Visi produktai
Visi produktai
Filtruoti
Kainos rėžiai
Ar yra sandelyje?

Švelnaus uždarymo lankstai

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Švelniai užsidarantys arba soft-close tipo lankstai yra vienas populiariausių šių furnitūros elementų tipas. Jie kiekvienai spintelei, spintom ir visoms durelėms ar kitiems baldams prideda prabangos, kadangi švelnus užsidarymas mažina triukšmą, didina komfortą ir patinka daugumai vartotojų. „Ulmo“ el. parduotuvėje galėsite labai patraukliomis kainomis įsigyti lankstus, kurie turi pritraukimo arba švelnaus uždarymo funkciją. Asortimente yra labai platus švelniai užsidarančių lankstų (vyrių) asortimentas. Dėl to verta atsidaryti visų aktualių prekių puslapius, kad palygintumėte svarbiausią techninę informaciją ir rastumėte sau geriausią sprendimą.

Mūsų komanda pasirūpins sparčiu suruošimu ir pristatymu visoje Lietuvoje.

Kas yra švelnaus uždarymo lankstai?

Švelnaus uždarymo lankstai - tai spintoms ir durelėms dažniausiai naudojamas baldų furnitūros elementas, kuris švelniai pritraukia duris paskutiniuosius uždarymo centimetrus.

Šie lankstai savo viduje turi įmontuotą mechanizmą, kuris dažniausiai būna hidraulinis arba pneumatinis bei sulėtina durų uždarymo greitį ir neleidžia joms užsitrenkti. Tokia technologija jau gana ilgą laiką naudojama prabangiuose automobiliuose, tačiau atsirado būtent baldų sferoje.

Švelnus uždarymas ne tik slopina triukšmą, bet ir iki minimumo sumažina spintos rėmų ir durų nusidėvėjimą. Minkštai užsidarantys lankstai populiarūs šiuolaikinėse virtuvėse, svetainėse ir vonios kambariuose, suteikia baldams prabangos ir papildomo funkcionalumo. Vis dažniau tokią furnitūrą pritaiko ir verslo ar ūkinės paskirties patalpos.

Kuo skiriasi spyruokliniai ir švelniai užsidarantys lankstai?

Spyruokliniai ir švelnaus uždarymo lankstai paprastai naudojami skirtingais tikslais. Spyruokliniai yra skirti automatiškai uždaryti dureles ar vartelius, po to, kai jie atidaromi. Tam naudojamas spyruoklinis mechanizmas. Dažnai toks sprendimas bus vadinamas push-to-open ir išstums dureles bei jas pritrauks, priklausomai nuo durelio atmetėjo / amortizatoriaus spyruoklės padėties. Tokie lankstai paprastai naudojami spintelėms, kur norisi vientisumo ir nemontuojamos rankenėlės.  

Na, o švelnaus uždarymo lankstai specialiai sukurti tam, kad durys užsidarytų lėtai, neužsitrenktų. Jie kontroliuoja, lėtai uždaro dureles, pagerina naudotojo patirtį ir dvelkia prabanga. Jų pritaikymas lengvesnis ten, kur yra rankenėlės, tačiau įmanomas beveik visur.

Kaip sureguliuoti švelniai užsidarančius lankstus?

Mūsų siūlomi švelnaus uždarymo lankstai yra labai lengvai reguliuojami.

Dauguma jų turi reguliavimo mechanizmą, kurio pagalba reguliuojamas durelių užsidarymo (lanksto pritraukimo) greitis, durų išlyginimas ir tarpas tarp durų ir rėmo.

Norėdami sureguliuoti, atidarykite dureles ir suraskite reguliavimo varžtus ar spaustukus ant pačio lanksto korpuso. Reguliavimui jums dažniausiai pakaks atsuktuvo. Jį naudodami, šiek tiek pasukite varžtus ir patikrinkite tai, kaip durelės juda bei ieškokite pokyčių tinkama linkme.

Paprastai, sukant varžtą pagal laikrodžio rodyklę pasipriešinimas padidėja, o prieš laikrodžio rodyklę - sumažėja. Čia reikės kantrybės ir bandymų, kol rasite idealų balansą bei pasipriešinimą.

Visada tikrinkite ir tai ar lankstai juda sinchroniškai (jei yra dvi durelės) bei, kad tarpai viršuje, apačioje ir šonuose būtų kuo vienodesni.

Plačiau