Patikslinkite paiešką
Kainos rėžiai
€ -
Fanera
Storis
Matmenys mm.:
Ar yra sandelyje?

Dekoratyvinė fanera

Patikslinkite paiešką
Prekė su akcija
Nauja!
Nauja prekė
Išpardavimas
Iš prekybos išimama prekė, dėl likučio teirautis
Puslapiai:

Domina aukštų rūšių, estetiškai patraukli, lygiu paviršiumi gražiai atrodanti ir stilinga dekoratyvinė fanera? „Ulmas“ jums gali pasiūlyti didelę produktų įvairovę. Rinkitės iš katalogo arba patys pateikite individualų užsakymą, o mes pagaminsime faneros gaminius pagal jūsų poreikius. Verta paminėti, kad dekoratyvinė fanera gali būti skirstoma į kelias rūšis:

  • pagal išorinių ir vidinių lukštų medienos rūšį, kuri lemia dekoratyvinės faneros tvirtumą bei raštą;

  • klijų tipą kurie gali suteikti atsparumą drėgmei;

  • taip pat ji gali būti skirtingų matmenų;

  • ir storio.

Jeigu nerandate ko jums reikia mūsų internetinės parduotuvės kataloge, kreipkitės į artimiausią pardavimo skyrių bei gaukite individualų pasiūlymą

Kam naudojama dekoratyvinė fanera?

Dekoratyvinė fanera plačiai naudojama tais atvejais, kai svarbiausia – estetinis grožis. Tokia fanera turės mažiau paviršiaus defektų, kadangi jie yra kruopščiai atrenkami gamybos metu. Šis produktas pasižymi žemesne kaina, negu medžio masyvas, tačiau panašia aukšta kokybe. Taip pat galima rasti didelę stilių įvairovę.

Interjero dizaine dekoratyvinė fanera naudojama sienų apdailos plokštėms, lubų konstrukcijoms ir pagal užsakymą gaminamiems baldams bei ekspozicinėms prekėms, kur reikia ir stilingos išvaizdos, tvirtumo, ir kito fanerai būdingo funkcionalumo.

Dėl apdailos ir tekstūrų įvairovės dekoratyvinė fanera yra universali medžiaga, tinkama gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms apdailinti. Ji turi aukštą estetinę vertę.

Dekoratyvinė fanera: idėjos ir patarimai

Galimybių, kaip komponuoti ir derinti dekoratyvinę fanerą – begalės. Nors kiekvieno meistro ir komandos skonis gali būti individualus, pasidalinsime keletu universalių patarimų, kurie gali būti panaudojami beveik bet kur.

Jei norite modernios ir elegantiškos estetikos patalpoje, iš dekoratyvinės faneros gaminkite arba ja uždenkite baldus. Populiarūs pasirinkimai - kavos ar TV staliukas.

Fanerą galima dažyti, alyvuoti arba lakuoti. Pavyzdžiui, alyva giliai įsiskverbia į medienos pluoštą bei išryškina natūralų tekstūros grožį. Norint ryškaus rašto faneros rekomenduojame išbandyti pušinę fanerą. Toks sprendimas puikiai tinka valgomojo stalams, baldų fasadams arba meno kūrinių rėmeliams, kabantiems ant sienos.

Jei norite išskirtinio efekto, viename balde ar vienoje erdvėje galite derinti skirtingų spalvų, tekstūrų ar rūšių dekoratyvinę fanerą. Puikus pavyzdys – kontrastas tarp šviesios ir tamsios faneros. Tai kurs įspūdingą efektą bei trauks žvilgsnius.

Niekada nepamirškite tinkamai apdoroti faneros, kad ji būtų ilgaamžė, ypač tose vietose, kur linkusi kauptis drėgmė. Kai fanera – dekoratyvinė, galite eksperimentuoti su pjūviais ir formomis.

Dekoratyvinės faneros kainos

Dekoratyvinės faneros kainos gali labai skirtis. Ji priklauso nuo medienos rūšies, faneros storio ir matmenų.

Nors dekoratyvinė fanera yra brangesnė už standartinę dėl aukštesnės rūšies, jos grožis ir lygesnis šlifuotas paviršius bei ilgaamžiškumas dažnai pateisina investicijas interjero projektuose, kur prioritetas yra estetika.

Plačiau