. Net ir kontrastingi elementai turėtų būti išpildyti skoningai.

5. Jeigu norite prabangos ir maksimalaus komforto, rinkitės stalčių komplektus su švelniai judančiu, soft-close ar push-open mechanizmais. Tai taip pat apsaugos nuo triukšmingo uždarymo, atidarymo.

Ką reikėtų žinoti apie spintų stalčius?

Spintos stalčiai leis maksimaliai išnaudoti vertikalią erdvę ir tvarkingai laikyti daiktus taip, kad jie nekristų į akis. Daiktai, kurie dedami į stalčius, gali būti labai įvairūs, nuo drabužių ir aksesuarų iki patalynės ar svarbių asmeninių daiktų.

Stalčiai gali būti ir platesnės spintos organizavimo sistemos dalis, suderinta su lentynomis, pakabinamais strypais ir kitais saugojimo sprendimais. Taip galima rasti tinkamą laikymo vietą visokio tipo drabužiams, pavyzdžiui, marškinėliams ir kostiumams, kelnėms ir suknelėms bei organizuotai saugoti net delikačiausias medžiagas.

Stalčiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Iš jų, kiekviena turi savų privalumų ir estetinių savybių. Plastiko gaminiai beveik visur atrodys klasiškai, o metalas, priešingai, virs į modernų, industrinio stiliaus akcentą.

Spintų stalčiai: kaip juos prižiūrėti?

Turime keletą patarimų, kurie padės tinkamai prižiūrėti stalčius:

  • Reguliariai nuvalykite vidų ir išorę nuo dulkių;

  • Neleiskite stalčiaus viduje ar aplink jį kauptis drėgmei;

  • Neperkraukite stalčiaus, kad anksčiau laiko iš rikiuotės neišeitų laikanti furnitūra (varžtai ar pats stalčiaus mechanizmas);

  • Sutepkite judančias dalis;

  • Jei girdite traškesius, girgždesius ar kitus keistus garsus, suveržkite ar kitaip sutvirtinkite bėgelius, rankenėles bei klibančius furnitūros elementus.

Plačiau