Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Fanera
Storis
Matmenys mm.:
Faneros rūšis
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Stora fanera

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Stora fanera reikalinga ir baldininkams, ir statytojams, ir interjero dekoratoriams ar mėgstantiems patiems meistrauti. „Ulmas“ siūlo itin platų kokybiškos storos faneros asortimentą. Čia galite rinktis norimo storio bei matmenų faneros lakštus, juos įsigyti ne tik iš fizinių parduotuvių (Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje) ar internetinės parduotuvės, bet ir pagal individualų užsakymą. Jeigu internetinėje parduotuvėje nerandate sau reikalingo storio ar matmenų faneros. Kreipkitės į artimiausią pardavimų skyrių ir sužinokite, kokia yra Jums reikiamos storos faneros kaina. Pristatymu pasirūpinsime visoje Lietuvoje ar galėsime paruošti užsakymą atsiėmimui viename iš savo skyrių.

Kodėl rinktis storą fanerą?

Stora fanera, dėl išskirtinio tvirtumo ir stabilumo yra populiarus pasirinkimas įvairiems statybos ir gamybos poreikiams.

Kadangi stora fanera paprastai vadinami ruošiniai nuo 18-20 mm storio, ji idealiai tinka statybos ir palaikančioms konstrukcijoms, pavyzdžiui, pagrindo po grindimis klojimui, sienoms ir stogų dangoms, ten - kur būtina tvirta atrama.

Storą fanerą taip pat įprasta naudoti gaminant baldus ilgom detalėms ar kurie turi atlaikyti dideles apkrovas bei nenusidėvėti. Kadangi yra atspari deformacijoms ir lenkimui, tokia fanera pakankamai gerai išlaikys formas ir nesusidėvės taip greitai, kaip plonesnė medžiaga bei mažiau tikėtina, kad skils, lūš.

Sluoksniuota, kokybiškos „Ulmo“ storos faneros mediena, kartu su stipriais klijais užtikrina, kad gaminys galės atlaikyti milžinišką apkrovą, tad su tinkama apdaila tiks tiek vidaus, tiek lauko projektams.

Kam naudojama stora fanera?

Apie storą fanerą dažniausiai kalbama tais atvejais, kai norima tikros medienos išvaizdos ir solidaus pojūčio kartu su didesniu patvarumu.

Stora fanera naudojama gaminant kokybiškus, masyvesnius baldus. Pavyzdžiui, jeigu gamintojas kuria medžio masyvui artimą ar jį imituojantį patrauklumą, tačiau nori tokį efektą gauti už žemesnę kainą bei su ne tokiu dideliu svoriu, verta rinktis storą fanerą.

Storą fanerą taip pat galima gauti su šlifuotu ir nešlifuotu paviršiumi ar padengti ją norima apdaila (pvz. presuoti HPL laminatus) tada kurią vėliau tereikia atnaujinti. Šie veiksmai gali pailginti gaminio tarnavimo laiką. Vis dažniau pastebime storos faneros naudojimą restauravimo darbams. Kai yra poreikis derinti medžiagas prie originalios estetikos ir struktūros, stora fanera yra tinkamas pasirinkimas.

Stora fanera yra tvarus pasirinkimas ir tai yra dar vienas labai svarbus pliusas, nes naudojama mažiau medienos nei su masyvu, tad taupomi ištekliai, tačiau neprarandamas estetinis grožis.

Storos faneros kainos

Storos faneros kainos gali labai skirtis priklausomai nuo: medienos rūšies, kokybės, plokštės ar ruošinio dydžio, galutinio storio ir papildomų reikalavimų. Paprastai storesnė fanera yra brangesnė už plonesnę dėl to, kad pačios žaliavos yra sunaudojama daugiau bei dėl to, kad ji gali atlaikyti didesnius išbandymus.

Jeigu žinote savo projekto poreikius ir nerandate reikalingos faneros kainos ar matmenų rekomenduojame kreiptis į artimiausią pardavimo skyrių, kad gautumėte „Ulmo“ pasiūlymą.

 

Plačiau