Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Vienos plokštumos lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Baldininkai, remonto specialistai ir visi kiti baldų furnitūros vartotojai gali internetu, iš „Ulmo“ el. parduotuvės patrauklia kaina įsigyti vienos plokštumos lankstus bei kitus furnitūros elementus. Visi produktai turi savo puslapį, o juose pateikiama svarbiausia informacija apie produktą, kuri yra labai svarbi renkantis furnitūrą. Stebėkite į specialius ženklus prekių kataloge ir raskite, kurios prekės parduodamos su akcija, kas yra naujienos ir ne tik.

Be to, kartu su šiais, čia parduodami ir kitų tipų lankstai, kurie tiks įvairiausiems baldams bei projektams. Jūsų užsakymą greitai paruošime bei pasirūpinsime sparčiu pristatymu visoje Lietuvoje. Jeigu turite klausimų, norite individualių rekomendacijų ar pasiūlymo dideliam užsakymui, kreipkitės į artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių.

Kas yra vienos plokštumos lankstai?

Vienos plokštumos lankstai - tai toks šių furnitūros elementų tipas, kuris gali dureles ar plokščią lentą judinti vienoje plokštumoje. Dėl šios savybės jie idealiai tinka tais atvejais, kai duris ar plokštę reikia pasukti tik viena kryptimi, pavyzdžiui, į išorę, į vidų, viršų ar apačią.

Šių lankstų konstrukcija yra paprastesnė, palyginti su kelių plokštumų, ir jie paprastai naudojami tais atvejais, kai reikia suteikti galimybę durelėms ar elementui tiek paprastą judinimo galimybę.

Dėl paprastesnės konstrukcijos dažnai jie yra patvaresni ir juos lengviau prižiūrėti, nes lankstuose bus mažiau judančių dalių, kurios gali susidėvėti arba sulūžti. Blum ir kiti vienos plokštumos lankstai dažnai komponuojami su soft-close technologija, kuri švelniai juos pritraukia ir padidina prabangos bei komforto pojūtį.

Kodėl rinktis vienos plokštumos lankstus?

Pasirinkus vienos plokštumos lankstus jūs galėsite mėgautis bent keletu privalumų:

  • Pirma, dėl paprastos konstrukcijos ir lengvo naudojimo, šie lankstai bus patikimi ir maksimaliai palengvins durelių ar spintelių atidarymą. Tai ypač naudinga ten, kur dureles, spinteles ar dėžes turėsite atidaryti pakankamai dažnai.

  • Antra, vienos plokštumos lankstų ilgaamžiškumas lems, kad ilgainiui jie yra labai ekonomiškai efektyvus sprendimas tiek iš vartotojo, tiek iš gamintojo pusės. Juk tokiam lankstui reikia mažiau priežiūros ir mažiau tikėtina, kad juos reikės keisti.

  • Galiausiai, juos dažnai lengviau sumontuoti, palyginti su sudėtingesnių tipų lankstais, todėl jie yra geras pasirinkimas pasidaryk pats projektui arba tais atvejais, kai nesate profesionalai ir/ar negalite jų pakviesti į pagalbą.

Plačiau