Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Aukštis, mm
Daugiau
Ilgis, mm
Daugiau
Padengimas
Ar yra sandelyje?

Stalčiai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Susijusios kategorijos

Baldo vertei didžiausią įtaką turi du pagrindiniai faktoriai – estetika ir funkcionalumas. Vidinis stalčius svarbus tiek vienam, tiek kitam aspektui, todėl įsigyti stalčių sistemas ar pavienius komponentus – labai aktualu ir baldininkams, ir namų šeimininkams, ir remontu užsiimantiems profesionalams. „Ulmas“ gali pasiūlyti jums visus stalčių komplektus bei atskiras detales. Su patogiais prekių filtrais, rūšiavimo įrankio pagalba ir išsamia informacija prekės puslapyje bus gana lengva rasti, kuris stalčius su bėgeliais ar komponentas labiausiai atitiks Jums reikalingą funkcionalumą.

„Ulmas“ pasirūpins sparčiu pristatymu ir kokybiškų prekių paruošimu pagal jūsų užsakymą.

Kokius stalčius rinktis?

Kadangi pasirinkimas el. parduotuvėje yra tikrai platus, gali būti ne taip paprasta išsirinkti, kuris variantas bus geriausias. Štai keli naudingi patarimai besirankant stalčius:

  • Įvertinkite turimą erdvę ir tai, ką ketinate laikyti. Gilesnius stalčius rinkitės didesniems daiktams, o seklesnius indams ir mažesniems. Visada apgalvokite daiktų kiekį, kurį planuojate laikyti, kad viskas būtų organizuota ir suprantama.

  • Rinkitės medžiagas, kurios ne tik gražiai atrodo, bet ir gali atlaikyti nuolatinį naudojimą ilgą laiką.

  • Apgalvokite, kokio tipo stalčių sistema atitinka jūsų poreikius - standartinė, su švelniu uždarymu ar su patogesniu atidarymo mechanizmu. Prekės puslapyje galite matyti, kokią apkrovą atlaiko vidinis stalčius bei kokie jo parametrai, tad galite derinti net kelis skirtingus sprendimus.

  • Iš karto galite būti vienu žingsniu priekyje bei įtraukti priedus, pavyzdžiui, skirtukus, laikiklius ar sinchronizatorius, kad daiktų organizavimas vyktų sklandžiau.

  • Visada derinkite stalčių stilių ir spalvą prie esamų spintelių ar interjero dizaino temos. Kai kada gražiai atrodo ir kontrastingos spalvos, bet dažniausiai stalčiai būna tokios pat spalvos, kaip komoda ir spintelė.

  • Atkreipkite dėmesį į montavimo reikalavimus ir įvertinkite ar viską bus įmanoma pasidaryti patiems.

Stalčių privalumai lyginant su spintelėmis

Bet koks stalčius su bėgeliais gali turėti daug pranašumų prieš paprastas spinteles. Visų pirma, stalčiuose esančius daiktus lengviau pasiekti, ypač kai kalbame apie tai, kas yra gale. Stalčių tiesiog ištraukite ir viskas bus po ranka, o į spintelę reikės lįsti, viską kraustyti, kad pasiektumėte galą.

Daug kas pastebi, jog stalčiuose galima geriau organizuoti daiktus. Pavyzdžiui, daug paprasčiau viską grupuoti, kategorizuoti ir atskirti. Dėl to, kad į juos daiktai įdedami labai nesudėtingai, stalčiai pajėgūs efektyviau išnaudoti erdvę, ypač giliose spintelėse, todėl jie idealiai tinka mažesnėms virtuvėms.

Kai pasirenkami bėgeliai su pilnu ištraukimu, galėsite matyti visą turinį. Galiausiai, jeigu spintelė yra pilna ir daiktai ten sukrauti keliais aukštais – viskas gali nuvirsti. Tai – nemalonu. Iš neaukšto stalčiaus išvirstantys daiktai – daug mažiau tikėtinas scenarijus.

Kaip sumontuoti stalčius?

1. Tiksliai išmatuokite vietą, kurioje montuosis vidinis stalčius. Pažymėkite bėgelių ir fiksavimo elementų padėtis.

2. Varžtais pritvirtinkite bėgelius ir įsitikinkite, kad viskas yra lygu bei sureguliuota.

3. Jei stalčius nėra iš anksto surinktas, tai padarykite ir pritvirtinkite bėgelių dalį prie pačio stalčiaus.

4. Kai jau turimas stalčius su bėgeliais, uždėkite jį ant vidinių bėgelių ir atsargiai įstumkite į spintelę. Patikrinkite, kaip viskas atsidaro bei užsidaro.

5. Gali reikėti šiokio tokio reguliavimo. Tai daroma naudojant specialų reguliavimo mechanizmą, kuris paprastai yra prie bėgelių galo.

6. Kai viskas veikia tinkamai, įdėkite pertvaras ar kitus aksesuarus.

Plačiau