Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Storis
Matmenys mm.:
Paviršius
Ar yra sandelyje?

Klojinių fanera

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis

Norite įsigyti kokybišką klojinių fanerą? „Ulmas“ turi vieną plačiausių plokščių iš medienos ir furnitūros produktų asortimentų visoje Lietuvoje, tad gali pasiūlyti įvairių stilių, formų ir dydžių klojinių faneros plokštes ir jų ruošinius. Statytojams, vystytojams ir net mėgėjiškai projektus darantiems tikrai gali praversti kokybiška klojinių fanera. Mūsų kataloge matysite ruošinius, kuriuos galite įsigyti (jų storį, ilgį, plotį). Na, o jeigu tinkamo produkto kataloge nematote, pateikite individualų užsakymą susisiekdami su artimiausiu pardavimo skyriumi.

Kaip pasirinkti tinkamą klojinių fanerą?

Tam, kad pasirinktumėte tinkamą klojinių fanerą, jūs turite:

  • Būti užtikrinti dėl medienos kokybės ir parametrų;

  • Būti užtikrinti dėl tiekėjo reputacijos ir pristatymo terminų;

  • Apskaičiuoti savo biudžetą bei rasti sprendimą, kuris tilptų biudžeto rėžiuose;

  • Prioritetą teikti fanerai, kuri atitinka kuo daugiau normų bei standartų;

  • Išsiaiškinti technines faneros savybes (kokie klijai naudoti, kokia danga ir taip toliau).

Jūsų patogumui, labai daug informacijos apie klojinių fanerą galima rasti ir „Ulmo“ internetiniame puslapyje. Jeigu produkto puslapyje, nerandate reikalingos techninės informacijos lentelės su Jums svarbiais parametrais ir aprašymais kreipkitės ir mes pagelbėsime. Jeigu kyla klausimų arba reikia patarimo bei rekomendacijos, visada drąsiai kreipkitės į sau artimiausią „Ulmo“ pardavimo skyrių. Mūsų komanda mielai patars ir pakonsultuos.

Ką svarbu žinoti apie klojinių fanerą?

Klojinys yra speciali forma, kuri vėliau tveriamai betoninei ar mūrinei konstrukcijai suteikia formą. Dažniausiai klojiniai yra daromi iš medienos – specialios faneros. Ši fanera turi būti pakankamai atspari drėgmei, kadangi dažniausiai dirbama ir klojama lauke, pusiau atvirose vietovėse arba dar neužsandarintose erdvėse. Klojinių reikia statybos, rekonstrukcijos ar kituose, panašiuose darbuose.

Klojinių faneros kainos

Klojinių faneros, kaip ir bet kokios kitos faneros kaina priklauso nuo tų pačių faktorių: plokštės ar ruošinio dydžio, medienos rūšies bei klasės ir storio. Be to, jeigu vyksta akcija, pažymėti produktai gali kainuoti pigiau nei įprastai.

Svarbu paminėti tai, kad klojinių faneros kainas galite matyti ir prekių kataloge. Jos nurodytos prie produkto.

Jeigu kataloge nėra tokio ruošinio ar varianto, kuris atitiktų jūsų poreikius, susisiekite su mumis ir pateiksime individualų pasiūlymą klojinių faneros užsakymui pagal užklausą.

Plačiau